320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

    tore, kui ma tean, et meil kaitses FC Levadia treener on.. siis me v6idame kohe kindlasti.. st.. mitte sellep2rast, et me v6ime ryytli peale kindlad olla... vaid sellep2rast, et on mida n2idata

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

      Originally posted by Sir Brazza


      Originally posted by Alfonso


      a)Fc Reaal, on V põhja liiga keskmik, kindel outsider, trenne ka ei tee
      heal juhul treeningmänge.
      b)Fc Elion üritab iga aasta pääseda 2.liigasse, seni pole saanud,
      3.liiga põhja 3.koht 2003 hooajal -räägib enda eest.
      c)Ühtlaselt tugev noorsandide kamp, mängivad teamina - võtmesõna stabiilsus.
      Paar ässemat meest ka.
      hmm.. nii.. ma vaatasin just, et m6ni aeg tagasi oli FC Reaal 12-2 SK Trummile p2he teinud... kysimus siis, kas suurel v2ljakul.. poolesel.. v6i siis veel v2ixemal??
      FC Elion vist teeb trenne A.le Coqil?? ja FC Nimetast tean m6ndasid ludrisid kuid h2sti m2ngivad.. st. et me alagrupp vist tugevaim.. see on ainult positiivne
      Õigus Alfonso- trenni me ei tee, kord nädalas toksime Tartus mingil trennilaadsel üritusel kuna meeskonna tuumik paikneb akadeemilistel eesmärkidel seal, võimaluse korral hoiame end vormis veel treeningkohtumistega. Viienda liiga keskmik, kindel outsider- ausalt öeldes on meil suht savi mis meist arvatakse, eks ole ka nende 6 eksisteerimisaasta vältel parajalt paks nahk peale kasvanud igasuguste liivakastimängude ja fooruminäägutuste peale ning nagu ma ka korduvalt rõhutanud olen on meie klubi eesmärk mitte sportlik, vaid pigem oma sõpruskonda koos hoida

      Ja mis puutub sellesse Trummiga mängu siis toimus see suurel väljakul, mänguajaga 2x45, vastased olid lihtsalt aeglasemad ja vanemad kui meie, sealt ka selline suureskooriline võit. Igal juhul kohtumiseni turniiril
      http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

        ei ma m6tlesingi, et krt.. Trummi eelmine aasta otsis vist treenerit.. et neil ikka asi t2ica k2est lastud?? v6i midagi toimub ka ikka?? et siis Reaal tuleb Tartust.. hmm.. Laup2evane p2ev.. st.. et 2,5h bussiga loxumist + pohmas pea tjaa.. FC Nimeta tyybid ka v6ibl. enamus sellised.. Elion j22b siis tugevamax vastasex.. igatahes.. ma juba ootan LauP.. kuid nyyd peab hakkama sellex ette valmistuma.. peab trenni kobima

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

          Originally posted by Raimo


          D alagrupp on tõesti tugevaim.
          Siin on Kalevi esialgne nimekiri.

          väravavahid: Romet Saaliste, Meelis Rääk;
          kaitsjad: Alvar Platatsis, Andrus Puhtla, Oliver Liiva, Alvin Kuuskmäe, Oleg Ivanov, Tarmo Rüütli;
          poolkaitsjad: Ain Platatsis, Marek Viiklaid, Ivo Salumäe, Paul Kask, Silver Tiks, Ander Aaviku;
          ründajad: Esko Brandt, Edward Rebane, Iko Isok.

          Nagu näha, on meeskond komplekteeritud IV liigas mängiva Kalev II ning V liigas palliva duubelmeeskonna FC EBS Teami parimatest poegadest.

          Loomulikult on see nimekiri veel mitteametlik ning enne neljapäeva õhtut võib tulla rida muudatusi.

          II liiga TALLINNA KALEVI KOOSSEISUS on kodulehe andmetel ka selline ründaja


          Edward Rebane 23.05.1986

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

            II liiga TALLINNA KALEVI KOOSSEISUS on kodulehe andmetel ka selline ründaja


            Edward Rebane 23.05.1986

            AAPPII meid on avastatud tyyp leidis end Kalev II-st, p2rast seda, kui ta pole m6nda aega trennis k2inud

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

              Minu arust on suht korralik alagrupp ka Haiba, Olympicu ja Piraaja osavõtul...Loodetavasti teeme oma alagrupikaaslastele rõõmu ja laseme neid edasi. Ma ainult kardan seda jama, et me streetrace käest ka lutti saame.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                Originally posted by Aramis


                Minu arust on suht korralik alagrupp ka Haiba, Olympicu ja Piraaja osavõtul...Loodetavasti teeme oma alagrupikaaslastele rõõmu ja laseme neid edasi. Ma ainult kardan seda jama, et me streetrace käest ka lutti saame.
                No nii vanaks te kah jäänud ei ole .

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                  Originally posted by Aramis


                  Minu arust on suht korralik alagrupp ka Haiba, Olympicu ja Piraaja osavõtul...Loodetavasti teeme oma alagrupikaaslastele rõõmu ja laseme neid edasi. Ma ainult kardan seda jama, et me streetrace käest ka lutti saame.
                  Aramis kuram tahab meid uinutada
                  Olympicust 7 mängijat + väravavaht,teine pool Eurounivist.eks vaatame mis saama hakkab,vähemalt eelmise aasta saavutust tahaks Olympicu omad korrata,eks näis....
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                    Originally posted by Devil


                    Originally posted by Aramis


                    Minu arust on suht korralik alagrupp ka Haiba, Olympicu ja Piraaja osavõtul...Loodetavasti teeme oma alagrupikaaslastele rõõmu ja laseme neid edasi. Ma ainult kardan seda jama, et me streetrace käest ka lutti saame.
                    No nii vanaks te kah jäänud ei ole .
                    Ei olegi vanaks jäänud, lihtsalt pole vutti mõni aeg mänginud. Luban juba kõigile Monte Carlol olevatel satsidel, kes meile satuvad suvel vastu tulema, et teeme neile korralikult tuule alla.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                      Originally posted by Aramis


                      Minu arust on suht korralik alagrupp ka Haiba, Olympicu ja Piraaja osavõtul...Loodetavasti teeme oma alagrupikaaslastele rõõmu ja laseme neid edasi. Ma ainult kardan seda jama, et me streetrace käest ka lutti saame.
                      Häbeneda ei ole ju midagi Eks paistab, me tuleme mängima ja uusi kogemusi omandama

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                        Kalev II tuleb ka uusi kogemusi omandama ja kindlasti mitte negatiivseid kogemusi

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                          Minu arust võidab turniiri Soccernet.
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                            Keegi tundis huvi Kaitseliit Kalevi ja Elioni mängu vastu. 12:2 võitis Elion.Mäng toimus poolel platsil, mis oli väga libe.Mängiti 8 meest 8 vastu.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                              Minu arust võidab turniiri Soccernet.
                              seda ei juhtu kohe päris kindlasti.....
                              Võitjasoosikuteks pean Fc Haibat või Nimetat.Üllatada võib ka Eurouniv/Olympic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Monte Carlo Cup\'

                                Originally posted by kotkas


                                Keegi tundis huvi Kaitseliit Kalevi ja Elioni mängu vastu. 12:2 võitis Elion.Mäng toimus poolel platsil, mis oli väga libe.Mängiti 8 meest 8 vastu.
                                Vaatasin selle mängu esimest poolaega ja peab ütlema, et üldjuhul oli mäng suhteliselt tasavägine kuid elion tõesti domineeris pigem. Kuna Kaitseliidul polnud väravavahti mängimas, siis sai elion ikka väga kergeid väravaid, kuna pall oli megalibe ja Kaitseliidu väravavaht polnud suurem asi.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X