320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Ida/Põhi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

    Originally posted by deco


    11 voor

    10.06.2004
    kell 19:00 Kallaste staadionil

    JK Merkuur-Juunior Tartu - FC M.C Tallinn 5:1

    [ varavad, hoiatused - soon ]
    Merkuur pidanuks ju Radaga mängima?

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

      Kas keegi teab kuidas Tallinna Jalgpalli Klubi II - FC M.C. Tallinn mäng lõpes ?

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

        Originally posted by Jaak


        Originally posted by deco


        11 voor

        10.06.2004
        kell 19:00 Kallaste staadionil

        JK Merkuur-Juunior Tartu - FC M.C Tallinn 5:1

        [ varavad, hoiatused - soon ]
        Merkuur pidanuks ju Radaga mängima?
        Jaak jah , sorry minu viga

        JK Merkuur-Juunior Tartu 5:1 SK Rada Kuusalu
        JK Merkuur-Juunior Tartu

        http://my.tele2.ee/merkuurjuunior

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

          Puuma vs Kalev 6-3
          Sarap oli jällegi omas elemendis

          Raimo ootame kommentaari.
          kyhr

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

            Originally posted by nwa
            Puuma vs Kalev 6-3
            Sarap oli jällegi omas elemendis
            Raimo ootame kommentaari.
            Ei oska kuidagi kommenteerida, kuivõrd ise ei saanud mängu jälgida. Küll aga olen kindel, et muretsemiseks pole põhjust.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

              See teema on päris unustuste hõlma vajunud. Väike värskendus siis: Kalev - Merkuur-Juunior 1:0.
              Kalevlased mängisid väga innustunult ja aktiivselt, Kuusalu mänguga võrreldes oli vahe kui ööl ja päeval.
              Kohtunikud olid suluseisudega hädas, mistõttu Kalevi üks 1:1 olukord võeti ära ning samuti Tikenbergi korrektne värav võeti suluks. Aga see selleks.
              Ajah, mängu käis jälgimas ka Puuma juhendaja Eduard Võrk, kelle nahas ei tahaks praegu küll olla - kaks mängu järjest diskvalifitseeritud mängijate kasutamisega vahele jääda... peaks muretsema fotoaparaadi ja järgmise mängu eel Puuma rivistusest foto tegema, et pärast EJLile igaks juhuks uurimiseks anda. :P

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                Raimo , kuidas siis Kahr lõi värava ? ma ei saanud vaadata selle matsi, läksin vaatama levadia - leicester ja ise ei teadnud et ta on kell 12:00....
                JK Merkuur-Juunior Tartu

                http://my.tele2.ee/merkuurjuunior

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                  Originally posted by Raimo

                  Ajah, mängu käis jälgimas ka Puuma juhendaja Eduard Võrk, kelle nahas ei tahaks praegu küll olla - kaks mängu järjest diskvalifitseeritud mängijate kasutamisega vahele jääda... peaks muretsema fotoaparaadi ja järgmise mängu eel Puuma rivistusest foto tegema, et pärast EJLile igaks juhuks uurimiseks anda. :P
                  Ei ole midagi uut siin päiksese all! Njah, venelased ikka armastavad suli mängida. Varasematelgi aastatel sellistest võltsimistest kuulda olnud. Me võime vaid ette kujutada palju taolist pettust madalamates liigades läbi läheb. Aga Puuma koha pealt soovitaks \"kanniklastel\" jalkaliidust küll karmid meetmed kasutusele võtta. Ainuüksi rahatrahv ja tulemuse tühistamine ei ole lahendus. Kui viimane seda tiimi puudutanud skandaal oli tõesti sm. Võrgu korraldatud, siis tuleks ehk kaaluda ka treenerilitsentsi tühistamist (on tal see üldse? ) . Korduvate teadlike petmiste korral peaks aga terve võistkond disklahvi saama.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                    mis värk on nende vene klubidega et nad ei suuda oma karistustest kinni pidada. kas tõesti on nii keeruline aru saada et kui keegi peab mängu vahele jätma siis on ta´l soovitav seda ka teha. nüüd siis legion jäi vahele disklaffitud mängija kasutamisega. ja puumal võeti 5 punkti maha, nii et Kalev pääses taas auhinnalisele 2-le kohale.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                      Igal juhul on mul juba nominendid olemas, keda esitada aasta jalgpallijobudeks - Sergei Ivanov (JK Kalev Sillamäe), Eduard Võrk (FC Puuma) ning Igor Koval (FC Štromm). Jalgpallijobude triole võiks auhinna üle anda eelmise aasta laureaat Valeri Bondarenko. Shaibuu!

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                        Originally posted by Jux


                        Igal juhul on mul juba nominendid olemas, keda esitada aasta jalgpallijobudeks - Sergei Ivanov (JK Kalev Sillamäe), Eduard Võrk (FC Puuma) ning Igor Koval (FC Štromm). Jalgpallijobude triole võiks auhinna üle anda eelmise aasta laureaat Valeri Bondarenko. Shaibuu!
                        Karpõtšev ja Grafski mängukeelu all augustini 2005, Võrk juhendamiskeelu all augustini 2006. Kuritöö ja karistus, ütleks selle peale. Karistus missugune veel.

                        Jalgpallijobu \"tiitli\" on Võrk ära teeninud küll, mulle tundub.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                          Võrk on teada tuntud vana Hail Füürer..ülekõige ikka..Ma olen Juht..Ma olen Kunn..Ma olen Täkk

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                            Huvitav kas II liiga tulemused ei lähegi enam ennustuses kirja? viimaste voorude tulemused pole ikka veel sisse kantud.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                              Ennustajatele tuleks siin anda võimalus valida ka mängutulemuse tühistamist. see siin juba väga populaarseks kujunenud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'II liiga Ida/Põhi\'

                                Kalev sai teist korda järjest Merkuur-Juuniorist jagu, täna siis 2:1 (2:0).
                                Viimane pooltund olevat mängitud üheksakesi, sest kohtunik saatis punase kaardiga minema kaks Kalevi mängijat. Eks hiljem kuuleb täpsemalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X