320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4Liiga lääs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

    Algselt postitas amority


    Paide meeskonna uus nimi, õigemini hüüdnimi, on nüüdsest Noored Kuked. Sobib ju täiesti :]
    Jah,kuidas võtta!! Kas ikka on kõige õigem nimi!!?? Mõtlen ,et vangla˛argoonis tähendab kukeks olemine,midagi väga ebameeldivat!!! Loodan väga, et rummu ja teiste selliste kohtade asukad, seda praegu ei loe,muidu.....!!
    veteran:-)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

      Kuule amority miks sa neile nihukese nime tahad panna ,kas sellepärast ,et te nii haledalt taha saite vä??? Ja sa ei tohiks nii palju suud pruukida,nii võib ju mängus haiget saada kui sind üldse platsile lastakse.........

      Kommentaar


        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

        Algselt postitas BINLADEN

        Ja sa ei tohiks nii palju suud pruukida,nii võib ju mängus haiget saada kui sind üldse platsile lastakse.........
        Ja seda ütled sina?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

          Algselt postitas BINLADEN


          Kuule amority miks sa neile nihukese nime tahad panna ,kas sellepärast ,et te nii haledalt taha saite vä??? Ja sa ei tohiks nii palju suud pruukida,nii võib ju mängus haiget saada kui sind üldse platsile lastakse.........
          Klge ahvid. Esiteks - pidasin silmas üht filmi. Teiseks - Noored Kuked ei seondu kohe küll mitte mingil moel vanglas kasutusel olevate \"kuke\" või \"petuhhi\" väljenditega. Pigem oli see kompliment. Olen isegi Paidest pärit ja seal pikalt palli pelanud, seega ei hakka ma omaküla poisse liialt kiusama. Siiamaani käin kopas ja õllekas laineid löömas

          Kolmandaks - Pinkalkulaator, sa oled ikka paras idioot küll. Sina ei tule mulle never-ever ütlema mida ma tohiks ja mida ei tohiks teha. Vastasel juhul võid sina haiget saada

          Neljandaks - Ära hakka nüüd siin hüppama ja plõksima sel teemal, nõme on.

          Viiendaks - Küll striit oma mängu ka käima saab, eelmine aasta sügisringis tõusime 7 kohalt 3\'ndaks. Meie eesmärk on rahulikult palli veeretada ning seda nautida mitte pidevalt ulguda. Laiendati ju õlleliiga pooleldi 4.liigasse edasi :P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

            te võiksite selle ropendamise teema juba ära unustada!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

              Ära närvitse, rahune maha küll sust aru saadakse.....

              Kommentaar


                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                ma pole närvitsenudki ma jumala rahulik,öelge kas hiiumaal on hea plats ja kuidas meeskond on?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                  on siis keegi hiiumaal juba mänginud? räägike meestkonnast endast ja ka platsist kuidas on?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                    Kus hiiumaal,kas emmastes või kärdlas???

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                      Algselt postitas BINLADEN


                      Kus hiiumaal,kas emmastes või kärdlas???
                      Minuteada m2ngib Emmaste samuti K2rdlas, v2hemalt kevadhooajal.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                        Oskab keegi väljaku olukorrast midagi rääkida?
                        Pesemis võimalus on?:P Paidesse kehv tagasi tulla kui pesta ei saa

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                          Algselt postitas Kööp


                          Oskab keegi väljaku olukorrast midagi rääkida?
                          Pesemis võimalus on?:P Paidesse kehv tagasi tulla kui pesta ei saa

                          Küll meres pesed ennast enne praamile minekut
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                            Algselt postitas Kööp

                            Paidesse kehv tagasi tulla kui pesta ei saa
                            Paidest on kah kehv tagasi tulla, kui pesta ei saa...
                            Vaikus

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                              Kas tõesti Hiiumaal mingisugustki pesemisvõimalust välja ei mõtle?
                              Jätke see meri variantidest välja.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                                Algselt postitas rait22


                                Kas tõesti Hiiumaal mingisugustki pesemisvõimalust välja ei mõtle?
                                Jätke see meri variantidest välja.

                                Meil oli 2 aastat tagasi Kärdlas mäng.see suvi oli hästi kuiv ja palav .Mõned mehed pesid ennast peale mängu vidina juures mida maakeeli nimetatakse murukastajateks.Loodetavasti on Emmastes ka sellised asjad olemas .


                                Edit : vaadake faili mis ma lisasin ja siis näete kuidas pesemine välja nägi

                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X