320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hiiu Pubi Kevadturniir 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kõikidel osalejatel palume reedeks ära täita registreerimislehed. Registreerimislehed on vajalikud parima väravalööja ja iga võistkonna parima mängija väljaselgitamiseks.
    www.jkpiraaja.ee

    Kommentaar


      #77
      tiitlikaitsjad saadeti koju haavu lakkuma...ühesõnaga alagrupis kaks viiki ja kaotus

      Kommentaar


        #78
        Ma mõtlesin,et tiitlikaitsja mängib lihtsalt sitasti,aga nad ei oska üldse mängida.Masendav,huvitav,kas see oli nende teine kooseis,veteranid,invaliidid.Järgmine nädalavahetus saab näha kuidas esimene kooseis liigat alustab,või ongi see nende tavaline tase,siis saab küll nalja.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas speen Vaata postitust
          Ma mõtlesin,et tiitlikaitsja mängib lihtsalt sitasti,aga nad ei oska üldse mängida.Masendav,huvitav,kas see oli nende teine kooseis,veteranid,invaliidid.Järgmine nädalavahetus saab näha kuidas esimene kooseis liigat alustab,või ongi see nende tavaline tase,siis saab küll nalja.
          midagi pole öelda...PARIM kooseis oli,aga nalja saab kindlasti järgmine nv....loodan,et sa ka ikka mõned ära koksad hr speen,mitte nagu täna

          õnnestus ka 1mängus socceri uut ja talendikat vv silverit näha....super...noppis korralikult(võrgust)neid palle

          Kommentaar


            #80
            Haiba luuserid tänavad korraldajaid, hea ilma olite orgunninud, tnx.

            Kommentaar


              #81
              oi-oi, ka luuevarrest tuleb ikka pauku, finaalis võit Saue üle 1-0 on tõsiasi
              jalgpall on ikka lihtne mäng, tuleb vähemalt üks värav lüüa ja oma puur lukus hoida ja sellega me ka hakkama saime, tõsi õnnejumal oli ka Kohilast, vähemalt kahes mängus.

              Kommentaar


                #82
                Tänu Peebule

                Kommentaar


                  #83
                  Assoo, selline tulemus siis, no tundub et Püsivust tasub karta ka liigas ja eks neil olid kenad vormid ka

                  Kommentaar


                    #84
                    jah ja järgmine hooaeg siis loodetavasti juba Hummeli vormid

                    Kommentaar


                      #85
                      Sauekad tänavad korraldajaid mõnusa turniiri eest ja õnnitleme Püsivust võidu puhul! Järgmisel aastal siis üritame finaalis palli õigesse väravasse toimetada

                      PS. meil läks finaali ajal kaduma üks Uhlspordi pall, kuhu peale kirjutatud Saue JK. Ehk aus pallileidja annab endast märku, oleksime väga tänulikud!
                      http://www.sauejk.ee

                      Kommentaar


                        #86
                        Trummi poolt ka tänud taaskordse kevadise toreda turniiri eest,mis kulmineerus Hiiu pubis kõva kärakaga,nagu ikka.Kui platsil sel aastal nii hästi ei läinud,siis vähemalt pubis sai käpp korralikult maha pandud,nii mõnelgi.
                        Piraaja ise vist jõuab ennem küll meistriliigasse,kui oma korraldatud turniiri võidab.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Kosk Vaata postitust
                          Autasustamine toimub turniiripäeval kell 19:00 Hiiu Pubis.

                          Kahjuks peab tõdema, et autasustamisega oli sellel aastal nagu ka eelmistel aastatel. Mitte ei alga see kohe välja hõigatud ajal. Sellel aastal viibis autasustamine 45 minutit. Minul olid igatahes laupäeva õhtuks plaanid tehtud ja naine sai väga, väga kurjaks mu peale, et pidi mu järgi ootama. Lubas mul munad maha võtta. Õnneks suutsin ta maha rahustada sellega, et ta võtab pooltel Piraajadel munad maha. nendest teeb ta tuulekellad ja müüb järgisel aastal neid teie turniiril.

                          Veel jäi meelde üks lõbus seik - nimelt ühe võistkonna esindaja ei tahtnud kuidagi peale auhindade kätte saamist lavalt lahkuda.

                          Turniir oli muidu tore
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #88
                            turniir oli (Y)

                            erilised tänud lähevad trummi sisekliimale mulle meeldis too huumor

                            pea selgineb küll juba tasakesti

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              turniir oli (Y)

                              erilised tänud lähevad trummi sisekliimale mulle meeldis too huumor

                              pea selgineb küll juba tasakesti
                              Eile siis ei saanud juba selgeks, peale 3h vutti?

                              Kommentaar


                                #90
                                kas keegi tegi ka turniirist pilte? ja kust neid näha saab?
                                winners never quit, quiters never win!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X