320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MMclub Vaata postitust
    minu arust on Raix´st saamas teine Raivo19 - eeposed missugused.

    kõik vinguvad et kohtunikud on sitad - aga minge ise koolitustele ja hakake vilistama.
    Ja millised kõik need mu eeposed siis on või niisama lahmid ütlemise pärast?

    Kui sa ikka veel aru ei saa, siis jutt käis antud kohtunikust, kes oli nagu tuulelipp. Kui ta ähvardab möla peale kaarte anda, siis andku aga tuld, võtab mängul tuurid alla.

    arli, kibestunud mehe jutt? Kaugel sellest, ma läksin pärast mängu eluga edasi, aga siis hakkas jälle sinu nutulaul peale, kord teevad mättad ja paha plats liiga, seekord meie. Ei ole võiduga rahul, ei ole kaotusega rahul, milleks seda möla vaja nii palju?

    Igaljuhul aitab sellest teemast, kui midagi kosta, siis saatke PM. Edu teile liigas.
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      Ei ole midagi toredamat jalgpallis kui üks korralik ja võitluslik kehamäng. Paned ikka õlad kokku ja põmm- vastane külili maas. Eriti lahe on siis veel arlide hala kuulata.

      Ma ei räägi mustast mängust, jalga sõitmistest, tagant niitmistest jms, see on paha-paha. Aga jalgpall ongi kontaktiderohke mäng ja nii ta ka jääb.
      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

      http://www.jkpiraaja.ee/

      Kommentaar


        Ma ütlen, et Eurouniv on üks puhas jobude võistkond. Kõik näevad seal välja nagu klounid ja peale mängu tulevad siia seletama. See on see kadedus. Neil on kadeduse uss sees. Räägivad, et Utd vinguvad kohtuniku üle ja kaotavad seepärast. Aga minu meelest saite te Utd-lt niimoodi imeda ja peale mängu ulusite nagu vasikad, kel pea värava vahele kinni jäänud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
          Trummi SK väravad Peeter Kutman,Peeter Allik,Erko Kookla,Toomas Mälberg.Kaardid Tarmo Veensalu ja Urmas Liivamaa-mõlemad teatamise eest kohtunikule,et ta on "soe".See oli veel suhteliselt viisakalt öeldud,sest tihtilugu võtsid Reaali mängijad Trummi peatamiseks kõige rängema ette-hilinenult tagant ja küljepealt jalgadesse sõitmise,ja kujutage pilti-Reaal ei saanud ses mängus ühtki kaarti.Kohtunik käis neid vaid hoiatamas pidevalt.Oli halb vile(kutil oli isegi oma "suupill" rikkis,tundus,et ta ei saanud häält sealt välja,või ei tahtnud),Saveljev on sellise kõrval veel väga OK.Peab jälle tõdema,et õnneks ta mängu saatust ei otsustanud,aga nii "hapud" vennad seda ükskord suudavad.Ta oli kohe sihuke andetu selle ameti peale,pigem lõpetagu õigusemõistmine,sealt ei tule miskit.
          Teise poolaja lõpp oli ta juba konkreetselt Trummi vastu,sest varumeestepink töötles teda hoolega.

          Mängu kohta niipalju,et Reaal alustas tugevalt esimest poolaega,kuid mida aeg edasi,seda kindlamini Trummi domineeris,lisaks ilusatele väravatele läks kaks korda pall posti,kaks korda päästis kaitsja joonelt ja penalti hukkamine.Pluss lõpus päästis Reaali vv neid halvimast heade tõrjetega.
          Tabel on jah päris huvitav.Kas keegi Ajax'ilt punkte plaanib võtta?
          Seekord mängis Teie pidev hala ja vingumine nii väljakul kui selle kõrval Teile selles osas mäkra, et kohtunik tõesti jättis meie mõned vead vilistamata ning võib-olla ka paar kaarti andmata ning ma arvan, et see oli just nimelt selle vingumise pärast. Samas oli see 2 kaarti, mis saite 90 minutise kommenteerimise ja hala peale ikka ka väga vähe. Ei olnud tõesti ilmselt kohtuniku helgeim vile.

          Aga lõppkokkuvõttes ikkagi selle päeva parem võistkond võitis ning au Teile selle eest, kuid keskenduge järgmine kord rohkem mängule, mitte kohtunikule, siis tuleb ehk veel paremini välja

          Kommentaar


            Algselt postitas Elina Vaata postitust
            Ma ütlen, et Eurouniv on üks puhas jobude võistkond. Kõik näevad seal välja nagu klounid ja peale mängu tulevad siia seletama. See on see kadedus. Neil on kadeduse uss sees. Räägivad, et Utd vinguvad kohtuniku üle ja kaotavad seepärast. Aga minu meelest saite te Utd-lt niimoodi imeda ja peale mängu ulusite nagu vasikad, kel pea värava vahele kinni jäänud.

            Ära palun enam peale võta.

            Raimo, kust te selliseid üldse leiate? Kuskil väärkoheldud vaimupuudega laste kodus skaut tegutseb teil?
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              hattrickist lahtilastud lähevad neile

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Ära palun enam peale võta.

                Raimo, kust te selliseid üldse leiate? Kuskil väärkoheldud vaimupuudega laste kodus skaut tegutseb teil?
                ta on noor alvin

                Kommentaar


                  "päris asjalik jutt siin foorumis"
                  Sir Bobby Robson: "The first 90 minutes of the match are the most important."

                  Kommentaar


                    võid ka midagi tarka öelda, eston lubab

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Ära palun enam peale võta.

                      Raimo, kust te selliseid üldse leiate? Kuskil väärkoheldud vaimupuudega laste kodus skaut tegutseb teil?
                      Sorry, et te sita mulje olete jätnud.

                      Kommentaar


                        Minu arust tuleks SOccerneti ja Eurohuntide vaheline sõda pidada maha väljakul.
                        Parim võidab ning kaotaja vaikib igaveseks.

                        Kommentaar


                          lapsed, äkki aitab?

                          Kommentaar


                            Kokkuvõttes tahaks öelda,et selle kohtunikuteema pärast ei tasu siin mängijatel omavahel tülli minna.Kõige vähem oli sitas viles(vile puudumatuses) süüdi Reaali võistkond,kes mängis nagu lubati ja kes siiski sitke partii esitas ning jooksutempot kõrgel hoidis.Seekord lihtsalt lahtine mäng ja tekkis palju võimalusi.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Tegelt Liivamaa muidugi koondises mänginud ei ole. Lindmaa ja Linnumäe on mänginud, aga Liivamaa ei ole. Eesti koondises, ma mõtlen.
                              Isegi nimekiri on olemas: http://jalgpall.struktuur.ee/1651
                              Mida pole, seda pole.

                              Kommentaar


                                Aitäh,aga mina sündisin EESTISSE näit.1971a..Kuule,sa tead ehk täpsemalt,aga mis see Eesti esindusklubi oli 80.-ndate lõpus Liidu ajal,Sport või KSMK või???Nii et see oli pigem Eesti NSV koondis.Seal ta mängis koos Kõmperi,Näksi,Kaljendi,Mõtsniku,Rat nikovi,Klavani,Hepneri,Vanakesa,Sarapi ja muude Doktoritega,ka U.Piiri käe all.Mängude arv oli vist täpsemalt 29,aga ma võin Ummi käest ise ka täpsustada.

                                Ongi nii,vaatasin järgi,see on sul "meie-aja-lastele" vähe ebaülevaatlik tabel-pole seal selliseid virtuoose kirjas nagu Kõmper,Mõtsnik jne.Nii et neile on liiga tehtud.Aga "punasel ajal" mängiti ka Eestis jalgpalli ja isegi võeti üleliidulistest võistlustest osa,olgugi,et kolmandas liigas vist,aga ega väga kehvasti ka ei mängitud,ikka ilusaid liigutusi tuli sekka.Ma käisin Komsomoli staadionil vaatamaski(praegune Kalev)
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X