320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu FC Metec - Tartu SK 10 Premium 3-1

    Kommentaar


      FC Elva II - Tartu Ülikool Fauna 0-2

      Kommentaar


        Põlva FC Lootos - JK Liverpool Pub 1-1

        Kommentaar


          Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
          2xKivi ja Susi
          Kivi 2x penaltist ja Susi oli nagu mõeldud pigem tsenderdusele,kuid pall maandus väravas.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas arhangel85 Vaata postitust
            FC Elva II - Tartu Ülikool Fauna 0-2
            päris julge pakkumine, kardan et jääb vastupidi, sry
            www.fcelva.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
              päris julge pakkumine, kardan et jääb vastupidi, sry
              Tore oleks:P Elva II on vääga sümpaatne sats
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Põlva Lootos - Liverpool Pub 4:2
                JK Kotkad - Koeru 3:1
                Elva II - Fauna 3:2
                Metec - SK10 2:3
                Vaprus III - Jõgeva 2:2
                Põltsamaa Sport - J Jaani 4:0
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Põlva Lootos - Liverpool Pub 4:1
                  JK Kotkad - Koeru 2:0
                  Elva II - Fauna 3:1
                  Metec - SK10 3:1
                  Vaprus III - Jõgeva 2:2
                  Põltsamaa Sport - J Jaani 4:0

                  Kommentaar


                    27. apr 11:00 Tartu FC Metec - Tartu SK 10 Premium 3:2 - kindlasti mõlemapoolsete võimalustega mäng, kuid ühe väravaline võit siiski metecile.
                    27. apr 12:00 FC Elva II - Tartu Ülikool Fauna 1 : 0 - elva keskväljamees tagasi platsil ja võtavad napi võidu.
                    27. apr 12:00 Põltsamaa JK Sport - FC Flora Järva-Jaani SK 1 : 2 jaani üllatab.
                    27. apr 15:00 Pärnu JK Vaprus III - Jõgeva SK Noorus 96 2 : 2 - ehk teevad viigi.
                    27. apr 17:00 Viljandi JK Kotkad - Koeru SK x : x
                    27. apr 18:00 Põlva FC Lootos - JK Liverpool Pub 2 : 0 - Põlva on näidanud head minekut.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Poolaeg 0:3


                      Liverpool Pub vähemalt mulle tundub jäi vahetustega hiljaks ja eks Liverpooli Pub vv polnud just hea päev
                      Olen Fc Meteci m2ngija,ja vastan sulle nii...

                      mitte Liverpool j2i hiljaks vahetustega,vaid meie tegime liiga kiiret otsust et 0-3 ja m2ng tehtud,ja lasime teha kohe 3 vahetust poolajal,ja meeste asemele,kes j2gavad jalgpallis h2sti ja nende m2ngutase on puhas 2 liiga LEVEL,sisse tulid poisid kes jalgpallist v2ga kaugel...Siit l2kski kohe m2ng kontrolli alt 2ra
                      Kui m2ngiks p6hikooseis kuskil 60-70 minutit siis Liverpool saaks kindlalt veel paar kolli sisse ei taha neid solvata kyll,Liverpooli m2ngijaid,kuid nemad pole meile vastane selles liigas !

                      Kommentaar


                        Metec - SK 10

                        Raske ennustada seda m2ngu...olen n2inud Sk 10 trenni...ja v6in 8elda et tegu on v2ga kiire ja tehnilise v6istkonnaga...

                        Pakkun siiski Fc Metec 4-2 Sk 10

                        Suren v2ljakul aga ei lase neil meid yle m2ngida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                          Raske ennustada seda m2ngu...olen n2inud Sk 10 trenni...ja v6in 8elda et tegu on v2ga kiire ja tehnilise v6istkonnaga...

                          Pakkun siiski Fc Metec 4-2 Sk 10

                          Suren v2ljakul aga ei lase neil meid yle m2ngida
                          Huvitav oleks teada, mis imeputru on metec see hooaeg söönud Eelmise hooaja baasil oleks neid pakkunud selles liigas kuskil 10 kohale. Aga eks ennegi ole olnud üllatajaid. Edut igastahes pühapäeval.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas r_t Vaata postitust
                            Huvitav oleks teada, mis imeputru on metec see hooaeg söönud Eelmise hooaja baasil oleks neid pakkunud selles liigas kuskil 10 kohale. Aga eks ennegi ole olnud üllatajaid. Edut igastahes pühapäeval.
                            nagu olen varemgi maininud...nende asemele kes on jalgpallist kaugel,tulid need,kellel on selja taga k6rg-esiliiga kogemus...
                            vb teate Sergej Serdjuk,V2ravaht (maag-tammeka's veetnud 5 hooaega)
                            Ivan O'connel Bronin, playmaker (siin pole vaja midagi kommenteerida,seda meest teavad k6ik)
                            ning nimetaks ka Ljutter ja Kalinin Roman(sammuti Merkuur ja Maag-Tammekas olnud mitmeid aastaid),kes j2gavad jalgpallis mitte v2he
                            ning koos sellega on ka tulnud eesm2rk minna 2 liigasse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                              nagu olen varemgi maininud...nende asemele kes on jalgpallist kaugel,tulid need,kellel on selja taga k6rg-esiliiga kogemus...
                              vb teate Sergej Serdjuk,V2ravaht (maag-tammeka's veetnud 5 hooaega)
                              Ivan O'connel Bronin, playmaker (siin pole vaja midagi kommenteerida,seda meest teavad k6ik)
                              ning nimetaks ka Ljutter ja Kalinin Roman(sammuti Merkuur ja Maag-Tammekas olnud mitmeid aastaid),kes j2gavad jalgpallis mitte v2he
                              ning koos sellega on ka tulnud eesm2rk minna 2 liigasse
                              Igatahes andke aint tuld

                              Kommentaar


                                Vaatasin Meteci ja Liverpooli mängu ja võib tõesti öelda, et Meteci esimene poolaeg oli väga hea ning Liverpooli meestel oli tükk tegu, et üle poole saada kuigi ka neil keskväljal äsja meistriliigas pallinud Alonen.

                                Metecit võib II liiga koha eest võitlemas kindlasti näha koos meie kotkastega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X