tervitus kallitele kaasvõitlejatele
rõõmuga teatan, et selle aasta FC Reaali jõuluturniir toimub 19. detsembril Kristiine spordihallis, osa võtavad seekord A alagrupis JK Pegasus, Põlva Lootos, Eurouniv FC ja FC Kakumäe ning B alagrupis FC Nimeta, JK Jalgpallihaigla, FC Soccernet ja loomulikult FC Reaal.
selle aasta favoriitideks pean ise FC Nimetat ning JK Jalgpallihaiglat, kuid nagu ajalugu on näidanud, on kõik võimelised hea õnne korral kõiki võitma. niisiis härrased osalejad ja mitteosalejad, diskussioon ja spekulatsioonid võivad alata
turniiri koduleht on www.zone.ee/fcr , praegu seal veel eriti midagi mõistlikku ei ole, nii et lisan siiasamma ka kohe ajakava.
alagrupimängud
09.00 JK Pegasus – Põlva Lootos
09.30 Eurouniv FC – FC Kakumäe
10.00 FC Nimeta – JK Jalgpallihaigla
10.30 FC Soccernet - FC Reaal
11.00 JK Pegasus – Eurouniv FC
11.30 Põlva Lootos – FC Kakumäe
12.00 FC Nimeta – FC Soccernet
12.30 JK Jalgpallihaigla – FC Reaal
13.00 JK Pegasus – FC Kakumäe
13.30 Põlva Lootos – Eurouniv FC
14.00 FC Nimeta – FC Reaal
14.30 JK Jalgpallihaigla – FC Soccernet
play-off\'id
15.00 A1 - B4
15.30 B2 - A3
16.00 A2 - B3
16.30 B1 - A4
17.00 A1/B4 - B2/A3
17.30 A2/B3 - B1/A4
18.00 III koha mäng
18.30 finaal
19.00 autasustamine
rõõmuga teatan, et selle aasta FC Reaali jõuluturniir toimub 19. detsembril Kristiine spordihallis, osa võtavad seekord A alagrupis JK Pegasus, Põlva Lootos, Eurouniv FC ja FC Kakumäe ning B alagrupis FC Nimeta, JK Jalgpallihaigla, FC Soccernet ja loomulikult FC Reaal.
selle aasta favoriitideks pean ise FC Nimetat ning JK Jalgpallihaiglat, kuid nagu ajalugu on näidanud, on kõik võimelised hea õnne korral kõiki võitma. niisiis härrased osalejad ja mitteosalejad, diskussioon ja spekulatsioonid võivad alata
turniiri koduleht on www.zone.ee/fcr , praegu seal veel eriti midagi mõistlikku ei ole, nii et lisan siiasamma ka kohe ajakava.
alagrupimängud
09.00 JK Pegasus – Põlva Lootos
09.30 Eurouniv FC – FC Kakumäe
10.00 FC Nimeta – JK Jalgpallihaigla
10.30 FC Soccernet - FC Reaal
11.00 JK Pegasus – Eurouniv FC
11.30 Põlva Lootos – FC Kakumäe
12.00 FC Nimeta – FC Soccernet
12.30 JK Jalgpallihaigla – FC Reaal
13.00 JK Pegasus – FC Kakumäe
13.30 Põlva Lootos – Eurouniv FC
14.00 FC Nimeta – FC Reaal
14.30 JK Jalgpallihaigla – FC Soccernet
play-off\'id
15.00 A1 - B4
15.30 B2 - A3
16.00 A2 - B3
16.30 B1 - A4
17.00 A1/B4 - B2/A3
17.30 A2/B3 - B1/A4
18.00 III koha mäng
18.30 finaal
19.00 autasustamine
Kommentaar