320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 Liiga põhjatsoon 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
    Täna siis järgmised mängud juba

    III voor
    25.04. 20.30 FC Olympic - Rapla JK Atli Wismari st
    25.04. 20.30 Saue JK - LiVal Sport Laagri kunstmuruv
    26.04. 20.30 SK Tallinna Sport - FC EBS Team Laagri kunstmuruv
    28.04. 12.00 RSK Kuuse - SK Legion Laagri kunstmuruv
    29.04. 12.00 SC Enter - JK Tondi Kalevi st kunstmuru
    29.04. 16.00 Saku JK - Keskerakonna JK Laagri kunstmuruv

    võidud ennustaks Olympicule, Sauele, Kuusele,Tondile ja keskerakonnale
    Saue-Livali mäng nihkub natuke hilisemaks, kuna laagris algab 19.00 Klooga mäng, mis lõppeb arvatavasti umbes 20.45
    http://www.sauejk.ee

    Kommentaar


      Ennustajatele-Olympicul mitu head meest puudu,niiet,kerge ei saa olema.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
        Ennustajatele-Olympicul mitu head meest puudu,niiet,kerge ei saa olema.
        Raivo,sa lähed kohale ikka?
        Täna on sul aruküla homo paariliseks keskkaitses Vähemalt ta kõllas ja pidi kohale minema.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          25.04. 20.30 FC Olympic - Rapla JK Atli 2:4 Wismari staadion
          Vaikne.....

          Kommentaar


            Saue JK - LiVal Sport 6:1
            winners never quit, quiters never win!

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Raivo,sa lähed kohale ikka?
              Täna on sul aruküla homo paariliseks keskkaitses Vähemalt ta kõllas ja pidi kohale minema.
              Käidud,edutati isegi keskpoolikusse,otse tema ette,mõnus oli
              Aga mäng jah 2:4(0:1) Rapla pani algusest kohe päris tugeva surve peale,millele kenasti vastu seisime,kuni kaitse ja vv pisikest arusaamatust ära kasutati ja üle tõsteti.Atli oli hästi häälestunud,mängisid isukalt esimesel poolajal,võiks öelda-domineerisid.Seda üllatavam,et teise poolaja algul täitsa tühja koha pealt üle keedi,inetuks muututi ja mäng võttis pisut närvilisemad toonid.Igale pallile mindi raevukalt sisse,kuid mitut puhku vigastasid vastased end ise,ju oli tahtmine suur.Vaikselt tõusime ja viigistasime.Siis saime tunda mõru vilepartiid.Alas löödi lähedalt vastu reit ja kõrval seisnud kätt.No palli see käsi ei otsinud,pigem juhuslik.Rapla asus pendlast juhtima.Ei jõudnud veel toibuda,kui endi rämedast prohmakast(ei suut' puhtaks lüüa) lisasid külalised veel ühe,taas üle vv-i .Läksime riskile ja tõusime üles,jättes ühe mehe taha "sulge" orgunnima.Tundus,et saime hakkama-kerge üllatav paanika tekkis ja saime ühe tagasi löödud.Tundus,et jõudsime ka viigini(pall oli väravas taas),kuid siiski vilistati suluseis.Ei oska kommenteerida,olin keskringis,nagu ka kohtunik.Ära igatahes võeti.Rapla kasutas meie liigse uljuse ära ja saavutas taas turvalisema edu.Pärast seda võttis mängu lõpuosa juba rahulikumad toonid.kuigi mõned päris head võimalused veel tekkisid kummalgi.Viik oleks täna hästi rahuldanud,aga mis teha,Rapla võitis teenitult,nad olid grammikese paremad ja pikema pingiga.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
                Saue JK - LiVal Sport 6:1
                Saue JK väravalööjad: Nuuma L, Charles, Liiv, 2xEsko ja Olmet

                Kommentaar


                  26.04. 20.30 SK Tallinna Sport - FC EBS Team 4:0 Laagri kunstmuruväljak
                  Vaikne.....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                    26.04. 20.30 SK Tallinna Sport - FC EBS Team 4:0 Laagri kunstmuruväljak
                    SK Tallinna Sport - FC EBS Team 4 - 0(3 - 0)

                    Spordi väravad: 3x Arbeiter, Tamme
                    2002 FC EBS Team
                    2003 FC Nimeta
                    2004 FC Nimeta
                    2005 FC Nimeta
                    2006 Tallinn United FC
                    2007 Tallinn United FC

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                      SK Tallinna Sport - FC EBS Team 4 - 0(3 - 0)

                      Spordi väravad: 3x Arbeiter, Tamme
                      Sport oli ikka kõvasti parem, aga Pari plärises ikka mahedalt, nagu 2. kohtunik platsil.

                      Kommentaar


                        Huvitav,Pari oli vanasti küll tasane ja vaoshoitud.Üldse mulle tundub,et need kohtunike ja treeneri koolitused mõjuvad mängijaile halvasti.Jõle palju tarkpäid kasvab sealt välja.See kuidagi nagu rikub mõnusa mängimise ära.Olen ise sellega juba kokku puutunud.Vennad on ennast nii tähtsaks isaks koolitanud,et midagi keegi teine enam öelda või teha ei tohi,rahulikult trenni ka teha ei saa,ikka mingi süsteemivant peab end teistest paremaks ja targutab,kuigi ise ei tea reegleidki ja mängust arusaamine 0-lähedane teinekord.Peetakse end teistest ja kohtunikest paremaks ja isegi väga võetakse sõna.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                          SK Tallinna Sport - FC EBS Team 4 - 0(3 - 0)

                          Spordi väravad: 3x Arbeiter, Tamme
                          Viimane värav oli super ilus. Respect.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Käidud,edutati isegi keskpoolikusse,otse tema ette,mõnus oli
                            Atli oli hästi häälestunud,mängisid isukalt esimesel poolajal,võiks öelda-domineerisid.Seda üllatavam,et teise poolaja algul täitsa tühja koha pealt üle keedi,inetuks muututi ja mäng võttis pisut närvilisemad toonid.Igale pallile mindi raevukalt sisse,kuid mitut puhku vigastasid vastased end ise,ju oli tahtmine suur.
                            Alas löödi lähedalt vastu reit ja kõrval seisnud kätt.No palli see käsi ei otsinud,pigem juhuslik.Rapla asus pendlast juhtima.Ei jõudnud veel toibuda,kui endi rämedast prohmakast(ei suut' puhtaks lüüa) lisasid külalised veel ühe,taas üle vv-i .Pärast seda võttis mängu lõpuosa juba rahulikumad toonid.kuigi mõned päris head võimalused veel tekkisid kummalgi.
                            Viik oleks täna hästi rahuldanud,aga mis teha,Rapla võitis teenitult,nad olid grammikese paremad ja pikema pingiga.
                            Rapla ei keenud üle! Mängisime tõesti hästi ja mäng oli kindlalt meie kontrolli all, eriti esimene poolaeg.Mul oli ainult nauding vaadata kuidas poisid palli veeretasid ja momente lõid.Olympic'l oli õnne.
                            Teisel poolajal rünnati jõhkralt jalga meie üht mängu mootorit(Miilen) ja siis sai mäng ehk vähe närvilisema maigu.
                            Pendla moment oli ok.Ennem jäi üks õhku ka ja ehk meenutad Olympic'u esimest väravat!?
                            Lisaks sellele kaotusele hüppasid veel kaks põhi mängijat(Glivenko,Mihkel Maltsar) peadpidi kokku, ei näinud pimeduse tõttu üks-teist, esimesele lõppes see väga halvasti.25 õmblust näos, kaotatud hammas(kohe väljas),ninaluumurd,paistes silmad.Ülahuul oli ribadeks.Teisel peapõrutus ja väike auk ka.
                            Kohe kui pall mängu pandi lõime 3:1
                            Siis tekkis segadus kuna sisse tulnud mehed ei olnud valmis ja teistel vist väike ehmatus.Olympic'l mõned võimalused ja lõid ühe ära ka.
                            Kogusime ennast ja saime mängu enda kontrolli alla.Järgnes meeletult suluseise ja luhtunud võimalusi.Ka vastasel omad vastu võimalused.
                            Olime see mäng rohkem valmis,kiiremad,kavalamad.

                            Kommentaar


                              Vaata,Taavi,ma üritasin suht viisakalt pilti mängust teisteni tuua.Aga kui sa väidad,et ei keenud üle,siis sa lihtsalt kaitsed oma meeskonda.Ütleme ausalt,et vedas teil sellega,et kohtunik suurt eesti keelt ei mõistnud.Kui kohtunik mehe enda juurde kutsus,et talle kollane kaart anda,vastas see:"T.ra,v..tu,tule ise siia,p..si,mul on jalg haige!" Enne seda öeldi meie mehele veel räigemaid asju,aga situatsioon oli tavaline võitlus.Kas sina kohtunikuna õigustad sellist rullnoklust?Ma ütlen sulle,et teatud vennad(enamus on satsis siiski väga OK) vajavad närvirohtu,eriti paar nooremat,kes on nagu norimiseks välja pandud.See ,kes Olympic'u kaitseliiniga nokkimas käis alatasa.Kas ta ei karda näiteks,et kui talle maasika kaela peale imen,jääb tal õhku väheks?Muidugi peab mänguks hästi valmis olema,aga tundus kohati nagu sõtta oleks tuldud.Mul löödi ka kand siniseks.Mis ma pean röökima kohe hakkama,et a'la mine m..ni,värdjas,tõmba nahhui rsk.Nii või?Natsa võiks ennast vaos hoida ju.Mängu võitsite,tublid,aga millise hinnaga.Ma pole tükk aega nii räigeid sisselendamisi näinud nagu Rapla kolmel korral pakkus,seda omavahel.Samas kiidaks nr.4 ja nr.13(kui ei eksi),ja veel paari,väga kasulikud meeskonnale,suunasid energia mängu.Lootsime,et te ei kesta sellist tempot lõpuni,aga vahetust oli võtta ja tulite toime.Olen ka Trummiga teie vastu mänginud,sellist sõjakust pole märganud.Ei oskagi öelda,millest see tuli,nii rahulik sats nagu Olympic küll selleks põhjust ei andnud.Edu!(Miks ise ei mänginud?)
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Vaata,Taavi,ma üritasin suht viisakalt pilti mängust teisteni tuua.Aga kui sa väidad,et ei keenud üle,siis sa lihtsalt kaitsed oma meeskonda.Ütleme ausalt,et vedas teil sellega,et kohtunik suurt eesti keelt ei mõistnud.Kui kohtunik mehe enda juurde kutsus,et talle kollane kaart anda,vastas see:"T.ra,v..tu,tule ise siia,p..si,mul on jalg haige!" Enne seda öeldi meie mehele veel räigemaid asju,aga situatsioon oli tavaline võitlus.Kas sina kohtunikuna õigustad sellist rullnoklust?Ma ütlen sulle,et teatud vennad(enamus on satsis siiski väga OK) vajavad närvirohtu,eriti paar nooremat,kes on nagu norimiseks välja pandud.See ,kes Olympic'u kaitseliiniga nokkimas käis alatasa.Kas ta ei karda näiteks,et kui talle maasika kaela peale imen,jääb tal õhku väheks?Muidugi peab mänguks hästi valmis olema,aga tundus kohati nagu sõtta oleks tuldud.Mul löödi ka kand siniseks.Mis ma pean röökima kohe hakkama,et a'la mine m..ni,värdjas,tõmba nahhui rsk.Nii või?Natsa võiks ennast vaos hoida ju.Mängu võitsite,tublid,aga millise hinnaga.Ma pole tükk aega nii räigeid sisselendamisi näinud nagu Rapla kolmel korral pakkus,seda omavahel.Samas kiidaks nr.4 ja nr.13(kui ei eksi),ja veel paari,väga kasulikud meeskonnale,suunasid energia mängu.Lootsime,et te ei kesta sellist tempot lõpuni,aga vahetust oli võtta ja tulite toime.Olen ka Trummiga teie vastu mänginud,sellist sõjakust pole märganud.Ei oskagi öelda,millest see tuli,nii rahulik sats nagu Olympic küll selleks põhjust ei andnud.Edu!(Miks ise ei mänginud?)
                                Huvitav kokkkusatumus ka meile Sauel tundus et osad Rapla mängijad keskendusid rohkem ülbitsemisele ja kaklusele provotseerimisele, kui jalgpallile. Ka seekord ütles Taavi et see ongi õige jalgpall. Siiski tappa nad oma mudamülkas said vaatamata rõvedale tegutsemisele
                                Muide Taavi soovitas mul võrkpalli või midagi muud mängida, kui palusin tal platsil üht eriti õhku täis pervot korrale kutsuda.Selline siis Rapla Atli mägustiil sellel aastal
                                Mõtlesin et mehed keesid üle kuna olid kaotusseisus, aga tuleb välja et nad harrastavad sama stiili ka eduseisus olles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X