320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LOOTOS CUP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas jookvalt mingit infi siia ei tule, turniir ju käib

    Kommentaar


      Algselt postitas valta Vaata postitust
      kas jookvalt mingit infi siia ei tule, turniir ju käib
      jooksvalt oli info Lootose kodukal: http://www.fclootos.ee/ , sealt ka tulemused:

      17.märtsil mängiti Lootospargis 11. korda Lootos CUP nime kandvat meeste jalgpalliturniir.
      Turniirivõitjate nimekiri sai täiendust ja esmakordselt tuli turniirivõitjaks TABASALU PALLIKLUBI


      LÕPPJÄRJESTUS

      1.TABASALU PALLIKLUBI
      II Võru JK
      III Rapla JK Atli
      4. Tallinna FC Kotkas
      5. Saue JK
      6. Jõhvi JK Orbiit
      7. Kuperjanovi JK
      8. FC Lootos
      9. EPMÜ SK
      10. Quattromed
      11. Eurouniv FC
      12. JK Rock & Roll


      TULEMUSED

      1 09:00 FC Lootos Rapla JK Atli 1:3
      2 09:00 Quattromed Kuperjanovi JK 0:2
      3 09:30 Võru JK Jõhvi SK 1:1
      4 09:30 Saue JK Eurouniv FC 4:0
      5 10:00 Rock & Roll Tabasalu PK 0:2
      6 10:00 EPMÜ SK FC Kotkas 1:3
      7 10:30 FC Lootos Quattromed 1:1
      8 10:30 Rapla JK Atli Kuperjanovi JK 1:1
      9 11:00 Võru JK Saue JK 2:1
      10 11:00 Jõhvi SK Eurouniv FC 2:0
      11 11:30 Rock & Roll EPMÜ SK 0:2
      12 11:30 Tabasalu PK FC Kotkas 0:1
      13 12:00 FC Lootos Kuperjanovi JK 4:1
      14 12:00 Quattromed Rapla JK Atli 1:4
      15 12:30 Võru JK Eurouniv FC 4:0
      16 12:30 Saue JK Jõhvi SK 1:1
      17 13:00 Rock & Roll FC Kotkas 1:0
      18 13:00 EPMÜ SK Tabasalu PK 0:4
      19 13:30 Rapla JK Atli (A1) Saue JK (B3) 1:0
      20 13:30 Võru JK (B1) Kuperjanovi JK (A3) 5:1
      21 14:00 FC Kotkas (C1) FC Lootos (A2) 3:0
      22 14:00 Tabasalu PK (C2) Jõhvi SK (B2) 1:0
      23 14:30 EPMÜ SK (C3) Eurouniv FC (B4) 2:1
      24 14:30 Rock & Roll (C4) Quattromed (A4) 0:2
      25 15:00 Saue JK Kuperjanovi JK 2:2(pen.3:2)
      26 15:00 FC Lootos Jõhvi SK 2:6
      27 15:30 Rapla JK Atli Võru JK 2:2(pen.3:4)
      28 15:30 FC Kotkas Tabasalu PK 0:4
      29 16:00 Eurouniv FC Rock & Roll 3:1
      30 16:00 EPMÜ SK Quattromed 0:0(pen.2:0)
      31 16:30 Kuperjanovi JK FC Lootos 5:3
      32 16:30 Saue JK Jõhvi SK 2:2(pen.3:2)
      33 17:00 Rapla JK Atli FC Kotkas 4:2
      34 17:00 Võru JK Tabasalu PK 0:3

      Parim mängija: Risto Tammo (Tabasalu PK)
      Parim väravavaht: Aaralt Küttner (Tabasalu PK)
      Fair Play meeskond: FC Kotkas

      Korraldajate poolt kõigile osalejatele suured tänud. Kohtumiseni järgmisel aastal toimuval XII turniiril - Lootos CUP 2008.
      299195

      Kommentaar


        Väga tore turniir oli. Ilm oli ainult veidi kehvake. Tänud korraldajatele .

        Kommentaar


          tänud jah korraldajatele. täitsa sujuv oli, mis nagu oli eriti meeldiv. mängud olid jõulised ja võitluslikud ning ka lõplikus järjestuses polnud midagi seadusevastast
          pommitaja

          Kommentaar


            siiski kõõrdsilmne kohtunik oleks pidanud võrkpalli vilistama, mingit kontakti ei tohi olla tema mängus. samuti oli erinevate vene satsidega, kui puutusid, oli mees maas ja karjus, ausalt itaalia ja venemaa polegi nii erinevad
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Kui rääkida kohtunikest, siis räägiks ka Tabasalu satsist. Ma saan aru, et penalti, mis meie (Kotka) kasuks anti, polnud just teie suhtes õiglane, aga niimoodi kohtunikku sõimata on väga tobe. Positiivne oli minu jaoks see, et mängus Lootosega oli väga korralik vile.

              Kommentaar


                ole vait ja võta treener eeskujuks
                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                Kommentaar


                  Puht huvi pärast küsin, et kas meie treener kutsus kohtunikku pedeks või saatis teda putsi?

                  Kommentaar


                    niimoodi ei kutsunud eile keegi kohtunikke minuarust, vähemalt tabasalu mängijad mitte
                    härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas timursem Vaata postitust
                      tänud jah korraldajatele. täitsa sujuv oli, mis nagu oli eriti meeldiv. mängud olid jõulised ja võitluslikud ning ka lõplikus järjestuses polnud midagi seadusevastast
                      Timur, sae pekki, meie oleks pidanud võitma. Järelikult täitsa seadusevastane

                      Kommentaar


                        Algselt postitas volodja Vaata postitust
                        niimoodi ei kutsunud eile keegi kohtunikke minuarust, vähemalt tabasalu mängijad mitte
                        Kui kohtunik meie kasuks penalti vilistas, tuli teie pingilt ikka päris mahlakaid väljendeid. Kas nüüd neid, mida ma ennist mainisid, aga samaväärseid kindlasti. See selleks muidugi. Kõiki ajab närvi, kui kohtunik sellise otsuse teeb.

                        Kui aga mängudest ja meeskondadest rääkida, siis te (Tabasalu, nagu ma aru sain) väärisite kindlasti võitu. Enda šansid mängisime sellega maha, et ei võtnud tähtsaimaid mänge piisava tõsidusega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                          Puht huvi pärast küsin, et kas meie treener kutsus kohtunikku pedeks või saatis teda putsi?
                          Kohtunikud ju ongi peded...
                          Aga tegelt oli kõik ok....turniir oli väga hästi orgunnitud...kohtunikud olid normaalsed...mõni eksimus tuleb alati sisse...Volodja sina peaksid rohkem palli mängimisele oma jõudu rakendama mitte mölinale...Muide Volodja lubas varsti oma nime ka avaldada.Esialgu kõik minu poolt.
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Kõik neli esimest meeskonda oleks esikohta väärinud.
                            Tabasalu - Kotka mängus penalti järel oli kuulda igasugu väljendeid aga mitte niiväga kohtuniku suunas, kui mehed omavahel
                            Ise mängisime finaali koha maha minnes kaasa Võru passiva taktikaga, penaltid on alati paras joppamine, seekord ei õnnestunud.
                            Muidu väga ok turniir ja andis hooaja eel väga vajaliku tunnetust õues mängimiseks, et kohe esimestes voorudes edukas olla.Meil kesk Eesti mansadel selles suhtes eriti keeruline tulla saalist õue.

                            Kommentaar


                              minu meelest otsustavad paljude turniiride saatuse penaltid, seega ma väga ei hindaks turniiride võite. Klassikaline jalgpall ongi selle pärast huivtavam, et seal ei otsusta õnn nii palju. Penaltid suht õnne peale ikkagi
                              kogu mu noorus möödub foorumis

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kent Vaata postitust
                                Kohtunikud ju ongi peded...
                                Aga tegelt oli kõik ok....turniir oli väga hästi orgunnitud...kohtunikud olid normaalsed...mõni eksimus tuleb alati sisse...Volodja sina peaksid rohkem palli mängimisele oma jõudu rakendama mitte mölinale...Muide Volodja lubas varsti oma nime ka avaldada.Esialgu kõik minu poolt.
                                Kent, sa olid see noor musta peaga kutt oma tiimis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X