320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4Liiga lääs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

    Algselt postitas paulaner


    Kas FCF Paide\'l tiba vara pole \"lokku lüüa\"?

    Vanarahvas teadis rääkida, et tibusid loetakse sügisel
    ee....kui te kutsuksite endale veel paar meest juurde Fc Valga meeskonnast siis vb teil kunagi tekiks võimalus meid ka võita....me paneme muuseas järva Mv meeskonna arvatavasti mängima seega kutsuge oma meeskonda lisa juurde!!! muidu saate jälle kaela nagu viimasel korral!!!!
    Sae pekki!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

      KUULE LAMMAS SA OLED TÕESTI LAMMAS SEE ET NAD ÜHU MINGI SUVALISE MÄNGU TEIEGA KAASA MÄNGISID EI TÄHENDA SEDA ET NAD TEIL MÄNGISID NII ET PLATSIL VAATAME..........TÕELINE LAMMAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

        TO: BINLADEN

        Olles Soccernet.ee Foorumi liige, peate järgima neid reegleid:

        9) Capsides (suurte tähtedega), terve postituse kirjutamine on keelatud.


        Siit võid veel palju huvitavat leida.

        Jõudu!
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

          Ma saan paljude kibestumisest siin aru.
          Põhimõtteliselt on Spiritase stiil sama, mis Chealseal inglismaal. Klubi on nii rikas, et korjab kõik paremad mängijad turult kokku. Erit kahju on mul FC Streetracest, kuna see kasvatas ja treenis oma parimaid, kuni tuli Spiritase üks omanikke Marek, koputas taskule ja mehed olidki läinud. Samasugust stiili on harrastatud ka teiste klubide kasvandikega(MC, Nimeta jne), siit hoiatus teistele klubidele, ärge laske oma meestel selle Marekuga kohtuda... Samas on mul ka kahju Spiritase oma klubi kasvandikest, kes peavad nende sissetoodud staaride tõttu kannatama, nt äärevirtuoos Takker(hüüdnimega figo) istub pidevalt pingil, saades mängu lõpuks 10-15 minti platsile heal juhul, antud mehes näen ma selgelt meistriliiga potensiaali. Samuti on kadunud kuhugi veel 2 aastat tagasi klubi parimaid väravakütte Eero \"zelinski\" Küüra???
          Ma ei ole küll kindel, aga selliseid mängupreemiaid nagu seal klubis ei maksta eestis kellelegi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

            Kuule pesapall,ära ole nii kade,kahju sust lausa

            Kommentaar


              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

              Algselt postitas Raix


              TO: BINLADEN

              Olles Soccernet.ee Foorumi liige, peate järgima neid reegleid:

              9) Capsides (suurte tähtedega), terve postituse kirjutamine on keelatud.


              Siit võid veel palju huvitavat leida.

              Jõudu!
              äkki poiss ei oska caps locki maha võtta

              Kommentaar


                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                Algselt postitas BINLADEN


                KUULE LAMMAS SA OLED TÕESTI LAMMAS SEE ET NAD ÜHU MINGI SUVALISE MÄNGU TEIEGA KAASA MÄNGISID EI TÄHENDA SEDA ET NAD TEIL MÄNGISID NII ET PLATSIL VAATAME..........TÕELINE LAMMAS
                Suvalise? Kas kui inimene pelab liigamängus Striidi eest siis ei ole ta striidis üldse pelanud? Nagu ma ütlesin, Spiritase eest lõi enamuse väravatest ex-streetlased. Minu väide oli täiesti tõene ning edasisele arutlusele ei kuulu. Tegid omale margi täis oma plõksimisega, pincalculator

                Platsil ei vaata me midagi, me mängime just for fun.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                  Algselt postitas BINLADEN


                  Kuule pesapall,ära ole nii kade,kahju sust lausa
                  Ma olen põhjusega kade, käisin teil katsetel, et võistkonda pääseda, aga mulle öeldi, et \"mängida oskad hästi, aga sa oled liiga valge nahaga ja ei näe nii hea välja nagu me nääme ja et meil vaja mainet hoida jne\".

                  p.s. nali naljaks, ärme seda teemat siis igaks juhuks rohkem risusta

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                    Algselt postitas amority


                    Algselt postitas BINLADEN


                    KUULE LAMMAS SA OLED TÕESTI LAMMAS SEE ET NAD ÜHU MINGI SUVALISE MÄNGU TEIEGA KAASA MÄNGISID EI TÄHENDA SEDA ET NAD TEIL MÄNGISID NII ET PLATSIL VAATAME..........TÕELINE LAMMAS
                    Suvalise? Kas kui inimene pelab liigamängus Striidi eest siis ei ole ta striidis üldse pelanud? Nagu ma ütlesin, Spiritase eest lõi enamuse väravatest ex-streetlased. Minu väide oli täiesti tõene ning edasisele arutlusele ei kuulu. Tegid omale margi täis oma plõksimisega, pincalculator

                    Platsil ei vaata me midagi, me mängime just for fun.
                    Lihtsalt huvi pärast küsin endale meeldetuletuseks, et kes ja mitu mängu praegustest spiritlastest teie eest on mänginud?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                      Amurity vana lilla kontrolli uuesti oma andmeid..............

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                        hea küll,nüüd siis rahulikult.poistega rääkides selgus et kaims tegi mingisuguse kontrollmängu streedis kuid sellega ka asi piirdus.seega ei taha küll enam kuulda väidet et ex-striitlane.jutust jääb mulje nagu oleksite teie ta välja õpetanud.ahjaa ja kaims palus teid pikalt saata ja suur kinnas hankida,millega tema löödud palle omavahelises mängus väravast välja koukida.seega edu.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                          Vastemõisa kohtub tuleval nädalavahetusel selle nn Eesti \"Chealse\'ga\" (Spiritasega )
                          Loodame ikka kõvasti vastu panna
                          http://www.jktulevik.ee/

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                            ma lugesin juba suht pikalt seda 4 liiga lääne foorumit, aga viimased kaks lehte on küll paras jama selles olnud
                            kuule binlaaden võis mis iganes su nimi on??? sa olid vist ca 10 postitust teind ja enamuses kas kiidelnud või siis sõimanud?
                            kust sa lugesid amority jutust välja, et Streetrace on kedagi välja õpetand? seda pakkusid hoopis muud mehed...
                            ja üldse kuskil foorumis kekata kui kõvad mehed me olema ja palju palle taome kuhugi selja taha on hale ega jutumehed pole tegudemehed...kui ise ühe väravagi lööd järgmine pühapäev, siis tule ja võta uuesti sõna :P

                            ma olen arusaanud ikka, et siin tuntakse rõõmu jalgpallist ja nauditakse mängu, eks ikka pingeid ka tuleb...aga siuke vastastikune netis plõksimine ka mõtetu

                            oleme ikke sõbrad edasi
                            streetrace.org

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                              ok,ok poisid.matame sõjakirve maha.oleme ikka sõbrad tõesti ja naudime ilusat jalgpalli.samas see kes chelsea juttu ajas,oma juba tuvastatud ja jätab kahjuks 3 järgmist mängu vahele.(rene spitz-haiba \"keskmootor\").aga seniks kõigile edu.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                                MÄÄÄÄ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X