Kui see on sinu esimene külastus, siis palun tutvu korduma kippuvate küsimustega. Selleks, et teha postitusi, tuleb Sul end kasutajaks registreerida. Postitusi saad lugeda ka ilma registreerimata.
18.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn II A. Le Coq MiniArena
19.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
FC TVMK Tallinn – FC Kuressaare A. Le Coq MiniArena
20.03. 14.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
JK Trans Narva – FC Valga Narva Kalevi st kunstmuru
FC Levadia Tallinn – FC Lootus Alutaguse FC Kotkase st
31.03. 18.00 Eesti - Põhja-Iirimaa maavõistlus A. Le Coq Arena
14.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng
FC Valga – JK Trans Narva A. Le Coq MiniArena
FC Lootus Alutaguse – FC Levadia Tallinn Narva Kalevi st kunstmuru
15.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng
FC Levadia Tallinn II – FC Flora Tallinn FC Kotkase st
FC Kuressaare – FC TVMK Tallinn Kuressaare kunstmuru
25.04. Väikeste karikavõistluste I mängupäev
28.04. 19.00 Eesti -Albaania maavõistlus A. Le Coq Arena
29.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste ½-finaalid, I mängupäev
I voor
01.05. 16.00 Nõmme Kalju II - SJK International Hiiu kunstmurust
02.05. 15.00 Kehra Tempori - FS Junior Maardu II Kehra linnast
02.05. 15.00 JK Dünamo Kopli - FC Loksa Kristiine st
02.05. 15.00 JK Kaitseliit Kalev - SK Dnipro Alu staadion
02.05. 16.00 Tallinna JK III - Dünamo Rummu Wismari st
II voor
08.05. 20.00 Nõmme Kalju II - Kehra Tempori Hiiu kunstmurust
09.05. 12.00 SK Dnipro - JK Dünamo Kopli Maardu st
09.05. 15.00 FS Junior Maardu II - JK Kaitseliit Kalev Maardu st
09.05. 15.00 FC Loksa - Tallinna JK III Loksa linnast
09.05. 15.00 SJK International - Dünamo Rummu Saku st
12.05. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/2-finaalid, II mängupäev
III voor
15.05. 15.00 JK Kaitseliit Kalev - Nõmme Kalju II Alu staadion
16.05. 15.00 JK Dünamo Kopli - FS Junior Maardu II Sõle Gümnaasiumi st
16.05. 15.00 Dünamo Rummu - FC Loksa Vasalemma Põhik. st
16.05. 15.00 Kehra Tempori - SJK International Kehra linnast
16.05. 15.00 Tallinna JK III - SK Dnipro Wismari st
19.05. Väikeste karikavõistluste II mängupäev
20.05. 19.00 Eesti 2003/04 Karikavõistluste finaal Kadrioru st
IV voor
22.05. 16.00 Nõmme Kalju II - JK Dünamo Kopli Hiiu kunstmurust
22.05. 18.00 FS Junior Maardu II - Tallinna JK III Maardu st
23.05. 15.00 SJK International - FC Loksa Saku st
23.05. 15.00 Kehra Tempori - JK Kaitseliit Kalev Kehra linnast
23.05. 15.00 SK Dnipro - Dünamo Rummu Maardu st
V voor
30.05. 12.00 Dünamo Rummu - FS Junior Maardu II Vasalemma Põhik. st
30.05. 12.00 JK Dünamo Kopli - Kehra Tempori Sõle Gümnaasiumi st
30.05. 12.00 JK Kaitseliit Kalev - SJK International Alu staadio
30.05. 12.00 FC Loksa - SK Dnipro Loksa linnast
30.05. 12.00 Tallinna JK III - Nõmme Kalju II Wismari st
30.05. 20.00 Eesti - Taani maavõistlus A. Le Coq Arena
02.06. Maavõistlus
05.06. 15.00 Kehra Tempori - Tallinna JK III Kehra linnast
05.06. 16.00 Nõmme Kalju II - Dünamo Rummu Hiiu kunstmurust
06.06. 12.00 JK Kaitseliit Kalev - JK Dünamo Kopli Alu staadion
06.06. 15.00 SJK International - SK Dnipro Saku st
06.06. 15.00 FS Junior Maardu II - FC Loksa Maardu st
06.06. Tšehhi - Eesti maavõistlus
11.06. 16.00 Eesti - Makedoonia U-21 maavõistlus Kadrioru st
11.06. 19.00 Eesti - Makedoonia maavõistlus A. Le Coq Arena
VII voor
13.06. 15.00 SK Dnipro - FS Junior Maardu II Maardu st
13.06. 15.00 Dünamo Rummu - Kehra Tempori Vasalemma Põhik. st
13.06. 15.00 Tallinna JK III - JK Kaitseliit Kalev Wismari st
13.06. 15.00 JK Dünamo Kopli - SJK International Sõle Gümnaasiumi st
13.06. 15.00 FC Loksa - Nõmme Kalju II Loksa linnas
VIII voor
19.06. 16.00 Nõmme Kalju II - SK Dnipro Hiiu kunstmurust
20.06. 15.00 SJK International - FS Junior Maardu II Saku st
20.06. 15.00 JK Dünamo Kopli - Tallinna JK III Sõle Gümnaasiumi st
20.06. 15.00 JK Kaitseliit Kalev - Dünamo Rummu Alu staadion
20.06. 19.00 Kehra Tempori - FC Loksa Kehra linnast
IX voor
27.06. 15.00 Dünamo Rummu - JK Dünamo Kopli Vasalemma Põhik. st
27.06. 15.00 FC Loksa - JK Kaitseliit Kalev Loksa linnast
27.06. 15.00 Tallinna JK III - SJK International Wismari s
27.06. 15.00 FS Junior Maardu II - Nõmme Kalju II Maardu st
27.06. 18.00 SK Dnipro - Kehra Tempori Maardu st
18.07. Väikesed karikavõistlused, esimene varupäev
24.07. Väikesed karikavõistlused, ¼-finaalid
X voor
01.08. 15.00 FS Junior Maardu II - Kehra Tempori Maardu st
01.08. 15.00 FC Loksa - JK Dünamo Kopli Loksa linnast
01.08. 15.00 Dünamo Rummu - Tallinna JK III Vasalemma Põhik. st
01.08. 15.00 SJK International - Nõmme Kalju II Saku st
01.08. 18.00 SK Dnipro - JK Kaitseliit Kalev Maardu st
04.08. Väikesed karikavõistlused, ½-finaalid
XI voor
08.08. 15.00 JK Kaitseliit Kalev - FS Junior Maardu II Alu staadion
08.08. 15.00 Tallinna JK III - FC Loksa Wismari st
08.08. 15.00 Dünamo Rummu - SJK International Vasalemma Põhik. st
08.08. 15.00 JK Dünamo Kopli - SK Dnipro Sõle Gümnaasiumi st
08.08. 19.00 Kehra Tempori - Nõmme Kalju II Kehra linnast
10.08. Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/32-finaalid (vajadusel)
XII voor
14.08. 16.00 Nõmme Kalju II - JK Kaitseliit Kalev Hiiu kunstmurust
15.08. 15.00 SJK International - Kehra Tempori Saku st
15.08. 15.00 FS Junior Maardu II - JK Dünamo Kopli Maardu st
15.08. 15.00 FC Loksa - Dünamo Rummu Loksa linnast
15.08. 18.00 SK Dnipro - Tallinna JK III Maardu st
18.08. Liechtenstein – Eesti, MM-2006 valikmäng
XIII voor
21.08. 18.00 JK Dünamo Kopli - Nõmme Kalju II Sõle Gümnaasiumi st
22.08. 15.00 Tallinna JK III - FS Junior Maardu II Wismari st
22.08. 15.00 JK Kaitseliit Kalev - Kehra Tempori Alu staadion
22.08. 15.00 FC Loksa - SJK International Loksa linnast
22.08. 15.00 Dünamo Rummu - SK Dnipro Vasalemma Põhik. st
XIV voor
28.08. 16.00 Nõmme Kalju II - Tallinna JK III Hiiu kunstmurust
29.08. 15.00 Kehra Tempori - JK Dünamo Kopli Kehra linnast
29.08. 15.00 SJK International - JK Kaitseliit Kalev Saku st
29.08. 15.00 FS Junior Maardu II - Dünamo Rummu Maardu st
29.08. 18.00 SK Dnipro - FC Loksa Maardu st
31.08. Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st
01.09. 18.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/16- finaalid
03.09. Eesti – Luksemburg, U-21 EM-valikmäng
04.09. Eesti – Luksemburg, MM-2006 valikmäng
XV voor
04.09. 12.00 Dünamo Rummu - Nõmme Kalju II Vasalemma Põhik. st
04.09. 15.00 Tallinna JK III - Kehra Tempori Wismari st
05.09. 15.00 FC Loksa - FS Junior Maardu Loksa linnast
05.09. 15.00 JK Dünamo Kopli - JK Kaitseliit Kalev Sõle Gümnaasiumi st
05.09. 15.00 SK Dnipro - SJK International Maardu st
07.09. Portugal – Eesti, U-21 EM-valikmäng
08.09. Portugal – Eesti, MM-2006 valikmäng
XVI voor
11.09. 16.00 Nõmme Kalju II - FC Loksa Hiiu kunstmurust
11.09. 15.00 SJK International - JK Dünamo Kopli Saku st
11.09. 15.00 JK Kaitseliit Kalev - Tallinna JK III Alu staadion
12.09. 15.00 FS Junior Maardu II - SK Dnipro Maardu st
12.09. 15.00 Kehra Tempori - Dünamo Rummu Kehra linnast
XVII voor
18.09. 15.00 Tallinna JK III - JK Dünamo Kopli Wismari st
18.09. 15.00 Dünamo Rummu - JK Kaitseliit Kalev Vasalemma Põhik. st
18.09. 15.00 FS Junior Maardu II - SJK International Maardu st
18.09. 18.00 SK Dnipro - Nõmme Kalju II Maardu st
19.09. 18.00 FC Loksa - Kehra Tempori Loksa linnast
XVIII voor
26.09. 15.00 Nõmme Kalju II - FS Junior Maardu II Hiiu kunstmurust
26.09. 15.00 JK Kaitseliit Kalev - FC Loksa Alu staadion
26.09. 15.00 SJK International - Tallinna JK III Saku st
26.09. 15.00 Kehra Tempori - SK Dnipro Kehra linnast
26.09. 15.00 JK Dünamo Kopli - Dünamo Rummu Sõle Gümnaasiumi st
02.10. III liiga üleminekumängud
02.10. IV liiga üleminekumängud
09.10. III liiga üleminekumängud
09.10. IV liiga üleminekumängud
12.10. Läti – Eesti, U-21 EM-valikmäng
13.10. Läti – Eesti, MM-2006 valikmäng
06.11. 13.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/8-finaalid
Kuidas kellegile. Kunstmuru, mis Eestis maas on ei kõlba meile mitte üks põrm. Ennemini TTÜ pommiauk.
irw, eks see näitab millele rõhute, kas tehnikale või millegile muule
Erts, kurask, me tegime ja teeme siiani kunstmurul aga ära ei hakka ikka harjuma. Kindlasti on siledal eelis tehnikal aga tervis on meile siiski olulisem.
Kunstmurul ei saa ikka õiget jalgpallitunnetust kätte, see on nõrkadele, kes ei taha enda särki poriseks teha...
Irw poriseks Sa parem hingad närust tolmu sisse ja pärast tunned kuidas hambad kragisevad? Ja räägi mulle natuke jalgpallitunnetusest,et seda kunstmurul ei saa..
kui nüüd jutt selle teema peale läks siis arvan ma, et loomulikult ideaalvariandis peaks vutti ikka murul taguma... a kuna eestis selliseid võimalusi ei ole siis pigem korralikul vaibal kui põllumaad meenutaval maastikul ringi sibada pall ikka võiks veereda sinna kuhu ta suunatakse!
Kommentaar