320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LOOTOS CUP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvilised saavad teha reisiplaane : Registreerumine on avatud

    Eelmiste aastate võitjad:

    I 1995 JK Lootos
    II 1998 FC Hiiu Kalur
    III 1999 FC Hiiu Kalur
    IV 2000 Võru LM
    V 2001 Võru Silja Sport
    VI 2002 JK Karksi
    VII 2003 JK Karksi
    VIII 2004 JK Lootos
    IX 2005 Kuperjanovi JK
    X 2006 Võru JK
    XI 2007 Tabasalu PK
    XII 2008 FC HaServ
    299195

    Kommentaar


      Tere

      Lugesin sellist lauset: NB! Eelmistel aastatel turniiri käigus loobunud või turniirile mitte ilmunud võistkondi ei registreerita.

      Kas kohamängude mitte mängimine klassifitseerub ka selle alla?

      Rainis

      Algselt postitas INCE Vaata postitust
      Huvilised saavad teha reisiplaane : Registreerumine on avatud

      Eelmiste aastate võitjad:

      I 1995 JK Lootos
      II 1998 FC Hiiu Kalur
      III 1999 FC Hiiu Kalur
      IV 2000 Võru LM
      V 2001 Võru Silja Sport
      VI 2002 JK Karksi
      VII 2003 JK Karksi
      VIII 2004 JK Lootos
      IX 2005 Kuperjanovi JK
      X 2006 Võru JK
      XI 2007 Tabasalu PK
      XII 2008 FC HaServ

      Kommentaar


        Algselt postitas Rainis Vaata postitust
        Tere

        Lugesin sellist lauset: NB! Eelmistel aastatel turniiri käigus loobunud või turniirile mitte ilmunud võistkondi ei registreerita.

        Kas kohamängude mitte mängimine klassifitseerub ka selle alla?

        Rainis


        Nii peaks ta kahjuks olema,pole mõtet korraldajale otseses mõttes näkku sülitada,kui loobusite kohamängust.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas Rainis Vaata postitust
          Tere

          Lugesin sellist lauset: NB! Eelmistel aastatel turniiri käigus loobunud või turniirile mitte ilmunud võistkondi ei registreerita.

          Kas kohamängude mitte mängimine klassifitseerub ka selle alla?

          Rainis
          Paraku nii see on ja arutatud sai seda pikalt. Eelkõige on otsus tehtud siiski nende meeskondade huvides, kes sõltumata hetkevormist, ebaõnnest või kohtunike prohmakatest hoolimata turniiri lõpuni mängivad ...
          Usun, et osalejad tahavad siiski rohkem mängida kui +:- tabelisse teenida.
          299195

          Kommentaar


            No jõudu siis organisaatoritele! Tõmban siis meie plaanidest Teie turniiri maha. Muideks, turniir on alati hästi korraldatud ja julgustan teisi võistkondi sellest osa võtma!
            Algselt postitas INCE Vaata postitust
            Paraku nii see on ja arutatud sai seda pikalt. Eelkõige on otsus tehtud siiski nende meeskondade huvides, kes sõltumata hetkevormist, ebaõnnest või kohtunike prohmakatest hoolimata turniiri lõpuni mängivad ...
            Usun, et osalejad tahavad siiski rohkem mängida kui +:- tabelisse teenida.

            Kommentaar


              Arvasin, et ma ei reageeri sinu sõnavõtule, aga sel juhul jääks siin väga vale mulje.

              Jagub sul alles, Luide, jultumust sõna võtta - palusin sind meie lahkumisest kohamängudelt korraldajaid teatada. Mida sina muidugi ei teinud ja seetõttu sattusin sinu pärast korraldajate ees piinlikku olukorda. Väga kummaline vennike oled sa.

              Korraldajatele aga edu!
              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Nii peaks ta kahjuks olema,pole mõtet korraldajale otseses mõttes näkku sülitada,kui loobusite kohamängust.

              Kommentaar


                kõik muidu tõesti tipp-topp ainult probleeme on tõsiseid olnud korraldajatel ilmaga vähemalt mis puudutab eelmist aastast kui kuidagi neljandaks punnisime, aga samas sitt ilm annab võimalusi ka nõrgematele

                Kommentaar


                  Algselt postitas E-T
                  Rainis tegi tegelikult eelmine aasta kõik õigesti, teate kui kaua sealt seitsme maa ja mere tagant Tallinnasse ikka sõidab? Tahtis vähemalt viisakalt teatada, et lahkume, kuna muidu jääb kogu tripp liiga hilja peale. Aga kaitz lasi üle ja ei rääkinud kellelegi, õeluskott.
                  Minuteada ma ütlesin edasi,edasine asi jäi ju korraldajate teha.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Minuteada ma ütlesin edasi,edasine asi jäi ju korraldajate teha.
                    just kaitz, sa andsid korraldajatele teada siis, kui need juba otsima hakkasid ja sinu käest küsisid ... oleks sa öelnud, saanuks veel ajakava edasiste mängude osas koomale tõmmata, minejaid oli ju teisigi. Aga see selleks, suure lumesaju kiuste sai turniir kenasti lõpuni mängitatud.

                    Head Uut Aastat ja kohtumiseni Lootospargis!
                    299195

                    Kommentaar


                      Kahju sellest turniiri "uuest süsteemist".Oleks teadnud,oleks eelmine aasta need 2-3 tundi ära oodanud mingi 10-16 koha saajaks (tuldi ju esimese järele)oma sandi tujuga, et järgmine aasta revanss võtta.See aasta siis konkurente jälle vähem.Aga muidu mõnus ja ladus turniir oli ja edu ja head uut aastat.

                      Kommentaar


                        Ehk ikka saate, FC Abjat see aasta kahjuks ei tule,kuna viibime treeninglaagris,aga jah turniir on igati super. Edu korraldajatele.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Ehk ikka saate, FC Abjat see aasta kahjuks ei tule,kuna viibime treeninglaagris,aga jah turniir on igati super. Edu korraldajatele.
                          Kõva, Abja mehed juba treeninglaagris! Kus kohas täpsemalt?
                          www.fcelva.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                            Kõva, Abja mehed juba treeninglaagris! Kus kohas täpsemalt?
                            no kus nad ikka on- eks ikka viljandis
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              INCE, saatsin sulle PM'i.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                                no kus nad ikka on- eks ikka viljandis
                                Vevalt küll
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X