320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Lootospark, 11.märts kell 13:00
    FC LOOTOS - VÕRU JK 2 : 1 (1:0)

    Kohtunik: R.Rammo
    pealtvaatajaid: 20
    Ilm: +5C, väljak väga heas seisukorras,

    Väravad:
    1 : 0 12`. Tauri Kolk
    2 : 0 76`. Alar Alve
    2 : 1 87`.
    299195

    Kommentaar


      #62
      Ka Türi Ganvix pidas täna kontrollkohtumise Pärnu Kaleviga,kes pallivad 3. liiga lääne alagrupis.

      Esimene poolaeg kuulus pärnule,kui poolaja lõpuks oli seis 2-0 pärnu poiste kasuks.
      2. poolaeg saime meiegi palli liikuma ja lõime kolm väravat vastu,kuid pärnu suutis veel viimasel minuti 1 värava tagasi lüüa ja lõppseis oligi 3-3.

      türi võib vist tulemusega rahule jääda sest mängiti eksperimentaalse taktikaga ja alles teist korda see aasta väljas ning esimest korda heades tingimustes.

      jääme ootama hooaja algust:
      15. aprill Türi ganvix-Koeru Türi linnastaadionil
      NII ONGI !!!! Türi #2

      Kommentaar


        #63
        Kas kellegil on olemas ajakava?
        Tean, et SK10 mängib oma esimese mängu Liverpool Pubiga @Viljandis

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Kas kellegil on olemas ajakava?
          Tean, et SK10 mängib oma esimese mängu Liverpool Pubiga @Viljandis

          Ikka on MA ARVAN,ET KAH Kalevil on juba olemas
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Kas kellegil on olemas ajakava?
            Tean, et SK10 mängib oma esimese mängu Liverpool Pubiga @Viljandis
            I voor (ilma staadionite ja alguskellaaegadeta )



            tegemist on ju alles kalendriprojektiga ...
            299195

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas INCE Vaata postitust
              I voor (ilma staadionite ja alguskellaaegadeta )



              tegemist on ju alles kalendriprojektiga ...

              hmm JK Karksil 13.04.Jõgeva Tähega Jõgeval
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas INCE Vaata postitust
                I voor (ilma staadionite ja alguskellaaegadeta )



                tegemist on ju alles kalendriprojektiga ...

                Mai tea siis mis kalender teil on aga minul on küll korralik kalender kõigi kellaaegade ja kuupäevadega ja koha nimetustega :P
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Mai tea siis mis kalender teil on aga minul on küll korralik kalender kõigi kellaaegade ja kuupäevadega ja koha nimetustega :P
                  Lp. klubi esindaja.
                  Saadame Teile Eesti 2007.a jalgpalli meistrivõistluste, karikavõistluste ja Eesti koondiste mängude kalendri.

                  Juhime Teie tähelepanu kalendritesse muudatuste tegemise korrale. Vastavalt Eesti meistri- ja karikavõistluste juhendi VIII peatüki punktile 8.3 tuleb koduväljaku või mänguaja vahetuse taotlus registreerida EJL-is vähemalt 7 päeva enne mängu ning tasuda eelnevalt madalamates liigades ning naiste meistrivõistlustel ½ miinimumpalga suurune summa.

                  Taotlused koos põhjendusega koduväljaku vahetuse ja/või mänguaja muutuse kohta tuleb esitada kirjalikult. Käsiposti ja faksiga edastatud taotlused peavad olema jõudnud EJL-i sekretariaati hiljemalt 7 tööpäeva enne kalendris olevat mängupäeva, mida soovitakse muuta. Postiga saadetud taotlus peab kandma vähemalt 10 tööpäeva varasemat postitemplit muudetavast kuupäevast.
                  Juhtudel, kui taotletakse mängude muutmist toomisega ettepoole, tuleb eeltoodud tähtaegu arvestada päevast, mida taotletakse uue ajana. Juhul, kui külalisvõistkond soovib muuta mänguaega, peab koduvõistkonnalt olema kirjalik nõusolek.

                  Kuni 26.märtsini 2007.a on võimalik mängude kalendrit korrigeerida juhendist lähtumata. Oma ettepanekud muudatusteks palume saata ... jne.

                  Loodetavasti on sul seal ka kõik juba tehtud ja tegemata parandused/muudatused
                  299195

                  Kommentaar


                    #69
                    Peaaegu kuu aja pärast saab siis esimesed liigamängud pidada
                    http://www.jktulevik.ee/

                    Kommentaar


                      #70
                      JK Karksi koosseis algavaks hooajaks:

                      ANDREI OTT 1986
                      KERT VALLAS 1991
                      JAANIS TALV 1990
                      TAURI NIINEMÄE 1987
                      ENN SARV 1959
                      JOEL PARRI 1984
                      MARTIN LINK 1989
                      HANNES PARMO 1988
                      TARVO TATS 1984
                      JÜRI ZAGOVEJEV 1990
                      TAAVO AKK 1989
                      EIVO SEPP 1990
                      TANEL TORIM 1985
                      GERT SEEGEL 1991
                      MAIRO PUKK 1973
                      MAUNO TAMMSALU(C)1987
                      MAAREK VIHMAN 1984
                      TANEL PARRI 1985
                      RAIT MIRKA 1985
                      REIGO RANNAK 1990
                      MARGUS TERRAS 1990
                      MARTIN PÄRT 1989
                      HELMUT PIHLAK 1989
                      KAIDO LUIDE 1972
                      --------------------------------------------------------------------------
                      TREENERID: KAIDO LUIDE JA ENN SARV
                      Last edited by kaitz; 20.03.07, 19:26. Põhjus: unustasin ennast
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        #71
                        eilane sõprusmäng siis kah:

                        18.märtsil kell 15:00 Lootospark

                        FC LOOTOS - JK ALKO (Kohtla-Järve)

                        1 : 2 (0:2)

                        Kohtunik: I. Mihnovitš
                        Abikohtunikud: A.Kukk, V.Mihnovitš
                        pealtvaatajaid: 35
                        Ilm: +2, sombune ja tuuline ilm

                        Väravad:
                        0 : 1 20`. S.Zolotoi
                        0 : 2 45`. A.Kolkin
                        1 : 2 77`. K.Olle
                        299195

                        Kommentaar


                          #72
                          tubli Lootos, saite päris hästi vastu
                          kogu mu noorus möödub foorumis

                          Kommentaar


                            #73
                            huh jah, niipea kui meil Spordil väljas trennis hakkavad olema, siis mängumehi näeb seal hea 10%, mis on suht masendav .
                            Aga jah, saaks enne esimest mängu Lootusega siis korra väljas trennigi teha .
                            Mitte nagu iga aasta , esimene mäng väljas kevadtiti on esimene liigamäng ja siis on kombeks meil alati esimesed 2 mängu pähe saada
                            Ei jõua ära oodata.
                            Tuleb põnev hooaeg, eitea kust me see aasta mängumehi leiame,
                            kui eelmine aasta hooaja lõpupoole pidime väljasõidu aeg kodudest joobes olevaid mängijaid üles ajama
                            Hüve hooaega kõigile !

                            edit: keegi annaks korraliku selle hooaja mängude kalendri (A)?
                            Põltsamaa JK Sport

                            Kommentaar


                              #74
                              Tere ka Kuperjanovi poolt!
                              Vastan kõigepealt küsimusele, mis puudutas meie tiimi mängijaid. Ajateenijatest on võistkonnas ainult üks ning temagi mängis meil juba enne ajateenistust. Võistkonna põhituumik koosneb pooleks Kuperjanovi töötajatest ning Võru noortest ja andekatest palluritest... Seega ei ole koosseis võrreldes eelmise hooajaga palju muutunud.

                              Meie eesmärkidest rääkides - koht esiviisikus on miinimumeesmärk. Vähemalt minu arvates. Usun, et ülejäänud meeskonnakaaslased liituvad minu arvamusega...
                              Kodumänge hakkame pidama Väimela staadionil ning mängudest üritan esimesel võimalusel ka siia väikesed lühikokkuvõtted teha (seisud, väravalööjad ning kohtunike kirumine).
                              Hooajaks oleme valmistunud peamiselt saalis palli tagudes. Suurel väljakul oleme käinud 2 korda. Mõlemad mängud toimusid Põlva kunstmurul ning vastaseks oli JK Võru. Tulemused olid meie poolt vaadates 2:1 ning 4:4. Enne hooaja avalööki on plaanis veel paar kontroll-kohtumist kokku leppida, kuid kellega ja kus on veel lahtine.
                              Kui hooaja jooksul tekib küsimusi või probleeme, mis puudutavad Kuperjanovi JK-d, siis võite kontakteeruda minuga:

                              Kommentaar


                                #75
                                I vooru ülevaated

                                Teen väikes ülevaate I voorust:

                                Kuperjanovi JK - JK Kodugaas - Võru on alati hästi kodus mängind eks näha kuidas avamäng õnnestub siiski pakuks viiki.
                                FC Elva II - FCF Järva Jaani - kindlasti tuleb põnev mäng võimalused mõlemal ka selles mängus võiks lõpuks viik olla. 2:2
                                FC Lootos - Põltsamaa Sport - kuigi Põlva mängib kodus on siiski Põltsamaa soosik kui on mehed koos pakuks võitu Põltsamaale. 1:2
                                Jõgeva SK Täht - Karksi JK - kindel soosik Jõgeva vaevalt et Karksi suudab üllatada. 5:1
                                Türi Ganvix - Koeru SK - see on mäng mida on raske ennustada siiski arvan,et Koeru võtab oma. 0:1
                                JK Liverpool PUB - SK10 Premium mäng toimub Karksi-Nuias kerge faforiit Tartu meeskond, kuigi ka Liverpool on tõsiseks peavaluks igale võiskonnale. 1:2

                                EDU kõigile ja ilustat mängu.
                                Last edited by kaitz; 13.04.07, 19:49. Põhjus: Tulemused unustasin
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X