320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raplamaa vutt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

    Ja kes ütleb sulle seda, et ta osaleb Valga eest. Mitte keegi ei ütle. Põhimõtteliselt teeb ta ainult trenni nendega koos.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

      Samamoodi võin ma ju öelda, et kes ütleb sulle, et mina või sina sel hooajal Floras ei mängi. Kui Flora enne juba jutuks tuli.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

        Algselt postitas rait22


        Samamoodi võin ma ju öelda, et kes ütleb sulle, et mina või sina sel hooajal Floras ei mängi. Kui Flora enne juba jutuks tuli.
        kas mina sellele juba ei viidand :

        Algselt postitas PraS

        nii mina või sina võime ka ju Flora koosseisus osaleda tuleval hooajal ja sel juhul ei tohiks ei mina ega sina osaleda Maakonna MV-l. saad aru mida ma mõtlen?
        Kes iganes seda reglementi ei teinud on väikese näpuka igatahes sisse lasknud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

          Kehtna ei osale. Enamus eelmise aasta meistritest teevad meistriliiga klubides trenni ja neil selel ajal treeningmängud. Nii ka Lemetsaarel, kes olex olnud KEHTNA väravas kui oleksime tulnud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

            bidma kas mina ei mahu võistkonda? teen kyll soomes trenni ja hakkan vormi minema. suveks olen kindlasti hea, soovin ehk viimasel etapil end testida

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

              Algselt postitas mar1


              Kehtna ei osale. Enamus eelmise aasta meistritest teevad meistriliiga klubides trenni ja neil selel ajal treeningmängud. Nii ka Lemetsaarel, kes olex olnud KEHTNA väravas kui oleksime tulnud.
              Samas sa poleks peale Lemetsaare kedagi teist saanud kasutada. Sest kui tõlgendada reglementi nõnda et eelmisel hooajal kahes kõrgemas liigas osalenuid mängijaid kasutada ei saa, siis poleks sa eelmise aasta koosseisust keskit peale eelnimetatud väravavahi kasutada saanud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                Kuidas nii.? Mina ise , kristjan, Vitali, Elar, Mikk kõik oleks saanud mängida!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                  Algselt postitas mar1


                  Kuidas nii.? Mina ise , kristjan, Vitali, Elar, Mikk kõik oleks saanud mängida!!
                  Mikk mängis eelmisel hooajal esiliigas ühe mängu, Vitja mängis aga Tuleviku eest mõned mängud meistriliigas. Misha, Alo ja Rait mängisid läinud hooajal meistriliigas.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                    see suht mõtetu vaidlus, lemetsaar saab igaljuhul mängida, nagu keegi siin eespool mainis ja tõi hea näite, et treenimine kõrgliiga satsis ei tähenda tema kindlat mängimist mesistriliigas.ml ja el võistkondade nimekirjasii pole ju kusagil ametlikult kinnitatud, hooaeg pole alanud jne. need, kes on eelnev hooaeg mänginud ml/el , nende kohta käib see reglemendi punkt, kuid seegi on vaieldav.
                    krt seda teab, kas lemetsaar meil homme mängib, oleneb tema vormist.
                    marek, kui sa seal trenni teed kõvasti ja tahtmist üles näitad siis võime sulle platsil koha leida.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                      Arvad tõesti et ma ei tea kus poisid mängivad või mänginud on? Registreerimist mõeldakse selle all kas maakonnas mängida saab. Leme oli eelmine aasta Emmastes!! Ja seda kus teised kirjas olid tead kindlasti isegi. Nii et ära pane tarka

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                        Siim olen varsti heas vormis, soomes käivad kontrollmängud ja läheb hästi. Suvel siis eesti liiga!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                          Algselt postitas mar1


                          Arvad tõesti et ma ei tea kus poisid mängivad või mänginud on? Registreerimist mõeldakse selle all kas maakonnas mängida saab. Leme oli eelmine aasta Emmastes!! Ja seda kus teised kirjas olid tead kindlasti isegi. Nii et ära pane tarka
                          ma ei pannud tarka vaid märkisin ära miks antud mängijad mängida ei saaks, kuid tänu reglemendi jamale pole enam mingeid piiranguid.

                          Dreyd sulle üks küsimus: kes teil mängis nr. 4 all?mõni jalkakooli poiss?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                            Hästi marek, pane soomes trennile kõvasti pihta, hooaeg varsti algamas. see aasta üritame kõik mehed ikka mängudel e kohale ajada ja mõnda uut poissi ka testida. Eesmärke ei hakka väga kõrgeid püstitama aga arvan, et III liiga pole lagi. Rääkisin reijoga eile ja ta ütles, et kui kunagi peaks teise või esiliigasse jõudma siis tuleb meile üle.
                            Kas miko mängib see aasta soomes?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                              Nii ta räägib, aga teda teada. ytleb yht ja teeb midagi muud. vahet ka pole tal jalad rohkem jooksmiseks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Raplamaa vutt\'

                                Algselt postitas PraS

                                Dreyd sulle üks küsimus: kes teil mängis nr. 4 all?mõni jalkakooli poiss?
                                Heinaru. Ei

                                Kommentaar

                                Working...
                                X