320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Lehtse Sport ...viimax:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

    neth, ma n2itan sulle t2na trennis nimekirja
    selle n2dalaga on m2ngijaid juurde tulnud korralikult.

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'SC Tallinna Kuradid\'

      Originally posted by Neth
      See vastu kahe meeskonna ühendamisel ollex sellel uuel teamil väga head võimalused, nii rahaliselt (sest rohkem inimesi kellelt koguda) ja ka meeskond olex päris tugev. Vähemalt selline oli minu arvamus.
      Sellel teemal sai supermarioga ka räägitud rohkem kui kuu tagasi. Samas kui liitmine toimuks siis oleks kindel, et FCL\'s tuleks suur rookimine läbi viia ja terad sõkaldest eraldada, sest ma tean, et teil 4-5 suht hea tasemega meest on kelledest me oleksime huvitatud, samas toimuksid kõiksugu muude asjade kokkusobitamine mis suht keerukas oleks, kuid samas lõpptulemus korralik. Mis FCL plaanid üldiselt on? 5 liigas pelada ja õlle limpsida või tõusta kõrgemale? Treener teil on? Koduväljak? Kus sees mängite? Mitu meest teil on preagu? Mis rahad te taha saate?

      SCTK on piisavalt heas seisus, et vaikselt mõnuleda ja vaadata-oodata mis FCL\'st saab. Liigasse võib 30 mehega minna kes teavad mis on pall ja teavad, et seda saab lüüa. Paljud head mängijad on klubid ammu omale leidnud ning rahuldavate skillidega meest ei ole teps mitte kerge leida. Me oleme paljudele pidanud ära ütlema ja tundub, et FCL\'s pesa leidnud kui teil metsikult ja pidevalt see täieneb Me ei võta kõiki soovijaid vastu ja toimub valik. Samas.. on vaja talv üle elada ja seejärel saab liigutama hakata.

      MTÜ on meil 2 nädala pärast valmis, vaja vaid notari juures ära käia, kui soov on siis FCL\'st on võimalik ka oma nimi MTÜ SC Tallinna Kuradite alla kirja panna (SuperMario ). Samas, me ei ole teie taset näinud ja ma olen pea 100% kindel, et niipea mingisugusest konkteetsest liitumisest juttu ei saa olla. V\'bolla hiljem.

      Nu kui sa sõidad kodo siis möödud ka minu pesast vist. Kollane ja 2 suurt puud hoovis. Punane Toyote Corolla seisab ka seal. Arvan, et tead nüüd mis place\'st jutt. Paar korda kuus olen seal.

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

        Kordan veelkord:
        FC Lagune ei ühine kuraditega. Pole mõtet sellel teemal arutada!

        Meie eesmärk on esimesel hooajal jääda liiga keskmikuks.

        Teie eesmärk tundub palju suurem olevat, kuid nagu sa mulle kuu aega tagasi ütlesid, esimese meeskonnaga läx sul see aiataha.

        Meil on mängijaid piisavalt, et oma liigamängud ilusti mängida ning nagu juba ütlesin: Neljapäeval kohtume sponsoritega.

        Peale selle. Paar kuukest on veel aega, et meeskonda ehitada, või mis.

        Selle peale, et teil ilus ja hea olla ning vaatate mis meist siis saab: Reedeses trennis sain esimest korda sellel aastal rahulikult trenni teha ja mõelda vaid enda mängule. Klubiga läheb hästi

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

          Originally posted by amority
          Et see kõlakas on sul hr. blju lambist välja mõeldud, siis palun mitte sedalaadi poste enam teha mis inimesi eksitaks, selge?!
          välja mõeldud?...nu sel juhul, kallis hr.amority,sinu nö kõlakas on sama näpust välja imetud!
          ära siis enam sedalaadi poste saada,mis inimesi eksitax, selge!?


          ja btw...pr.blju:P

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

            Originally posted by Chobram

            Teie eesmärk tundub palju suurem olevat, kuid nagu sa mulle kuu aega tagasi ütlesid, esimese meeskonnaga läx sul see aiataha.
            Irf Esimene meeskond ei ole kuhugi aia taha läinud, neiu Tegutseb siiamaani ja ka järgmine hooaeg kus ma ka ise tegev olen Ja järgmine aasta on Striit veelgi tugevam kui eelmine aasta. Ei ole mõtet mu sõnu väänata, noored Nii, et valetada, kallis noormees, ei ole mõtet avalikult ja kõigile, selge?


            Originally posted by blju

            välja mõeldud?...nu sel juhul, kallis hr.amority,sinu nö kõlakas on sama näpust näpust välja imetud!
            ära siis enam sedalaadi poste saada,mis inimesi eksitax, selge!?
            Ma ei hakka nimesid nimetama, kes seda rääkinud on, kui nad just ise ei soovi avalikustada, kuid FCL mängijad on otsinud back-upi meie satsi näol, kuna ütlesid, et see sats ei mängi kaua enam koos. Ja seda olen ma mitme suust-kirjas lugenud juba, seega ei saa see olla ühe venna jutt
            Sama ei saa sa kahjuks väita kuna tegemist oleks järjekordse... hmmz.. valega?

            Neth, sa paistad asjalik vend olema, paranda osade vendade mõttemaailma veidi

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

              hmz...@noored...oled 3 aastat vanem ja kohe vanaisa?

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                väga ilmelik teema siin! Amority kus sa ültse mängima siis hakkad?? ja millex sulle 2 klubi! Muide kui sa juba teed nõnda kõva satsi siis minge kohe kuhugi 4ndasse. Tegelt ma ei saa ültse aru mix peax keegi 1või 2 liiga vemp tulema mängima kuhugi 5ndasse. SRY kui kedagi solvan aga kogu text paistab olevat suuremat sorti pask!!!!
                Vaikne.....

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                  Originally posted by Hunt


                  väga ilmelik teema siin! Amority kus sa ültse mängima siis hakkad?? ja millex sulle 2 klubi! Muide kui sa juba teed nõnda kõva satsi siis minge kohe kuhugi 4ndasse. Tegelt ma ei saa ültse aru mix peax keegi 1või 2 liiga vemp tulema mängima kuhugi 5ndasse. SRY kui kedagi solvan aga kogu text paistab olevat suuremat sorti pask!!!!
                  Hunt mine tvmk duublisse eks siis näed miks mõni tuleks 2.liigast 5.liigasse pelama eks? Ma pole ainuke muide...ja miks Amole 2 tiimi...loll küsimus....mängus ja raha miks mitte minna 4.liigasse...no enne seda on vaja ikka väike soojendus teha ka..mitte minna täie rauaga edasi...iga asi omal ajal.

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                    Amority, asi läheb vähe nõmedax juba. Äkki lõpetaks selle mõttetu muda loopimise? Mõlemad klubid on minemas järgmisel hooajal liigasse ja eilegi tuli häid uudiseid meie jaox juurde. See mis mõni meie mängija kuskil rääkind on ei tähenda midagi. Järelikult see mängija ei tea tegelikust seisust eriti midagi.
                    Igatahes kohtume esmaspäeval . Loodetavasti tuleb nauditav mäng.

                    Reedel aga kõik mängijad trenni

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                      Originally posted by Chobram


                      See topic on selleks, et teha FC Lagune-le pakkumisi sõpruskohtumisteks, et infot trennide kohta jne.

                      Trennide kohta niiapalju, et ootame ikka uusi mängijaid. Trennid toimuvad iga teisipäev ja neljapäev. Vastavalt siis kl 18.00 ja kl 19.00.
                      Kuna teisipäeval on sõpruskohtumine FC Kakumäega, siis oleks tore kui kõik kes lubanud, tuleks reedel kohale. Uued mängijad saaksid aga reedel näidata mida oskavad ja miks mitte alustada teisipäeval põhis.

                      Teisipäeval siis kohtume Kakumäega ning kellaaeg on 18.00. Fännisektor on meil ylerahvastatud, kuid ma arvan, et kohti veel on. Nii et kõik kes huvitatud, vaatama!


                      Kohtumiseni pallimurul!

                      tere.
                      uusi mängijaid ei paku, ehk oleks sõpruskohtumisest huvitatud (detsembri algus vast)
                      aru ma ei saa, kus te mängite (sees,väljas, kui suur plats) Vabandust kui postitustest ei märganud. Ise oleme selline segapunt- mõned liigamehed pundis. andke teada

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                        Mängime väljas ja kui ilma siis detsembri alguses võiks selle kohtumise teha väljas.
                        kui aga ilm kehv, siis pakkuge aga saal välja ja teeme ära.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                          Originally posted by Chobram


                          Amority, asi läheb vähe nõmedax juba. Äkki lõpetaks selle mõttetu muda loopimise?
                          Ei ole keegi siin muda loopinud, kui aru said siis tegemist oli lõõpimise ja lihtsalt faktidega, miks mudu oleks üldse Lehtsele viidanud Ärge võtke palun asja niii tõsiselt

                          Esmaspäeval näeme

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                            ok mis iganes. kohtumiseni esmaspäeval

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                              Selle sponsoriga jäi asi katki kahjux. (Paljude siinsete foorumlaste heameelex )

                              Aga õnneks on meil mängijaid praeguse seisuga kyll ning klubi liigasse minek siiski väga kindel.

                              Sponsori otsingud igatahes jätkuvad.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                                ma ei viicind vanu poste lugeda ja küsin niisama et kellega te siis seal ka kohtund olete...juba
                                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X