320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Liiga Ida/Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=sanctus;824076]Paar sõna mängust araratiga, ei tea mida nad lootsid saada aga esimesed 40min istusid nad kaitses ja ka seal istumine oleks pidanud neile tähendama seisu 0.4...aga jah kuna meie staarid ründajad ei suuda meetri pealt tühjadesse väravatesse lüüa....või löövad vastu väravavahti. Mäng lõppes nagu ta lõppes aga Ararat ei ole oma 3 kohta väärt, minu isiklik arvamus(Narva näitas palju ilusamat ja huvitavamat jalgpalli)
    QUOTE]

    Mis mõttes ei ole väärt???? Ok, sügisringis läks natuke kehvemaks, aga kevadringis olime PAREMAD!!! Ja kui te suuda meetri pealt väravatesse lüüa...see on ju teie probleemid, teil on noor meeskond, usun et varsti läheb paremaks. Meil on kogemustega mängijaid, kes oskavad palli hoida, ja saavutada positiivset tulemust, 3 koht ongi meile positiivne tulemus, sest meie saame aru, et esiliigas ei ole mõtet mängida. Aga enda 7nda kohta tulemuste põhjust otsige kõigepealt ise ennast.

    Kommentaar


      Johnny di-meie meeskonna eesmärgiks oli mitte väljlangemine 2 liigast, mille me kah ideaalselt täitsime, ründajate kohta võin öelda et neid meil ei ole nad on, aga väravat ei suuda lüüa, see et te olite seal PAREMAD kui sügis ringis, võib olla, kes teab, PARIMAD te kindlasti ei olnud ei kevadel ega sügisel, mis palli valdamise kohta, võin öelda, paraku meiega mängides teil seda võimalust ei olnud, te vaatasite pealt kuidas palli kontrollitakse ja see et meeskond oskab palli hoida ei tähenda see et meeskond suudab väravat lüüa(kehtib ka meie enda kohta), teie oskate lõhkuda teisi mängijaid,seda te oskate...et teil ei ole võimalust 1liigas see on tõsi...ja seega ma ütlesingi et kolmas koht oleks pidanud kuuluma narvale....

      Kommentaar


        Algselt postitas sanctus Vaata postitust
        Johnny di-meie meeskonna eesmärgiks oli mitte väljlangemine 2 liigast, mille me kah ideaalselt täitsime, ründajate kohta võin öelda et neid meil ei ole nad on, aga väravat ei suuda lüüa, see et te olite seal PAREMAD kui sügis ringis, võib olla, kes teab, PARIMAD te kindlasti ei olnud ei kevadel ega sügisel, mis palli valdamise kohta, võin öelda, paraku meiega mängides teil seda võimalust ei olnud, te vaatasite pealt kuidas palli kontrollitakse ja see et meeskond oskab palli hoida ei tähenda see et meeskond suudab väravat lüüa(kehtib ka meie enda kohta), teie oskate lõhkuda teisi mängijaid,seda te oskate...et teil ei ole võimalust 1liigas see on tõsi...ja seega ma ütlesingi et kolmas koht oleks pidanud kuuluma narvale....
        Ma ei hakka sinuga vaidlema, aga igaks juhuks vaata tabeli peale kevadringi, kes oli esimene??? Nagu mina aru sain sa oled kõige parim enda meeskonnas.......edu sulle ja jargmine aasta taas kohtume mänguplatsil ja vaatame kes on parem.

        Kommentaar


          pole küll väga minu asi aga sanctus su arvamine on su isiklik nagu sa tead.
          erinevalt alfonsost tundub, et sa mõtled tõsiselt kah mida kirjutad, seega, keda kotib, et nad teie vastu ei mängind oma parimat mängu, ühe mängu põhjal ei hinnata.
          Narva mängis tabeli viimasega kodus viiki, kas nad ikkagi väärisid seda 3ndat kohta?


          Hooaeg näitab kenasti kus nad on ja miks. Esiliigas, nagu johnny_di mainis nad ei tahagi mängida.

          Mina olen küll siiamaani araratist, vaid head kuulnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            pole küll väga minu asi aga sanctus su arvamine on su isiklik nagu sa tead.
            erinevalt alfonsost tundub, et sa mõtled tõsiselt kah mida kirjutad, seega, keda kotib, et nad teie vastu ei mängind oma parimat mängu, ühe mängu põhjal ei hinnata.
            Narva mängis tabeli viimasega kodus viiki, kas nad ikkagi väärisid seda 3ndat kohta?


            Hooaeg näitab kenasti kus nad on ja miks. Esiliigas, nagu johnny_di mainis nad ei tahagi mängida.

            Mina olen küll siiamaani araratist, vaid head kuulnud.
            Narva ei vääri mitte mingil juhul 3ndat kohta - ei oma mängupildi ega ka suhtumise poolest.
            Minu subjektiivne arvamus: Linnale tuli otsa ja Eesti riigipiir veidi lääne poole tõmmata.

            Kommentaar


              Neth, hea nali

              sanctusele:
              Õnneks on olemas väga konkreetne objektiivne näitaja ehk turniiritabeli lõppseis, seal on näha kes oli parim ja kes veidi kehvem.

              Muud subjektiivsed hinnangud on küll teretulnud aga need kipuvad üldjuhul olema vabanduste ja ettekäänete jada.

              Mulle on jäänud Araratist mulje kui väga targasti mängivast võistkonnast. Hoiavad kaitse korras ja nõelavad rünnakul väga teravalt.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                Tahaks teada mis te Tamme autost m6tlete?

                Kommentaar


                  Algselt postitas aleh Vaata postitust
                  Tahaks teada mis te Tamme autost m6tlete?
                  Krt Tamm müüs bemmi maha ja nüüd vurab Renoo Clioga ringi...liiga väike arvan ma....
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    tra mulle tundub ka tiba väike!
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Kas Virumaa JK Rakvere klubil kodulehte pole?
                      Või kas kellegil on mingit emaili anda?
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                        Kas Virumaa JK Rakvere klubil kodulehte pole?
                        Või kas kellegil on mingit emaili anda?
                        rakverejk@hot.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas woodman Vaata postitust
                          Oled kindel, et see on aktuaalne?
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            jah see on õige mail..

                            keegi meilis sellele...aga ju siis ple sulle jõutud vastata...
                            ma ei tea äkki helistad kellelegi klubi juhatusest kui sul mingi probleem

                            mitte et ma neid numbreid teaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                              Oled kindel, et see on aktuaalne?
                              et kui ikka oled huvitatud siis saad sellel teemal rääkida numbril....
                              5041936

                              Kommentaar


                                Ole,ole olee! Rakveree! 100 pealtvaatajat ka. Tublidd.
                                Viljandis kõlbab kasvõi viik ja me oleme esiliigas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X