320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LOOTOS CUP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
    minu meelest otsustavad paljude turniiride saatuse penaltid, seega ma väga ei hindaks turniiride võite. Klassikaline jalgpall ongi selle pärast huivtavam, et seal ei otsusta õnn nii palju. Penaltid suht õnne peale ikkagi
    Meie kahjuks pendlaid lüüa ei saanud, küll aga oli meie väravavahil au tõrjuda neid 3 ...meil väravavaht käib harjutamas neid üksi...kohalik külahull ka ju
    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

    Kommentaar


      Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
      Kent, sa olid see noor musta peaga kutt oma tiimis?
      Noor ma enam kindlasti pole...mina olin see ülekaaluline poiss kes liikus ainult inertsi jõul
      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kent Vaata postitust
        Noor ma enam kindlasti pole
        Noorusliku väljanägemisega*

        E: Ju siis mitte

        Kommentaar


          kle see mees lõi teile ju värava poolfinaalis ja mögafoni öeldi ka nimi ja sa ikka ei taipa.
          vihje: kolmas värav

          Kommentaar


            Viimane inimene, keda ma mängu ajal kuulan on keegi teadustaja. Kolmas värav oli vist see volley? Ma tõesti ei mäleta, kes selle lõi. Kuskilt oli tuttav aga üks nägu. Nii palju võin öelda, et soeng oli selline suht nulliga.

            Kommentaar


              oled õigel teel

              Kommentaar


                Algselt postitas Kent Vaata postitust
                Meie kahjuks pendlaid lüüa ei saanud, küll aga oli meie väravavahil au tõrjuda neid 3 ...meil väravavaht käib harjutamas neid üksi...kohalik külahull ka ju
                seda tabasalu hullu vv nähti pellaris masturbeerimas enne finaali

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kent Vaata postitust
                  Noor ma enam kindlasti pole...mina olin see ülekaaluline poiss kes liikus ainult inertsi jõul
                  kent sa oled ju pikkade mustade lokis juustega, kitsaste õlgade ja siledate säärtega nagu Thomas Anders - Modern Talkingist niipalju kui mina sind mäletan

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kent Vaata postitust
                    Noor ma enam kindlasti pole...mina olin see ülekaaluline poiss kes liikus ainult inertsi jõul
                    oi ja millise inertsi jõul veel...
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Kent'i jaoks on tänane parem kui 5 sekundit Eesti otsib superstaari saate kuulsust

                      Kommentaar


                        turniir polnud pooltki nii vahva,kui noormeeste teemaarendused selle järel.Kes kuidas välja nägi ja kes pelleris hullas,kes pede ja kes niisama tubli.Kui te väljakul ka nii kiired ja tugevad olexite,siis mängiksid pooled juba koondises.Korraldus oli tore ja au ja kiitus meestele kes seal tegeleda viitsivad.Turniiri värk,kunagi ei tea kes üllatab.Noored olid ju muidu tublid,aga lasid lõpu käst ja jäid jõus nats veel meestele alla.paar aastat ja saame kõik nende käest tappa,koguvad nats liha kondi peale ja loobuvad zeleedest enne ja peale mängu.Tabasalu oli tubli ja vast ka tugevaim ,14-1 väravate suhe räägib enda eest,parim mängja ja väravavaht samuti.Jõudu kõigile uuex hooajaks.

                        Kommentaar


                          Tuleb vist enda nimeline teema teha nüüd....ja kaugel pole enam ka kroonika esikaanel poseerimine......Tänasest hakkas range dieet...ei tea juba mitmes kord
                          Muide väravavaht ei olnud ainuke kes wc endale mõnnat tegi...see hästi peenike poiss oli tal seal abiks ....ise veel ütles et nüüd hea pikk vahe mängudel ja tema läheb wc oma vihmaussi pigistama...Torumees Riho alias Muskli Riks .....
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                            Viimane inimene, keda ma mängu ajal kuulan on keegi teadustaja. Kolmas värav oli vist see volley? Ma tõesti ei mäleta, kes selle lõi. Kuskilt oli tuttav aga üks nägu. Nii palju võin öelda, et soeng oli selline suht nulliga.
                            3mm ja ilma tukata
                            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                            Kommentaar


                              Kent, kõik jalgpalliga seonduva oled sa mulle ise õpetanud ja see möla tuleb ka tänu meeskonnale ja treenerile, teie õpetate noorele poisile igasugust julma sõnavara !!!
                              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                                Kent, kõik jalgpalliga seonduva oled sa mulle ise õpetanud ja see möla tuleb ka tänu meeskonnale ja treenerile, teie õpetate noorele poisile igasugust julma sõnavara !!!
                                Julm sõnavara?
                                Mina ei tea asjast midagi...ausalt
                                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X