320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III-liiga, lääs 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ok,Pras!! Teema lõppenud!!
    Edu!
    veteran:-)

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas rait22 Vaata postitust
      Hmm...
      Osa postitustest on vahepeal justkui õhku haihtunud.
      Kas siin on sinu karvane käsi mängus, Märt?

      Jah on Männa.
      Kustuvad ka teised postitused mis ei ole otseselt seotud teemaga.

      Kommentaar


        #48
        sooviks teada, kes siis tõusid meie liigasse ja kes langesid meile?

        Kommentaar


          #49
          Risti, Kohila, Pärnu Kalevi ja Toompea tõusid, kuigi ma ei tea, kas Pealinna mehed tahavad III-ndas mängida.
          Pärnu on kindlasti selle aasta must hobune.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
            Risti, Kohila, Pärnu Kalevi ja Toompea tõusid, kuigi ma ei tea, kas Pealinna mehed tahavad III-ndas mängida.
            Pärnu on kindlasti selle aasta must hobune.
            Kuuldavasti mõned osavamad suunduvad Vapruse duublisse II liigat mängima ja kas nad üldse liigat mängima asuvad oli veel mõni aeg tagasi kahtluse all. Pärnu Kalevist siis jutt.

            Kommentaar


              #51
              dreyd mis mõttes must hobune :P ?

              ja PraS kust sa sellist möga kuulnud oled? Danel rääkis? Kui läheb siis läheb 1 poiss ja kui läheb siis läheb Vaprusesse nii palju kui mina tean ja see et me liigat mängima hakkame see on raudpolt

              koosseis peaks suht samaks jääma...

              Kommentaar


                #52
                karliito, spordis on kasutusel termin-must hobune, st ümmarguselt, et tegemist on meeskonnaga, keda ei peeta esimese hooga favoriidiks, kuid kes võivad tõsiselt kõiki üllatada ja palju pahandust teha. Nii et Pärnu on minu arust just selline sats, eelmine hooaeg alustasti veel ebalevalt, kuid hooaja teine pool tegite enam-vähem kõigile säru, tõsi siis oli teile ka lisa tulnud kogenenud mängijate näol, kui ma ei eksi.

                Kommentaar


                  #53
                  no nyd minagi natukene targem :P aga kui rääkida täiendustest eelmise hooaja teisel poolel, siis ma ei ole väga kindel selles, kui siis 1 mängija, aga ma pole kindel. Aga hooaja esimene pool läks kogenematuse nahka ma arvan kuna mängisime 1. hooaega ja enamik ebavlevalt ja peale selle tänu risti mängule kannatas yx ryndajatest kes lõpuks lõi 23 kolli ? vms. 2 kuulisele vigastuspausile väikse murru tõttu jalas. Aga eesmärgiks oleks tõesti hästi esineda ..

                  Kommentaar


                    #54
                    Nüüd siis ka suurem selgus Kärdla ja Emmaste ühinemise suhtes. Uurisin jalgpalliliidus järgi ühinemise tingimusi ja kuidas seda teha. Selgus et nime kus oleksid sees nii Kärdla kui ka Emmaste nimi jalka liidu juhatus ei aktsepteeri. Selline pidi olema liidus võetud seisukoht et kaht kohanime ühes võistkonna nimes ei tohi olla. Seega kui edasi sai räägitud Kalevi, Anne, Kaupsi ja Paduga jäid asjad sinnamaale et III liigas jääb mängima Kärdla LM ja Emmaste JK mehed lähevad üle sinna mängima. Edasi tulevad KJK Dagö poisid üle Emmaste JK meeskonda mille nimeks saab arvatavasti Emmaste JK Dagöplast. Seega oleks ka duublelvõistkonna asi edasi aktuaalne. Kaups lubas et laseb Kärdla LM - i üles anda. Kodustaadioniks jääb siis Kärdla staadion. Ka nimekirjades tuleb arvatavasti teha suurpuhastus. Kirja läheksid ikka mehed kellega arvestada võib ja keda ka mõlema võistkonna esindajad ehk siis Kaups ja Padu või Andres aktsepteerivad.
                    Veidi vajavad läbirääkimist rahalised asjad. Anne seisukoht oli et mingilmääral Emmaste SK ikkagi toetab ka uut Kärdla LM võistkonda.
                    Trummi JK nr. 85
                    keskkaitsja

                    de gustibus non est disputandum

                    Kommentaar


                      #55
                      Millal on siis võimalik näha kindlat liiga tabelit ?

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Volume Vaata postitust
                        Millal on siis võimalik näha kindlat liiga tabelit ?
                        Algselt postitas kanraas Vaata postitust
                        1.veebruariks peavad võistkonnad ülesantud olema!
                        Vot sulle uudist.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Volume Vaata postitust
                          Millal on siis võimalik näha kindlat liiga tabelit ?
                          Mis mõttes tabelit? Hetkel on kõik nulli peal veel. Ja see seis muutub alles 2 kuu pärast.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Mis mõttes tabelit? Hetkel on kõik nulli peal veel. Ja see seis muutub alles 2 kuu pärast.
                            urmarike sa said küll aru mis ta mõtles. Tõenäoliselt peaks tõesti siis liiga koosseisud selgeks saama vebr. esimeste nädalatega.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Mis mõttes tabelit? Hetkel on kõik nulli peal veel. Ja see seis muutub alles 2 kuu pärast.

                              No sa oled ikka päris naljakas vend, sa oled mu iiidol, krdi Mr.Bean

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
                                Nüüd siis ka suurem selgus Kärdla ja Emmaste ühinemise suhtes. Uurisin jalgpalliliidus järgi ühinemise tingimusi ja kuidas seda teha. Selgus et nime kus oleksid sees nii Kärdla kui ka Emmaste nimi jalka liidu juhatus ei aktsepteeri. Selline pidi olema liidus võetud seisukoht et kaht kohanime ühes võistkonna nimes ei tohi olla. Seega kui edasi sai räägitud Kalevi, Anne, Kaupsi ja Paduga jäid asjad sinnamaale et III liigas jääb mängima Kärdla LM ja Emmaste JK mehed lähevad üle sinna mängima. Edasi tulevad KJK Dagö poisid üle Emmaste JK meeskonda mille nimeks saab arvatavasti Emmaste JK Dagöplast. Seega oleks ka duublelvõistkonna asi edasi aktuaalne. Kaups lubas et laseb Kärdla LM - i üles anda. Kodustaadioniks jääb siis Kärdla staadion. Ka nimekirjades tuleb arvatavasti teha suurpuhastus. Kirja läheksid ikka mehed kellega arvestada võib ja keda ka mõlema võistkonna esindajad ehk siis Kaups ja Padu või Andres aktsepteerivad.
                                Veidi vajavad läbirääkimist rahalised asjad. Anne seisukoht oli et mingilmääral Emmaste SK ikkagi toetab ka uut Kärdla LM võistkonda.
                                igati positiivne uudis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X