320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga lääs/lõuna 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas volodja Vaata postitust
    esiteks, eestimees ju lausa nõuab teilt võitu Roll ja teiseks, jälle see filosoofia... :P
    nõmmele on kõva press peale pandud,et siis alla 1koha on põlemine

    Kommentaar


      Algselt postitas volodja Vaata postitust
      esiteks, eestimees ju lausa nõuab teilt võitu Roll ja teiseks, jälle see filosoofia... :P
      nõmme utd poolehoidjana peakski ju ainult võittu ootama imelik ka kui oleks teisiti, erinevalt eesti koondisest kellele on areng tähtsam kui tulemus on nõmme tulemusele suunatud

      Roll toob võidud koju

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        nõmme utd poolehoidjana peakski ju ainult võittu ootama imelik ka kui oleks teisiti, erinevalt eesti koondisest kellele on areng tähtsam kui tulemus on nõmme tulemusele suunatud

        Roll toob võidud koju
        vastik lipitseja oled

        Kommentaar


          Algselt postitas Üllar Vaata postitust
          vastik lipitseja oled
          sitta ikka juhtub, blaaaaaaa blaaaaaaa, ok aitab teema risustamisest, kõik edasised etteheited minu aadressil on teretulnud mu PMi

          Kommentaar


            Eile, 14:48 postitasin ka ju midagi, eestimees loe seda ka ikka, mind huvitab su põlve statistika eriti...
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Põlv

              Üks hommik helistas Veerpalu põlv Raadio 2-te ja ütles, et talle aitab. Tema ei suuda seda koormust enam taluda. Ta tahaks rahulikult kodus kamina ees olla ja et teda Fastum geeliga määritakse, aga mitte ei peaks trepist üles ronima ja koormuse all kannatama ja otsustas, et see aasta veab alt. Tahab hoopis Baruto põlvele Jaapanisse külla minna.

              Kommentaar


                ma huvi pärast küsin, et kas sa ise mõtlesid selle jutu Roll?
                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                Kommentaar


                  Algselt postitas volodja Vaata postitust
                  ma huvi pärast küsin, et kas sa ise mõtlesid selle jutu Roll?
                  Sattusin ise ka seda kuulama ,kuid see oli nii pidi ,et raadiost helistati põlvele!
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Õige jah, kutid ise helistasid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas volodja Vaata postitust
                      ma huvi pärast küsin, et kas sa ise mõtlesid selle jutu Roll?
                      Ei mõelnud ise välja. Soovitan reede hommikul raadio kahte kuulata. Seal panevad pidevalt villast

                      Kommentaar


                        eks ma püüan kuulata
                        härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                        Kommentaar


                          Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

                          Kommentaar


                            Skiperski?krt see küll ju valus teistele tiimidele, kuna paari aasta eest oli ta ju peaaegu vaata üks parimaid kaitsemängijaid eestis. Loodame et ta siis vähe mängib

                            Kommentaar


                              koosseisu juures kõige kummalisem on see, et nimekirjas pole Kose mehi ????
                              kas nad on siis Kuressaare nimekirjas ??? siia maani mänge vaades siis nimekirjas ja pingil elu on ukumatu

                              Kommentaar


                                Mismoodi see Skiperski asi nüüd alles välja tuli- minuteada lõpetati mängijate regamine juba märtsi alguses. Või hakkab ta siis alles juulist mängima?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X