320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Olympic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'FC Olympic\'

    Algselt postitas marcello


    Issand jumal...

    http://www.pilt.ee/view/640403/

    Aga kauni fotograafi meili aadressi jätan enda teada


    Minu personaalne lemmik on pilt number 13,Raivo sind kasutati rämedalt ära:P

    Marcello tead sa oled ikka väga fotogeeniline

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'FC Olympic\'

      oli jah tore, konnist on veidi kahju aga vedas ka, sest ma kuulsin, et kes alkoga orki kukkus, see ka kohe statkalt kinga sai.

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'FC Olympic\'

        aga me oleme ju eestlased ja meid juba seal staadionilt minema nii lihtsalt saa meid oli seal ju ikkagi peaaegu 1000 tk-d nii et kui madinaks oleks läinud siis oleksime ...:
        eeesti suru soome vastu muru ,,, ups sry olympic/trummi SURU Põdrad vastu muru!!!

        järgmine kord võtame varu konni ka kaaasa

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'FC Olympic\'

          krt,ma ei saa neid pilte kuidagi lahti,küll kommenteeriks on seal levoton tuhkimo\'t või jüri below\'i lõusta ka näha ja selle soomlase,kes meid korea(loe:koera) persse juhatas
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'FC Olympic\'

            näedsa, keegi on suutnud selle mitte just hästi väljakukkunud laulu nime õigesti kirjutada
            Millal põder meid änna alla juhatas ?

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'FC Olympic\'

              Algselt postitas Janek


              näedsa, keegi on suutnud selle mitte just hästi väljakukkunud laulu nime õigesti kirjutada
              Millal põder meid änna alla juhatas ?
              öösel klubi ja pizzabaari,kuhu paljud ei jõudnudki,vahelisel ajal.see olevat kuskil 03.30-05.30 paiku.

              sain ka pildid kenasti lahti.\"kui mees magab,siis mees on väsinud.kui naine magab,siis naine on laisk\":P tundub,et paljudel jätkus tagasi Tallinnani püssirohtu.muuseas,ma ärkasin ka üles ja külastasin veel Kannu pubi
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'FC Olympic\'

                egas kannu pubist mina ka ilma ei jäänud


                aga Küsimus Olympicule milllal siis SALO afterparty tuleb ja kus???

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'FC Olympic\'

                  Trummi poisid,pange vaim valmis.Peterburis on vähemalt ilusad naised! Järgmise sügise asemel siis juba kevadel.Theimo ajab asjad korda kui ta oma rahad kätte saab nende käest kes üldse maksnud ei ole.

                  Jalgpalliklubi FC Olympic on kutsutud osalema
                  28.04 - 30.04.2006 Sankt - Peterburgi rahvusvahelisele sõpruskohtumisele võistkonnaga Peterburg Zenit Veteranid.
                  Kohtumisel astuvad üles endised Peterburgi Zenit mängijad ja teised leegionärid.

                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'FC Olympic\'

                    ka mina jõudsin kannusse ning sai seal jalga vihutud nii mis kole.... terve pühapäev ravisin haigeid jalgu.......ja üllatuseks olen minagi niimõnegi pildi pele jäänud.......

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'FC Olympic\'

                      Algselt postitas marcello


                      Trummi poisid,pange vaim valmis.Peterburis on vähemalt ilusad naised! Järgmise sügise asemel siis juba kevadel.Theimo ajab asjad korda kui ta oma rahad kätte saab nende käest kes üldse maksnud ei ole.

                      Jalgpalliklubi FC Olympic on kutsutud osalema
                      28.04 - 30.04.2006 Sankt - Peterburgi rahvusvahelisele sõpruskohtumisele võistkonnaga Peterburg Zenit Veteranid.
                      Kohtumisel astuvad üles endised Peterburgi Zenit mängijad ja teised leegionärid.
                      Vaim on juba valmis,käsi ju ka juba antud.Ainuke tingimus on,et rämedalt ära kasutada ei tohi
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'FC Olympic\'

                        Tänud Olympic\'ule,et Trummil Saue saalis trenni kihvtimaks muutsite.Saime teha kolm võistkonda ja kordamööda mängida 5+5+5 minutit(ühel satsil 10min.mängu ja 5puhkust)minimatshe-täpselt paras koormus,väljakul 4+1.
                        Sõbralik,mõnus trenn,kus kõik said võite,viike,kaotusi.Edaspidigi.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'FC Olympic\'

                          Marcello,miks Olympic\'u kodulk.ei avane?
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'FC Olympic\'

                            Ma ise ka vaatasin,et seal mingi kala jälle.Arvata on,et Indrek teadlik sellest ja parandab asja.Raivo,homme meie omad Arukülas mängimas õhtul,eelmine kord oli vastas Teino&Tikerpe ja Teino noorem vend.Nii et sats vastas on kõva,uuri Andrilt palju nad mehi said sinna.Saate appi äkki minna.mina ise tööl ja see nädal ennast ei liiguta.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'FC Olympic\'

                              krt.homme ei saa,sest judas priest vajab heietamist...ja ajasid saku lihase ka elevile oma läbimüügi jutuga:P
                              meilgi marko ikkonen aruküla maffiast,ei tea,kuspool see mängib.suvel lällas täis peaga,et tulge ükskõik,mis satsiga,saate hamba peale.see asi on kätte võtmata
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'FC Olympic\'

                                Aruküla SK-FC Olympic 5-11
                                Olympic mängis koosseisus Vipper,Bauvald,Kaljurand,Porila,Lahe,Talgre,Kudu
                                Kui keegi nimetamata jäis siis pekske Alikut!
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X