320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Lääs 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valodka tänud nii positiivsete, kui ka negatiivsemate komentaaride eest.
    Täna(suurel väljakul!) olite lihtsalt nõrgemad.
    Edu Teile!

    Kespo

    Kommentaar


      Algselt postitas bidma Vaata postitust
      Valodka tänud nii positiivsete, kui ka negatiivsemate komentaaride eest.
      Täna(suurel väljakul!) olite lihtsalt nõrgemad.
      Edu Teile!

      Kespo
      olime tõesti nõrgemad,aga ära palun hakka jälle seda platsi juttu ajama

      Kommentaar


        Algselt postitas volodja Vaata postitust
        erkkik sa oled meil tõeline meister, võta sooloala siis juba

        Tabasalu Kespo mängus oli täna aga väga palju huvitavaid asju, esiteks kohtunik, no PÄRL, vapustav 5-e aastase vilekogemusega debiilik, siis kespo kaitsed ja äär vms, meeste numbrid olid 10,11,12 nagu umbes nii (debiil, debiilsem ja kõige suurem debiilik) kokku juba neli debiilikut. Ei saa ju nii väga mängida, kui võitled palli pärast ja teed vea, kohtunik vilistab ja kõnnid ära, midagi ei ütle, saad aru et tegid vea ning järsku tuleb kuskilt mingi sangar, kes lubab sul kindlasti klapid kinni lüüa - tere. Pealegi põhiline kaitsja sai vigastada, kui tema mängis, siis neil küll väravahõngu polnud, aga kui tema läks siis tulid mingid imelikud asjad sealt. Muide Tamm sai vist esimene kord elus punase mida ta polnud ära teeninud, no on jõhker, aga selliseid ongi vaja ning kui ükskord ta hoidis ennast tagasi, siis just lendas kikivarvul üks staazhikas mees kohale ja nii elegantselt näitas teist kollast...(muide ta kutsus meid eitedeks, sest sõitsime sisse liiga jõhkralt (loogika on kus?) jah see kohtunik ning hiljem palus vabandust) kõva!

        aplaus muide kespo mängijatele (väljaarvatud siis jada 10,11,12), neil oli seda rohkem vaja ja võtsid ka täiega mis võtta andis + nende fännid on alati okeid olnud

        ma pakun et see tarkpea jalkageenius oli Tabasalu vasak poolik või siis ründaja, võibolla lihtsalt ei jõudnud tagasi joosta ja seisis nii tihti seal ees. ja kui ei ole siis igal juhul tervitusi talle, nr kahjuks ei mäleta sellel tegelasel. aga jah, ega sa ei peagi midagi ütlema kui seal järjest vigu teed ja muid huvitavaid jalgpalli mängu juurde mitte kuuluvaid trikke. ei ole siis ime, et mehed midagi ütlevad sellise tegevuse kohta. aga tänud siiski, eriti nende meeldivate komplimentide eest sellele jadale, et suuutsime sulle meeldiva jalgpalli elamuse pakkuda sellel päiksepaistelisel esimesel sügispäeval.

        Kommentaar


          ma arvan ka,et kespo-tabsi mäng oli iseenesest kõva andmine ja viriseda ei ole midagi.Tuli turbin ja nii see selles liigas on ,kespo oli täna küll tubli ja teenis selle võidu kodu publiku silme all ilusti välja.Kahju,et teil see hooaja keskel nii ilusti ei jooksnud.Poisid tegid tublisti tööd ja meie kaitse oli lahja täna,ex hooaeg hakkab oma jälge jätma ,palju vigaseid ja väsinud.Aga ilm oli hea ,joosta sai,karjuda ka,palli sai vähe ja ei liikunud see ka eriti aga tänud kespokatele ja edu teile võitluses püsimajäämise nimel.Kohtunikud teevad selliseid otsuseid igal pool nii,et juhtub ka paremates perekondades.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Haiba - Emmaste 3-2

            Double

            Kommentaar


              Haiba - Emmaste 3-2(2-2)
              Haiba värvad: Mandelkorn; Jägel (pen.); Zoova
              Haiba tegi selle hooaja parimad 60min kindlasti, näha oli et peale viimast liigamängu olid mehed muutunud kui ma ei tea mis asjad, nagu Renx ütles isegi mina läksin korra õhuvõitlusesse
              Igaljuhul teenitud võit Haibale ja samma lähemale 3 kohale.

              Kommentaar


                Algselt postitas erkkik Vaata postitust
                Mikk??? Mai tea meil ei mängind ühtegi imkku täna
                ah krt, kes see oli siis, peaga lõi värava. mul nimede kompleks.
                Keila JK nr 9

                Kommentaar


                  jep lennuk just nii see on, aga jalgpall ongi võitluse mäng, kui tulen sisse siis ok, vilistab või läheb edasi, kui keegi mulle tuleb kannatan ära mitte ei vaata kohtunikku: härra palun
                  vaadake mis ta tegi, muide mu jalgpalli oskuste kohapealt ütlen et olin teist üle ( ütlesid jalkageenius) ja me mehed üldse on inviduaalselt võimsad, või need oma 10 korda kui sealt äärelt läbi tulin "kõndides" siis nagu ütlesid on mingi muu asi, väljaku viga näiteks, sitt kaitse? tsau
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bidma Vaata postitust
                    Valodka tänud nii positiivsete, kui ka negatiivsemate komentaaride eest.
                    Täna(suurel väljakul!) olite lihtsalt nõrgemad.
                    Edu Teile!

                    Kespo
                    Volodja on lahe säga aga ta kipub vahel riidu minema vastastega...kaotasime sellepärast ,et olime sitad...väga sitad...peale keskkaitsja vigastust lagunes kaitse ikka korralikult....ref oli pull....kutsus ikka poolajal juttu ka rääkima ,et mehed tehke teie oma tööd ja mina teen siis oma tööd...rõhutas ,et ikka meie oleme need kõige hullemad jalga sõitjad...tema tegi oma töö ära..eemaldas ühe mängija ja vilistas enamvähem kõik suluseisuks mis vähegi andis...eks ma aitasin teda kenasti kaasa ka....pärast mängu võttis ta kenasti uuesti jutule...küsimuse peale, et kas tõesti on see kollane kaart ,kui mängija lööb ära palli tabades jalaga ka vastase nägu, mis on kummardunud alla vastas ta, et kle mees, kui sa tuled kahe jalaga vastasele sisse löödes, nii ka palli ära siis kas see pole kaart we...vot milline võrdlus....keeruline see on, mis ma kirjutasin ,aga vähemalt ma saan sest ise aru.
                    Ise võtaks omaks mõlemad meile löödud kollid...kaitsjana oleks pidanud vähemalt midagi tegema ,et need oleks olemata olnud....
                    Aga tulemus lisas põnevust esikohale heitlevate meeskondadele...kuna Kernu 5-1 Kärdlat loputas on vahe aint 3 punga
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      Kespo fännidele aga üks suur tubli...oleks igalpool nii,et kohalikud külamehed tulevad pokid näpus ilusat ilma ning jalgpalli nautima, oleks lausa lust mängida...jätkake samas vaimus
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lullu9 Vaata postitust
                        uued kotid on kuuldavasti valmis ja lähevad juba täna kasutusse
                        Kes siis täna kotte sai...
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas blrip Vaata postitust
                          Tabasalu - Kespo 1:2
                          Teise poolaja 20 min kuskil sai Tamm oma 2 se kollase ja Tabasalu jätkas 10 kesi, kohtunik tegi mängu ära
                          No ootame ikka natukene, kuni jalkaliit tulemuse ära kinnitab.
                          Äkki Kespol jälle registreerimata mängijad või need kel kollased all.

                          Jalgpall on ümmargune...

                          Kommentaar


                            Teatame Teile, et Eesti 2006 a jalgpalli meistrivõistluste III liiga
                            kohtumises Tabasalu PK – Keila JK Alibi (16.09.2006) osales Keila JK Alibi
                            võistkonna koosseisus diskvalifitseeritud mängija Indrek Kelement.

                            Vastavalt Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste juhendi IX peatüki
                            punktile 9.5 mängutulemus tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 7 : -
                            Tabasalu PK kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima ja mängija
                            peab vahele jätma järgmise Eesti 2006 a. Meistrivõistluste mängu.

                            Vastavalt Eesti Jalgpalli Liidu määrusele maksudest ja trahvidest IV peatüki
                            punktile 3 tuleb Keila JK Alibi võistkonnal Eesti Jalgpalli Liidule tasuda
                            ühe tuhande viiesaja krooni (1500.-) suurune summa (0,5 miinimumpalka)
                            diskvalifitseeritud mängija kasutamise eest.
                            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                            Kommentaar


                              Hästi Kent

                              Kommentaar


                                nojah. keilaga jätkuvad segadused. õigeaegselt ei teatata mängjatele, et ei tohi mängida ja samuti ei pea mängjad ise järge, et nad ei tohiks mängida. ning samuti on olnud mitmel korral segadusi, et kohtunik on protkolli valesti märkinud, valele mehele kaardi. ses suhtes vahet pole, keila kaotas enivei.
                                Keila JK nr 9

                                Kommentaar

                                Working...
                                X