320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4Liiga lääs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

    Algselt postitas dimas


    Algselt postitas solskjaer


    Olge nüüd normaalsed Mida madalam liiga seda nõrgem tehnika üldiselt. Mida nõrgem on tehnika seda vähem mängitakse söötu ja mida rohkem iga mees ise palliga triblab seda rohkem ka talle jalgadesse sõidetakse. Siit teile soovitus kes tunneb et talle tehakse siin liigas liiga - No minge kusagile I liigasse või veel kõrgemale mängima. Ja kes on väga viriseja see viriseb seal ka niikuinii edasi.
    .... tegelege balletiga või mängige malet ,kui Te ei taha et teile liiga tehakse

    njah väga väga naljakas on lugeda kommentaare kes asjast midagi ei tea ja pole õiget teksti korralikult läbi lugenud ja tulevad siin õpetama ja saadavad igaüht igalepoole teadmata mis on põhjuseks !!!!
    KUI MINGI MEES MULLE JÕUGA ÄRA TEEB MAI VIRISE KUNAGI !!!
    ainuke asi mis mind häirib oli vasaku kaitse MEELEGA VIGADE TEGEMINE - sellele tuleb nigunii selline vastukaja et kohtunik ei vilustanud , asi lihtsalt selles et meie rünnak oli vastane sai palli lõi ette ma jooksen vaikselt tagasi sõrkides ja tyyp tuleb tagant jookseb lihtsalt täiega vastu selga !!
    1 korra jookseb on ju tglt suva aga kui ta teeb seda iga teine rünnak ( kuna järvakandi sai paide vastu 6 korda rünnata siis mingi 3 laksu täiega vastu selga kui kohtunik oli juba näoga teisel poolel)
    kui keegi lööb mulle mängu jooksul 2 korda kogematta kossi siis ma elan selle üle aga kui üx ja sama mees peksab järjest kõiki mängijaid ja lõpuks saavutades oma eesmärgi ( lõi mehel jalga mõra ) natuke tema tahtmine rauges,aga siiski oli tema tegevuses näha sellist meelega jõhkrutsemist !!
    kui keegi weel ütleb et mingi balleti tantsima siis mõelge natuke ennem KES PEAKS KUHU MINEMA JA KES PEAKS NATUKE MÕTLEMA HAKKAMA !
    väike respect võix olla vastaste vastu kah ...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

      kuulge paide...te nagu olete täielik laste aed..kui teie üks mängija ütleb meie kaitsjale peale viga,et sa oled mingi 25 ja tuled lööma endast nooremaid...nu krt kui ikka ei julge endast vanematega mängida,siis mine noorteliigasse või kus teil omasugused tatikad vastas ja jätke mei kapten rahule...kohtunik on platsil kuningas,kes otsustab ja vaadates vilepartiid,olite teie täielikus eelises...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

        Algselt postitas kkipper


        kuulge paide...te nagu olete täielik laste aed..kui teie üks mängija ütleb meie kaitsjale peale viga,et sa oled mingi 25 ja tuled lööma endast nooremaid...nu krt kui ikka ei julge endast vanematega mängida,siis mine noorteliigasse või kus teil omasugused tatikad vastas ja jätke mei kapten rahule...kohtunik on platsil kuningas,kes otsustab ja vaadates vilepartiid,olite teie täielikus eelises...
        jumala kopa ette vickab see seletamine ... point miks seda öeldi oli see et kui mees ( jälle oli tyybiks teie kapten kes vea tegi ) tõmbas jälle meie omale sisse siis tahaks teada kas ta raiuks samamoodi vastu jalgu meestele kui vastas oleks temasuurune mees .. või on julgust lüüa ainult endast väiksemaid ??
        järjekordselt ütlen kui keegi teeb kogemata pole mul midagi öelda jne jne aga MEELEGA ....
        võixid selle teema nyyd maha matta !

        Kommentaar


          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

          Loen ja imestan! Tahan öelda seda, et ega jah ,sellest et keegi kui palju ,kellegile jalga lõi, siin rääkimisest ei ole ju kasu,lihtsalt tõesti jääb mulje ,mida viriseda! Kuigi saan aru nendest kellele liiga tehakse, aga siin vist sellest kasu ei ole, peab kuidagi teisiti vist seda asja ajama! Ise ei olen väga harva kellegile jalgadesse \"sõitnud\" ,ja meelega.lihtsalt ei meeldi! Aga noortele meestele soovituseks on see ,et lihtsalt tee tagasi,võimaluste piires,kui kohtunik ei näe jne.Aja mees endast välja ,ja küll siis kohtunik märkab! Muud varianti küll ei ole! Kuigi see sihilik toorutsemine on tõesti väga ebameeldiv asi, aga nagu keegi siin eespool juba mainis, vaadake ,mis liigas oleme ja mis tase on, vastavalt ka mängukultuur!
          veteran:-)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

            Tahtsin veel lisada seda, et nooremad võistkonnad meie grupis,kui nendega mängida,vahel ajab hinge täis küll,kui mehed koguaeg kukuvad,iga väikse kehakontakti peale! Mitte sihilikult ,vaid on ju vahe kui üks on 33 ja teine 18,lihtsalt massilt ongi see vanem mees üldjuhul ju üle,ei saa ju siis koguaeg viriseda, et mulle tehti viga jne.Vahel läheb kohtunik ka selle õnge ,mis teha.Saate ise nii vanaks, ja mängite noorte vastu ,siis saate aru, mida silmas pean! Loodan ,et keegi ei võtnud nüüd isiklikult seda juttu!
            Jõudu järgmisteks voorudeks!
            veteran:-)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

              Algselt postitas dimas


              Algselt postitas solskjaer


              Olge nüüd normaalsed Mida madalam liiga seda nõrgem tehnika üldiselt. Mida nõrgem on tehnika seda vähem mängitakse söötu ja mida rohkem iga mees ise palliga triblab seda rohkem ka talle jalgadesse sõidetakse. Siit teile soovitus kes tunneb et talle tehakse siin liigas liiga - No minge kusagile I liigasse või veel kõrgemale mängima. Ja kes on väga viriseja see viriseb seal ka niikuinii edasi.
              .... tegelege balletiga või mängige malet ,kui Te ei taha et teile liiga tehakse
              kle Dimas, mis võrdlus see nüüd on ,tegelege balletiga või malega?!Kas tahad öelda ,et maletaja või mõni taolise allaga tegeleja ei saa jalgpalli mängimisega hakkama?! MIna olen näiteks eesti meister kabes olnud! Ja mind see jõumäng küll ei häiri!:-) :-)
              veteran:-)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                Mäletan olukorda kui Balteco mängis kellegi vastu, kellega ei ole meeles.
                Ründaja tõmmati toorelt maha ja juba mitmes kord. Mees kargas püsti ja röögatas, et kui veel sisse sõidad siis saad kohe pasunasse...
                Rohkem sellisedi olukordi ei tulnud... (mahatõmbamisi ma mõtlen)

                Kohtunik muidu jooksis ka kohale aga kuna löömaks ei läinud siis ei hakanud ta ka sekkuma.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                  Algselt postitas karupea


                  Mäletan olukorda kui Balteco mängis kellegi vastu, kellega ei ole meeles.
                  Ründaja tõmmati toorelt maha ja juba mitmes kord. Mees kargas püsti ja röögatas, et kui veel sisse sõidad siis saad kohe pasunasse...
                  Rohkem sellisedi olukordi ei tulnud... (mahatõmbamisi ma mõtlen)

                  Kohtunik muidu jooksis ka kohale aga kuna löömaks ei läinud siis ei hakanud ta ka sekkuma.
                  no võib ka nii! Muidugi ei kujta ette ,kas mõnda vanemat meest(kaitsjat)see kotib?!:-)Mind näiteks jätaks külmaks,kuigi veelkord,ise väga harva kedagi maha tõmban!:-)
                  veteran:-)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                    Karupea jutus on iva sees ,sest nihukesi ütlemisi toimub päris sageli,isegi nii öelnud ja see toimib väga hästi!!!!!!!!!!!!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                      Algselt postitas BINLADEN


                      Karupea jutus on iva sees ,sest nihukesi ütlemisi toimub päris sageli,isegi nii öelnud ja see toimib väga hästi!!!!!!!!!!!!!!
                      Seda minagi! Ise olen küll öelnud ja asi väga hästi toiminud!Ainukesed kes ei saa aru või kartuse tunne on kadunud,on see Toompea sats.nendele peab lihtsalt vastu tegema, siis kohe kisa lahti!:-) Sõidavad sisse nagu tankid, aga kui neid näpuga puutud, kohe kohtunikule apeleerima või näen imestusest suuri silmi!!!:-)
                      veteran:-)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                        Kunagi mingi ida Eesti satsi vastu mängides sattusin ühte äärt mängima ühe vene vanamehe vastu kelle paremad päevad olid ammu möödas.Iga kord kui palli pärast võitlesime otsis vana mu munad üles ja pigistas neid. Minul oli nutt kurgus,vana ainult irvitas ja kohtunik hui aru sai et vana midagi valesti tegi

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                          Algselt postitas dr.feelgood


                          Kunagi mingi ida Eesti satsi vastu mängides sattusin ühte äärt mängima ühe vene vanamehe vastu kelle paremad päevad olid ammu möödas.Iga kord kui palli pärast võitlesime otsis vana mu munad üles ja pigistas neid. Minul oli nutt kurgus,vana ainult irvitas ja kohtunik hui aru sai et vana midagi valesti tegi
                          kle ,Kaups, ma olen ju sulle koguaeg rääkinud ,et sul on muna puudu või vana keeras sõlme peale!:-) Sa ei ole täna jooma läinudki!?:-) :-)
                          veteran:-)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                            fcf paide-spiritas ...........eelviimane kohtumine+yks tähtsamaid

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                              Algselt postitas näx


                              Algselt postitas dr.feelgood


                              Kunagi mingi ida Eesti satsi vastu mängides sattusin ühte äärt mängima ühe vene vanamehe vastu kelle paremad päevad olid ammu möödas.Iga kord kui palli pärast võitlesime otsis vana mu munad üles ja pigistas neid. Minul oli nutt kurgus,vana ainult irvitas ja kohtunik hui aru sai et vana midagi valesti tegi
                              kle ,Kaups, ma olen ju sulle koguaeg rääkinud ,et sul on muna puudu või vana keeras sõlme peale!:-) Sa ei ole täna jooma läinudki!?:-) :-)
                              Sry Näks,ajad mind vist kellegiga segi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                                Paide Spiritase mängu ei toimunud,väljak mängimiseks kõlbmatu seega 3p spiritasele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X