320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Lehtse Sport ...viimax:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

    Metallistide saal oleks vist see koht
    fc pohmell

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

      KQJANNO ole hea ja ära räägi meeskonna eest!!!!!! Me ei pea lähiajal mänge!!!!!!!
      Vaikne.....

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

        Originally posted by Hunt


        KQJANNO ole hea ja ära räägi meeskonna eest!!!!!! Me ei pea lähiajal mänge!!!!!!!
        tra olen rääkinud we?ma olen öelnud etarutage seda asja teiste kakumäe vendadega ja rui costaga.ma ise pole ju midagi kindlalt öelnud.HUNT mõtle ka ennem kui midagi kirjutad......

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

          KQJANNO ole hea ja ära räägi meeskonna eest!!!!!! Me ei pea lähiajal mänge!!!!!!!

          Kle Hunt,sa loe ennem postitus täpsemalt läbi ja siis hakka õiendama!Me nüüd veidi aega peame pausi küll selles on sul õigus küll.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

            Originally posted by kqjanno


            Originally posted by Devil


            Suured väravad poleks midagi eriti muutnud, tavaliselt olen harjunud siukeste noorte tiimide juures suureskoorilisi mänge nägema. Seekord siis valmistas yllatuse. Fck poisid te ei suuda ju karistusalassegi korralikult jõuda, see käib mõlema kohta. Suht 0 meeskonnad eilse mängu järgi vaadates aga terve talv veel ees koostöö ja oskuste parandamiseks.
            Edu mõlemile!


            PS! Vabandust kui kedagi nyyd solvasin, või tundusin liiga kriitilisena.
            ...sorry ag Fc Kakumäe pole enam nii noor tiim,kui enne.Ja kakumäe jõudis eile küllatki mitu korda karistusalla!!!keegi soccernetist saatis mulle kirja kus oli vst sõpruskohtumise pakkumine saatke uuesti ja teeme era
            ....ok ok läksin natuke hoogu ,vabandust et reekisin liiga palju.....

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

              Tervitus!
              Kõigepaealt tänaks FC Kakumäed hea mängu eest.
              Kaotuse kohta ütleks seda, et meeskonnad olid siiski suhteliselt võrdsed. Terve teise poolaja püüdsime vastuväravat ning see polnud sugugi kaugel. Päris lõpus, kui enamus keskväljast oli ründajatele ette appi tulnud, löödi meile ka teine koll sisse.

              Enda mängu kohta niipalju, et polnud 2 aastat oma ÕIGEL positsioonil mänginud ning esimesed minutid andis see tunda (Neth-gi käsutas mind mitmel korral viimase kaitsja juurde rohkem ). Muidu jään enda mänguga suht rahule, kuid pealelööke oleks pidand rohkem tegema ja oli ka kaks võimalust, kuid esimese puhul segas pealöögi müts, mis lihtsalt libises koos palliga ning selle trajektoor ei muutund kohe mitte:P ning teise puhul lihtsalt liiga kiirustasin.

              Mäng FC Soccernetiga. Mõte on täitsa hea, kuid see ja järgmine nädal teeme veel trenni ning ehk õnnestub selle ajaga veel paar mängijatki juurde saada. Et pakukski siis, et 28. nov kohtuks FC Lagune ja FCS?

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                Nu paneme esialgselt lukku siis - 28. nov., kell 19:00!
                Usun, et FCS saab satsi kokku.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                  Ma usun, et me saame ka mängijad kokku, kuid lootetavasti saame selleks ajaks heal tasemel mängijaid, kes kõik ka liigasse tulevad.

                  28.nov kl 19.00 FC Lagune vs FC Soccernet

                  loodetavasti tuleb rohkem pealtvaatajaid kui kakum2e vastu (mitte et rahvast nyyd v2ga v2he olex old). Ja loodetavasti suudavad f2nnid oma pudelid ka kokku korjata peale m2ngu

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                    Tulles veel viimase m2ngu juurde:

                    Hullpaks m2ngis minu arvates h2sti, kuid v2ljakul oleks ta vastaste ryndajate elu muidugi p6rgux muutnud kyll

                    FCS ja meie vahelise m2ngu kohta ytlex niipalju, et eksisin..varuv2ravavahi jalg pole kipsis vaid lihtsalt v2lja v22natud...ehk saab kahe n2dala p2rast ikka tervex.

                    t2na tuli aga j2lle yx halb uudis. nimelt meie vasak äär Ahti on oma jala suutnud nii 2ra p6rutada, et ka kuskil 2 n2dalat v2ljas

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                      Chobram, ära hirmuta vastaseid Ma olen praegu ikka päris kõvas alavormis. Üle aasta täielikku treeningpausi ja ligi 8 kilo ülekaalu on jätnud ikka suure jälje minu hetkevõimetele, eriti vastupidavusele.
                      Aga 28.nov. sobib mulle küll. Sinna on ka veel veidi aega ja ma loodan, et meeskond (kui kõik muidugi trennis käivad) muutub tugevamaks just meeskonnana, mitte ainult üksikmängijate kogumina.

                      its sammetaim!!!

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                        Praeguse seisuga õnnestus jälle saada paar nõusolekut meeskonnaga liitumiseks, kuid eks näeb kaugele asi tegelt läheb.

                        Järgmisel nädalal on plaanis ära teha MTÜ, kuna on paar sponsorivarjanti ja see oleks vaja naguinii teha.

                        Täna kell 19.00 trenn Väike Õismäe qümn staadionil!

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                          PALJU ÕNNE MEIE MEESKONNA ÜHELE TÄHTSMAILE KOOSTISOSALE!! HULLPAKS-RAUL on siis aastaksese vanemaks saanud. Et õllekest voolaks ojadena ja naine ei peksax.

                          2ra ainult purjakil peaga jalga v2lja v22na, nagu meie 2 m2ngijat juba suutnud on:P

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                            Klge kas omadest pole kellelgi kavas Hollandi ja Shoti mängu vaatama minna? Kui kellegil on minek võix ühendust võtta

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                              Neth, kas k2isid ennast siis masendamas?

                              FC Lagune alustab suure mängijate värbamis kampaaniaga.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                                Heh, õnnex-kahjux jäi mäng nägemata, usun et pigem õnnex, sest kui olexin seda mängu näinud, siis olex minu masendunud seisund kõvasti hullem. Aga kolmapäeval tuleb mängu kindlasti vaatama minna ja ma usun et Holland ei valmista mulle pettumust
                                Ei, tuleb lihtsalt positiivne olla ja ma usun või õigemini loodan, et Holland tuleb sellest sitast seisust välja ja pääseb ikkagi EM\'le
                                Siinkohal aga esitaksin küsimuse FC Soccenret\'i esindajatele - ehk on teil võimalus mängu pidada ka mingitel muudel päevadel (va. reede, laupäev ja pühapäev). Nagu ma aru sain ei ole teil võimalik tulla teisipäeviti, aga äkki kõlbaks neljapäev (27.nov)?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X