320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V liiga põhja piirkond 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

    Originally posted by Bobik


    Originally posted by Ramm


    Originally posted by Bobik


    Päris kinomehed olete siin ikka!

    Mul hakkab kergelt naerukramp siin juba tekkima teie teemast a\'la peksan palli jõkke. Kõvad jalgpallurid olete ikka küll, kui viiendas liigas!!! ma ütlen veelkord siis: VIIENDAS LIIGAS hakkate eduseisus olles palli jõkke upitama. See näitab kui haledad te olete, et võidu nimel kukute niiviisi viivitama. Esiteks proovige eduseis saavutad, teiseks püüdke ikka jalgpalli mängida.
    1) 5.liigas ei mängita jalgpalli,pigem ping-pong mängu
    2) Igaüks kes on eduseisus hakkab aega viivitama
    3) 5.liiga mängijate kohta ei saa öelda jalgpallurid
    4) Eduseisu saavutada pole raske
    5) 5.liigas ei saa jalgpalli mängida,kuna selleks puuduvad oskused

    Ramm, pmst olen isegi nõus mõne väitega. Kuid, milleks siis liigat mängida, kui oskused puuduvad? Odavam on ju niiama liigas mängivate meeskondadega aeg-ajalt sõprukaid teha. See, kes peale 3. minutit eduseisus venitama hakkab kaevab iseendale auku ma arvan. Ja see jänes, mis tal püksis on, peab ikka jõle suur olema . 87+.. minutit eduseisu lihtsalt hoida...hmm...jälle hakkan mõtlema, miks jalgpalli mängitakse. Kas soov rohkem väravaid lüüa on olematu?

    Kui paar aastat tagasi mängis Minevik Laagna staadionil, siis oli samuti platsiga kisendamist, aga mängitud said ju kõik. Küll saavad see aasta meeskonnad ka Kehras mängitud. Julgen väita, et plats on V. liiga põhja piirkondade meeskondade kodustatdest kõige paremas seisukorras ning sellisel platil jalgpalli asemel mingit antijalgpalli harrastada on suisa patt


    Ma arvan et enamus 5.liiga mängijatel puuduvad oskused ja nad mängivad et sellest mõnu tunda,see ikkagist kui hobi.Niisama sõprukaid teha on ka natuke igav,kuna puudub pinge

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'V liiga põhja piirkon

      Nagu Bobik väitis, ei ole see kehra kaugel, ka rongiga saab mugavalt kohale.
      Väljak on korralik tõesti.
      Ma usun, et enamus ei suuda palliga jõuda vajalikku kohta, et pall jõkke lüüa. Löögitäpsust võib kah vajaka jääda .

      ps! ma pole meteorist ega ka nende sõber


      edit: mis pappi nende pallide peale läheb??? anojah võibolla läheb kui palkavad mõne poisikluti jäätise eest palle välja tõmbama.

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

        Asja juures on positiivne see, et plats on naturaalse muruga, arvestades seda, et ülejäänud (kui mitte kõik) mängivad kunstmurul, siis on hea, et vähemalt Meteori vastu saab päris murul mängida.
        Tore on ka see, et saab mängida ühe mängu väljaspool Tallinnat, kahju et mõnel meeskonnal see staadion veelgi kaugemal pole - need \"väljasõidud\" on alati täis koomilisi ja meeltrõõmustavaid olukordi (teinekord ka mitte).

        Igatahes on see stata ju ära valitud juba ja enam pole mõtet asja kallal nääksuda.

        Edu Meteorile ja pange pallid valmis, juhuks kui Kakumäe peaks teie vastu juhtima minema:P

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

          Plats platsiks ja pallid pallideks, mängige! Eks mängus ole näha kuhu see pall minema hakkab.

          Meteori puhul on arusaamatu see, et nad põhjas mängivad. Sellise valiku puhul pidanuks nad Idas pelama..

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

            Originally posted by amority


            Plats platsiks ja pallid pallideks, mängige! Eks mängus ole näha kuhu see pall minema hakkab.

            Meteori puhul on arusaamatu see, et nad põhjas mängivad. Sellise valiku puhul pidanuks nad Idas pelama..
            harjumaa ja idas?

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

              Originally posted by Devil


              Originally posted by amority


              Plats platsiks ja pallid pallideks, mängige! Eks mängus ole näha kuhu see pall minema hakkab.

              Meteori puhul on arusaamatu see, et nad põhjas mängivad. Sellise valiku puhul pidanuks nad Idas pelama..
              harjumaa ja idas?
              Amority jälle joonud oled we?

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'



                Ma ausalt ei tea, mis tasemel me ise mängime ja mul pole õrna aimu ka vastaste tugevusest, kuid esiteks peavad kallid liigakaaslased juhtima asuma ja siis tasub neil mõtlema hakata, kuhu pall peksta.
                Devili jutus on point. Selleks peab ka juba osku olma, et pall jõkke lüüa.
                Meteor valis plati Kehra sellepärast, et plats on tõepoolest hea. Meteori mängijad pole nõus maksma kirve hinda mingisuguse rohelise asfaldi pal mängimise eest. Vabandage, kuid need \"kunstmuru\" platsid on meie jaoks täiesti välistatud. Kehra eelis ongi täiesti normaalses olukorras muruplats.
                Loomulikult pole keelatud palli jõkke lüüa, kuid mul jäi esialgu mulje, et kui keegi peaks näiteks esimesel minutil juba juhtima minema, siis ülejäänud 89 minutit üritavad nad palli jõkke lüüa. Naljakoht minu jaoks. KUid kui see toimub viimastel minutitel, siis on see arusaadav ju. Ja jõest pole tegelikult üldse raske palli kätte saada, kuna jõgi selles lähimas punktis ei ületa ka kõige lühema mängija \"nabapiirkonda\":P . Ja esimene mäng on meil 16 mai, mis tähendab, et supsti jõkke ja tagasi ei võta eriti palju aega.

                Lõpetaks nüü selle vilina platsi teemal ja keskenduks jalgpallile, sest plats on ja jääb meile Kehra vähemalt selleks hooajaks.

                Aga see on nüüd küll natuke naljakas, et inimestele teeb muret Tallinnast 40km välja sõita. Meteori jaoks on tähtis platsi kvaliteet ning vigastuste vähesus, mitte see, et plats oleks võimalikult kodu lähedal. Pealegi, suve poole on vesi soe ja päris kosutav on peale mängu ka ujumas käia. Liivarand seal samas ja puha...miks alati leitakse negatiivsed küljed üles. Kevad ju...olge positiivsed


                edit: leidke palun koht EJLi määrustikes, kus on mainitud mitu palli kodumeeskonnal olema peab. KUi meil 1 mängupall on olemas, siis EJLi silmis sellest piisab. Ja, et irinat ära hoida, siis on meil mitu palli ja ka poiskesed, kes jäta eest pallile järele sulpsavad.

                Cheers!

                edit: ärge kõike alkioholile ka taandage. Amority mõtles kindlasti seda, et Tempori mängib ju ida tsoonis ja kodustataks Kehra. Ja üldsegi pii esialgselt olema kodustaadion Dvigatel, kuid Dvigateli juhtkond oli nii tore ja ei teavitanud meid, et plats remonti läheb ja nii me saimegi teada soccerneti vahendusel, et meil kodustatat pole. Seega, me ei valinud Kehra statat esialgselt kodustaadioniks.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                  Originally posted by Bobik

                  Ja jõest pole tegelikult üldse raske palli kätte saada, kuna jõgi selles lähimas punktis ei ületa ka kõige lühema mängija \"nabapiirkonda\":P . Ja esimene mäng on meil 16 mai, mis tähendab, et supsti jõkke ja tagasi ei võta eriti palju aega.
                  püüa siis ka oma tiimi ülejäänud mängijatele selgeks teha et kui keegi vastasvõistkonnast palli jõkke lööb ei hakkaks mingi vigin pihta vaid keegi teie meeskonnast hüppab (arvatavasti) kaitsed ja putsad jalas jõkke palli järgi ja mäng läheb sõbralikus meeleolus edasi...

                  ma tahaks tõsiselt näha et see nii ka reaalses elus olema hakkab

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                    Originally posted by ek


                    Originally posted by Bobik

                    Ja jõest pole tegelikult üldse raske palli kätte saada, kuna jõgi selles lähimas punktis ei ületa ka kõige lühema mängija \"nabapiirkonda\":P . Ja esimene mäng on meil 16 mai, mis tähendab, et supsti jõkke ja tagasi ei võta eriti palju aega.
                    püüa siis ka oma tiimi ülejäänud mängijatele selgeks teha et kui keegi vastasvõistkonnast palli jõkke lööb ei hakkaks mingi vigin pihta vaid keegi teie meeskonnast hüppab (arvatavasti) kaitsed ja putsad jalas jõkke palli järgi ja mäng läheb sõbralikus meeleolus edasi...

                    ma tahaks tõsiselt näha et see nii ka reaalses elus olema hakkab

                    Kõigil juhtub. aga nagu Devil ütles: selleks on vaja siiski mingil määral täpset jalga, et pall jõkke lüüa.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                      Jup, sellest tekkis ka mu küsimus.

                      Vaadake ntx meid, Striiti, kes me pelame Läänes. Meile meeldib rännata ja ringi sõita ja osadel ka uusi kohti avastada Koduväljak Alus, lisaks mängud Järvakandis, Viljandis, Vastsemõisas, Ervital.. Ja enamus meist Tallinna inimesed.. Jalgpall ei ole ainult 2x45 min mängu, seal on asju veel mida avastada

                      Võtke eeskuju ja ärge nurisege

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                        Eeeh...lihtsustuseks nii palju, et rongiga on vast üldse kõige tülikam Kehra sõita, kuna rong sõidab kaua ja ega ta eriti tihti just ei sõida nagunii. Alternatiivn variant on marsaga tulla... www.temptrans.ee
                        See siis lihtsustuseks, kuidas kiiremini kohale jõuate.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                          Originally posted by Bobik Ja jõest pole tegelikult üldse raske palli kätte saada, kuna jõgi selles lähimas punktis ei ületa ka kõige lühema mängija \"nabapiirkonda\":P .
                          tol tähelepanuväärsel korral, kui ma oma ainsa mängu seal staadionil mängisin, oli tuul paberivabriku poolt. võimalus oma meheau selles vees leotada ei tundunud seetõttu just kuigi ahvatlev.

                          meenus kohe lõik T?empionide einest, kus Kilgore Trout valusate tagajärgedega Sugar Creek\'i ületas.

                          kes teab, see teab
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                            FC Soccerneti koosseis ( http://www.soccernet.ee/koosseisud.php?id=1577 ) ei paku ilmselt väga paljudele huvi, enamik on meeskonnaga juba varasemast kursis.
                            Kuid FC EBS Teami koosseis ( http://www.soccernet.ee/koosseisud.php?id=1580 ) ilmselt küll.
                            Nagu näha, on tiimis ka üks rootslane, Hammarbyst pärit talendikas jalgpallur Eric Anders Lindblad.
                            Ja juuni keskel, kui üleminekupaberid saavad korda, liitub tiimiga ka
                            Fiorentina noortesüsteemi kasvandik, Serie C-s mänginud temperamentne Itaalia noormees, kes nüüd õpib ja töötab Eestis. Samuti pole veel oma riigi jalgpalliliidust üleminekuluba saanud kaks Hiina tudengit, kes oma sõnutsi on mänginud sealses esiliigas.
                            Nii et EBSilt on varsti uudiseid oodata

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                              mõnda neegrit pole?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                                wtf mis ajast ma poolkaitjsa olen.. kui siis väga ründav..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X