320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi fauna ja põltsu mängu kohta oskab midagi rohkemat rääkida?
    ei saand ise minna seekord, laupp. oli tlns exam et jah :S
    Põltsamaa JK Sport

    Kommentaar


      Algselt postitas ziber Vaata postitust
      keegi fauna ja põltsu mängu kohta oskab midagi rohkemat rääkida?
      ei saand ise minna seekord, laupp. oli tlns exam et jah :S
      Plats oli kehv nagu ikka Tammekal. Vihmast märjana veel eriti libe ka. Kaks Fauna väravat tulid Põltsamaa värvavahi eksimustest. Samas eks pall oli märjana väga libe ka. Põltsamaa lõi oma värava suhteliselt mängu lõpus, kui läbisööt ilusti ära realiseeriti.
      Kokkuvõttes olen ma üsna kindel, et sügisringis Põltsamaal heal väljakul mängides näitavad mõlemad tiimid palju paremat mängu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rocky Vaata postitust
        JK Liverpool Pub - Viljandi JK Kotkad

        1 : 2 (0:2)



        Luide vile oli hooaja halvim.
        Hooaeg on alles algamas
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Põlva FC Lootos - FC Elva II 7:0
          Fc Elval eemaltati 3 mängijat.

          Kommentaar


            Algselt postitas pall17 Vaata postitust
            Põlva FC Lootos - FC Elva II 7:0
            Fc Elval eemaltati 3 mängijat.

            Oi Oi mida nii räigelt sisi tegid?
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Esimene mängija sai kaks kollast, ropendamise eest ja väljakult ilma kohtuniku loata lahkumise eest.
              Teine sai punase, tagant kossi panemise ja tõukamise pärast.
              Kolmas sai punase, käega mängimise eest ehk võttis kindla värava ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas pall17 Vaata postitust
                Esimene mängija sai kaks kollast, ropendamise eest ja väljakult ilma kohtuniku loata lahkumise eest.
                Teine sai punase, tagant kossi panemise ja tõukamise pärast.
                Kolmas sai punase, käega mängimise eest ehk võttis kindla värava ära.
                Selge pilt
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Elva ja Lootose mängu kohta nii palju, et kohtunik vilistas ainult elvale..Ja need polnud kohtuniku otsused, vaid kui publik midagi lõugas siis kohtunik ka kohe vilistas
                  Sitt vile ühesõnaga
                  Ise olin pealtvaataja :P

                  Kommentaar


                    [QUOTE=Rocky;886683]JK Liverpool Pub - Viljandi JK Kotkad

                    1 : 2 (0:2)


                    kes Pubi poolt skooris?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pall17 Vaata postitust
                      Esimene mängija sai kaks kollast, ropendamise eest ja väljakult ilma kohtuniku loata lahkumise eest.
                      Teine sai punase, tagant kossi panemise ja tõukamise pärast.
                      Kolmas sai punase, käega mängimise eest ehk võttis kindla värava ära.
                      Teine punane tuli meil, nii moodi, et mina Veiko Haan, läksin peaga palli mängima, selle peale haaras vastase noor ründaja minu käealt kinni, nagu tahaks loodusesse jalutama minna, see järel viskast pikali ja mina kukukkusin talle peale, nagu armastajapaar. Mulle see meeste vaheline armastus ei istu ja tahtsin püsti tõusta, aga noor põlvakas tundis nii suurt kirge, et hoidis ikka veel kinni, mul hakkas nii paha, et hakasin rabelema ja tõusin püsti. See peale väitis kohtunik, et olin enda "kallimat" löönud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas veiks Vaata postitust
                        Teine punane tuli meil, nii moodi, et mina Veiko Haan, läksin peaga palli mängima, selle peale haaras vastase noor ründaja minu käealt kinni, nagu tahaks loodusesse jalutama minna, see järel viskast pikali ja mina kukukkusin talle peale, nagu armastajapaar. Mulle see meeste vaheline armastus ei istu ja tahtsin püsti tõusta, aga noor põlvakas tundis nii suurt kirge, et hoidis ikka veel kinni, mul hakkas nii paha, et hakasin rabelema ja tõusin püsti. See peale väitis kohtunik, et olin enda "kallimat" löönud.
                        Tõeline seebiooper
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Üldiselt oli SK 10 - Koeru mängul keskmisest viletsam vileprtii. ja vilet puhuti kehvasti mõlem võistkonna suunas. ühes situtsioonis jättis rämeda kossi või mõne muu toorutsemise vilistamatta ning minut hiljem vilistati õrn kehkontakt veaks. Koeru mängis tugevalt, aga viimastel minutitel tundus, et nad panid 85 minutiga kõik endast mängu ning lõpus hakkasid surema... oleksime võinud oluliselt rohkem lõpus ära koksata, samas oli mängu keskel nende surve suurem ning suht arusaamatu pendla jätsid nad realiseerimatta. Kuni avaväravani oli mäng võrdne, peale seda hakkasid nemad pressima, sest meil ei olnud enam ise vaja suruda

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jauram Vaata postitust
                            Elva ja Lootose mängu kohta nii palju, et kohtunik vilistas ainult elvale..Ja need polnud kohtuniku otsused, vaid kui publik midagi lõugas siis kohtunik ka kohe vilistas
                            Sitt vile ühesõnaga
                            Ise olin pealtvaataja :P
                            Enne mängu oli keegi kohtunikule öelnud, et kui Haan midagi räägib siis kohe lajata kollaseid! Normaalne suhtumine, aitäh EJL!

                            Krt, kui mängijal verd voolab ja läheb väljakult ära siis võiks ju vähe inimlikumalt olukorda suhtuda ja mitte nii karmilt kaarte jagada. Isegi suvaline pealtvaataja Põlvas nägi et selgelt tehti liiga
                            www.fcelva.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Tõeline seebiooper
                              ... arvasid täna omavahel mänginud mulgid

                              Algselt postitas veiks Vaata postitust
                              Teine punane tuli meil, nii moodi, et mina Veiko Haan, läksin peaga palli mängima, selle peale haaras vastase noor ründaja minu käealt kinni, nagu tahaks loodusesse jalutama minna, see järel viskast pikali ja mina kukukkusin talle peale, nagu armastajapaar. Mulle see meeste vaheline armastus ei istu ja tahtsin püsti tõusta, aga noor põlvakas tundis nii suurt kirge, et hoidis ikka veel kinni, mul hakkas nii paha, et hakasin rabelema ja tõusin püsti. See peale väitis kohtunik, et olin enda "kallimat" löönud.
                              vaadanud tänase seebiooperi salvestust võin olulises osas kinnitada hr. Haani juttu v.a. mõningad, kuid tõenäoliselt kohtuniku jaoks otsustavateks osutunud detailid.

                              videost ilmneb et:
                              1) hr. Haan on vormist väljas (mitmes mõttes) ja üritades palli klaarida, äpardub selles totaalselt, mida põlvakate nooruke ründaja koheselt ära kasutab.
                              2) soovides ära hoida halvimat, haarab hr. Haan noorukese ründaja tagant topeltnelsonisse ja väänab poisi kogenud liigutusega enda alla, kukutades 90+ kg puhast liha juba vaibal lebava noorukese ründaja otsa.
                              3) paar teeb ühe kukerpalli, mille jooksul nooruke ründaja ennast vabastada ja parterist välja rabeleda üritab, kuid tulutult, sest käed ja jalad on oskuslikus meremehesõlmes.
                              4) hr. Haan suudab esimesena tõusta, samas jätmata kasutamata võimalust noorukese ründaja pead jõulise liigutusega vastu koduväljakumuru löömast ( a la näoli "porri" - suudle nüüd oma platsi rsk) ning lisaks veel JALAGA vastase säärele astudes.

                              muus osas vastab Hr. Haani jutt tõele. Paraku on kaks viimast Lootospargis FC Lootos-FC Elva II vahel toimunud kohtumist Hr.Haani jaoks lõppenud punasega ning millegipärast pole kohtunikud suutnud eristada puhast meestevahelist sõprust muudest asjadest.
                              299195

                              Kommentaar


                                [QUOTE=willane;886833]
                                Algselt postitas Rocky Vaata postitust
                                JK Liverpool Pub - Viljandi JK Kotkad

                                1 : 2 (0:2)


                                kes Pubi poolt skooris?
                                Ant skooris peaga karistuslöögist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X