320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
    liverpool 3:0 metec
    Kohtunikuks Silver Sepp ja kell 15.00 J Jaani Kotkad mängus

    karm päev tuleb noormehel
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Kohtunikuks Silver Sepp ja kell 15.00 J Jaani Kotkad mängus

      karm päev tuleb noormehel
      Miks karm? Kui keegi talle peavalu peaks valmistama, on need pigem Kotkad.
      .

      Kommentaar


        Önneks on kohtunikel ka kaardid taskus olemas...

        Kommentaar


          miks peaks kotkad kohtunikule peavalu valmistama?
          kui ta ründajatele suluseisu ei vilista olukorrast mis pole ligilähedanegi sellele, siis ei ole ühtegi halba sõna öelda..eelmise mängu kohtunik soovitas mul hakata sekund hiljem liikuma kui mainisin et ma kaitsest lihtsalt kaks sammu kiiremini suudan liikuda

          Kommentaar


            [ ]20. apr 12:00 Koeru SK vs Pärnu JK Vaprus III 3:0
            20. apr 12:00 Tartu SK 10 Premium vs Põltsamaa JK Sport 3:1
            20. apr 12:00 JK Liverpool Pub vs Tartu FC Metec 2:1
            20. apr 12:00 Tartu Ülikool Fauna vs Põlva FC Lootos 1:6
            20. apr 15:00 FC Flora Järva-Jaani SK vs Viljandi JK Kotkad 1:3

            Kommentaar


              Algselt postitas moiva Vaata postitust
              Miks karm? Kui keegi talle peavalu peaks valmistama, on need pigem Kotkad.
              Ei näe ka põhjust miks Kotkad kohtunikule rohkem peavalu kui mõni teine võistkond võiks valmistada. Tunnistan, et mängime mõnedest võistkondadest rohkem kiiremat ja kontaktsemat mängu, aga oleme siiani alati üritanud jääda korrektseks ja nii vastast kui kohtuniku austavaks. Pigem on imelik vaadata mängu kus vastane nõab kollast kaarti iga kontakti peale. On ju arusaadav, et trennis mängitakse nii ennast kui vastast hoidvamalt, aga liigamängus võiks ikka aru anda, et füüsiline kontakt on osa jalgpallist ja ei tohiks põhjustada vastase ja kohtuniku sõimamist, et küll mulle nüüd tehakse liiga.

              Andke andeks kui keegi ennast puudutatuna tunneb. Mu vastulause ei olnud kellelegi otseselt suunatud, tahtsin lihtsalt tähelepanu juhtida, et pahatihti juhtub nii, et mängu vilistamist ei tee kohtunikule raskeks mitte see võistkond kes mängib füüsiliselt vaid see pool kes üks-ühele võitluses alla kipub jääma ja sellest puudutatuna tunneb, et talle tehakse liiga ning sellest kogu maailma rõveda sõimuga teavitab.

              Üritame siis kõik anda endast parima, et mängust ei jääks kellelegi paha maiku suhu ;o).

              NB! Seejuures arvan, et kohtuniku töö III liigas on tõesti raske eriti, mis puutub just küljekohtunike puudumist, see omakorda teeb suluseisude äravilistamise raskeks ning siis vilistatakse suluseisuks kõik mis vähegi kahtlane tundub. Olen ka ise seda omal nahal palju kogenud ja mis seal salata ka kirunud ;o)

              Kommentaar


                20. apr 12:00 Koeru SK vs Pärnu JK Vaprus III 1-0
                20. apr 12:00 Tartu SK 10 Premium vs Põltsamaa JK Sport 4-1
                20. apr 12:00 JK Liverpool Pub vs Tartu FC Metec 1-2
                20. apr 12:00 Tartu Ülikool Fauna vs Põlva FC Lootos 2-2
                20. apr 15:00 FC Flora Järva-Jaani SK vs Viljandi JK Kotkad 0-3

                ps! miks kõik meie (noorus 96 - elva) mängu eiravad. see ka ju ennustatav.
                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                Kommentaar


                  19.aprill

                  Seisusid ennustada on keeruline, aga mängu tulemust – võit või viik isegi prooviks

                  20. apr 12:00 Koeru SK vs Pärnu JK Vaprus III – Koeru ülekaal on kerge, ja vast üheväravaline võit. Palju mängib rolli Koeru publik ning kohtunik.
                  Kui Pärnu suudab ära nullida kaks meest, siis võib vast ka punkti(d) viia Pärnusse

                  20. apr 12:00 Tartu SK 10 Premium vs Põltsamaa JK Sport – ikka ja alati tore vastasseis, st. kord Vestman all ja Piibeleht peal ja vastupidi – muidugi oleks tore suunata punktid Tartusse

                  20. apr 12:00 JK Liverpool Pub vs Tartu FC Metec – kui Liverpool’i mehed teeksid mulle kolm õlut, siis ma ütleks neile, kuidas Metec’i vastu mängida

                  20. apr 12:00 Tartu Ülikool Fauna vs Põlva FC Lootos – kui Põlva selles mängus tappa saaks, siis oleks ma pigem üllatunnud. Ainuke Fauna eelis on Tamme betoon, muus osas ma erilist eelist ei näeks. Ka Lootose sellidelt pressiks paar õltsi välja ning samuti annaks kiirelt nõu, kuidas punktid koju tuua

                  20. apr 15:00 FC Flora Järva-Jaani SK vs Viljandi JK Kotkad – Kotkas mängib kodus, nad on seal pigem võitmatud kui võidetavad. Kevadistes kontrollmängudes on nad korra tuule alla saanud, aga see ei näita miskit. Nende enesekindlus on vastaseid demoraliseeriv, eriti kui suudavad lüüa kiire värava

                  20.04. 17.00 Jõgeva SK Noorus 96 - FC Elva II – Jõgeva mängib täitsa toredat mängu, pigem usuks Jõgeva võitu. Samas eelmise vooru üllatus oli Elva kustumine Koeru vastu alles mängu lõpus, see annab vihje, et kui ei teki veidraid vahetusi, võib ka üllatus tulla

                  Igal juhul edu kõigile ning vähem sõimu, kaarte jms. mängu varjutavat ning ohtralt väravarõõmu kõigile

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                    19.aprill

                    Seisusid ennustada on keeruline, aga mängu tulemust – võit või viik isegi prooviks

                    20. apr 12:00 Koeru SK vs Pärnu JK Vaprus III – Koeru ülekaal on kerge, ja vast üheväravaline võit. Palju mängib rolli Koeru publik ning kohtunik.
                    Kui Pärnu suudab ära nullida kaks meest, siis võib vast ka punkti(d) viia Pärnusse

                    20. apr 12:00 Tartu SK 10 Premium vs Põltsamaa JK Sport – ikka ja alati tore vastasseis, st. kord Vestman all ja Piibeleht peal ja vastupidi – muidugi oleks tore suunata punktid Tartusse

                    20. apr 12:00 JK Liverpool Pub vs Tartu FC Metec – kui Liverpool’i mehed teeksid mulle kolm õlut, siis ma ütleks neile, kuidas Metec’i vastu mängida

                    20. apr 12:00 Tartu Ülikool Fauna vs Põlva FC Lootos – kui Põlva selles mängus tappa saaks, siis oleks ma pigem üllatunnud. Ainuke Fauna eelis on Tamme betoon, muus osas ma erilist eelist ei näeks. Ka Lootose sellidelt pressiks paar õltsi välja ning samuti annaks kiirelt nõu, kuidas punktid koju tuua

                    20. apr 15:00 FC Flora Järva-Jaani SK vs Viljandi JK Kotkad – Kotkas mängib kodus, nad on seal pigem võitmatud kui võidetavad. Kevadistes kontrollmängudes on nad korra tuule alla saanud, aga see ei näita miskit. Nende enesekindlus on vastaseid demoraliseeriv, eriti kui suudavad lüüa kiire värava

                    20.04. 17.00 Jõgeva SK Noorus 96 - FC Elva II – Jõgeva mängib täitsa toredat mängu, pigem usuks Jõgeva võitu. Samas eelmise vooru üllatus oli Elva kustumine Koeru vastu alles mängu lõpus, see annab vihje, et kui ei teki veidraid vahetusi, võib ka üllatus tulla

                    Igal juhul edu kõigile ning vähem sõimu, kaarte jms. mängu varjutavat ning ohtralt väravarõõmu kõigile
                    Elva võib sisu näidata küll, aga kahjuks parim keskväljamees kaartidega eemal
                    www.fcelva.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                      Elva võib sisu näidata küll, aga kahjuks parim keskväljamees kaartidega eemal
                      Tanit mõtlesid või ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mirko Vaata postitust
                        Tanit mõtlesid või ?

                        Nu jah kindel,see on tõsine kaotus FC Elva II võiskonnale
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Koeru - Vaprus 1:0 (0:0)

                          Kommentaar


                            20. apr 12:00 Tartu SK 10 Premium vs Põltsamaa JK Sport 2-1

                            Kommentaar


                              Tartu Ülikool Fauna vs Põlva FC Lootos 0:5(0:0)

                              Kommentaar


                                hea töö põlva, 5-0
                                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X