320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimus Tartu klubide kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Tribüünid Tamme staadionil

    Järgmiseks mänguks on oodata ka Tamme staadionile tribüüne. Nii, et saab istuda!

    Kommentaar


      #32
      Tegelikult see asi nii hull polnud, tüüp tahtis lihtsalt kuulata, mis teiste mängude seisud on. Kuigi jah, ta väljendas ennast natuke karmilt
      Gazza, sul nagu mingi täkkus külge hakanud :P Lugu oli nii, et sel ajal, kui poisid Tammekat toetasid, küll teistest mängudest tulemusi ei edastatud, mees tahtis lihtsalt Kanniku-stiilis jalgpalli vaadelda

      Kommentaar


        #33
        MItte eriti asjakohane

        Tere tegekased

        Arturi kirja kohta kommentaariks, et TÜ esindusväljaku muru on vast hetkel parem ainult Merkuuri omast :P , aga selles suhtes olen nõus, et kui seda hooldada jalgpallimuruna saaks suht kiirest suht korraliku tulemuse.
        Hetkel on see täis igasugu auke, lohke ja kõike muud võimaliku, sest kergejõustiklased loobivad sinna oma "asju".
        Muru on pikk kah.....aga asja saaks kui tahta.
        Mis puutub pisifännidesse, siis edu neile ja et nad seda tõmmet 15 aastaseks saanutena poleks unustanud.

        Tervitades
        Eestlane Finsbury Parkis

        Kommentaar


          #34
          JK Tammeka - Eesti U-21

          Täna (K 15.mai) kl 19 Tartu Tamme staadionil

          JK Tammeka - Eesti U-21

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale 'Küsimus Tartu klubide kohta'

            Krt. sain täna üpris mõnusa vutielamuse osaliseks. Nimelt käisin Kalevi statal Tammeka ja TJKmängu vaatamas. Mäng oli ülipõnev ja võitluslik ning kahju ,et Tartu lõpus viigistada lasi. Olin loomulikult Tammeka poolt ning tegin seal nende varumeeste pingi taga kõva häält, et vähegi toeks olla. Kolm korda ennustasin Tartlastele väravat ja need ka tulid. Hea klubi -segu noortest annetest ja vanematest olijatest. Omaette klass oli Tarmo Linnumäe, kes pani kolm superlööki vastaste väravale - tõesti ilusad matsud napilt sisse ei läind. On ikka näha ,et mees koondises mängind. Arvan ,et parema tahtmise juures võiks see mees igas meistriliigaklubis tegusid teha. Samuti lahe vend oli Kiismann- suure kere juures väga osav ning hea sööduga. Lisaks trobikond häid noori kutte, keele nimesid kõiki kahjuks ei tea. Õigemini nimesid ei pane nägudega kokku. Kokkuvõttes on kahju ,et sellistel mängudel käib nii vähe rahvast. Minu meelest võitluslikkuse poolest on esiliiga mängud isegi paremad ,kui Meistriliiga omad.
            Kutsun rahvast üles -hakkame ka esiliiga mängudel käima ja eesti klubisid toetama.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale 'Küsimus Tartu klubide kohta'

              kunn mis tähendab "eesti klubi",kas TJK on Gruusia võistkond.Kui sul on venelaste vastu midagi ära keeruta ümber nurga
              Aga senikskuni oled aru saanud ,et meie elame Eesti Vabariigis ja Eesti meistrivõistlustel saavad osaleda AINULT Eesti klubid,edu sulle n..s.
              kyhr

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale 'Küsimus Tartu klubide kohta'

                Ehk mõtles kunn "Teist Eestit"

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale 'Küsimus Tartu klubide kohta'

                  Ma mõtlen eesti klubi all just nimelt klubi ,kus enamuse moodustavad eesti rahvusest mängijad. Ja meeldib see sulle - sõber NWA või mitte jään ka edaspidi EESTIklubisid toetama. Vähemalt niikaua ,kui venekeesete klubide toetajad või lihtsalt venelased hakkavad ka aru saama ,et nad elavad eestis ja ei lehvita Levadia ja Flora mängu ajal vene plaguga ning ei lõuga Meistrite liiga eelvooru mängudel välisklubi poolt ,kui platsil on Eesti klubi. Tahad olla hirm tolerantne ja sõbralik venelaste vastu siis palun väga
                  meil on vaba maa,kuid mina eelstaksin ka mingit lugupidamist eestlaste suhtes.
                  KÕIK.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale 'Küsimus Tartu klubide kohta'

                    Ma näen, et siin käib kõva arutelu Tartu klubide kohta. Rääkisite ka Merkuuri 6-7 aastastest fännidest, siis pean ütlema, et olen üks nendest ja tean ka Merkuurist väheke rohkem kui teie(võib olla)!

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale 'Küsimus Tartu klubide kohta'

                      Parem see kui mitte midagi, vähemalt meil ei ole parme nagu tammekal keda Otto palkas kisama on ütlus- ütle millised on sinu sõbrad selline oled sa ka ise.
                      Minu arusst ei tee parmudest fännid ühelegi klubile au. Las olla väikesed kisakõrid kui jotade kari.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale 'Küsimus Tartu klubide kohta'

                        mingine Fauna vist on...
                        Must Panter - See ütleb kõik.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Küsimus Tartu klubide kohta\'

                          Originally posted by Vitor Borba


                          mingine Fauna vist on...
                          Fauna on jah, ja fänne on Faunal kah

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Küsimus Tartu klubide kohta\'

                            Originally posted by mls


                            Parem see kui mitte midagi, vähemalt meil ei ole parme nagu tammekal keda Otto palkas kisama on ütlus- ütle millised on sinu sõbrad selline oled sa ka ise.
                            Minu arusst ei tee parmudest fännid ühelegi klubile au. Las olla väikesed kisakõrid kui jotade kari.
                            Otto palkas neid karjuma? Kurat, kus sa elanud oled, nad on koguaeg toetanud, nii noorte mänge kui ka esiliiga omasid, palju teile muidu o\'konnel ka maksis?

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Küsimus Tartu klubide kohta\'

                              Sa oled nende üle veel uhke ka! Jumalast PARMUD mis PARMUD!!! Lisaks on teil veel ka mingid närvihaiged, kes võtavad kõike väga südamesse (Mingi jobu tuli keset mängu meiega mölisema ja lubas meil hambad esimese nurga taga välja peksta-ma ei tea mille eest-ise oli u 30 aastane, võiks nagu väheke aru ka juba olla! Või olete te kõik seal Tammekas nii TITED, et julgete ainult lapsi ähvardada)!!! Teile võib soovida lihtsalt RAHUNEGE MAHA!!!!!! Nagunii olete Merkuurist NÕRGEMAD.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Küsimus Tartu klubide kohta\'

                                to jaan:

                                Jaan kuna sind platsil näha saab ehk kuna saabub see sõjalaev millega tuled.võta ühendust, roomer_t@hotmail.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X