320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noo mis ma kommenteerin siin, järva-jaani poisid võitlesid lõpuni isegi kui olid 3:0 taga, aitäh ilusa mängu eest, ning sööge kotkastelt punkte

    Kommentaar


      Algselt postitas Tarz Vaata postitust
      Fauna - Metec 2:2 (1:0), puudus väravavaht ja seisin ise väravas ja tõrjusin vanja penalti. Pea terve 2. poolaeg olime ka 10-kesi. Keskkaitsja sai punase selle eest et tõrjus käega joonelt palli. Seisin esimest korda elus väravas.
      Tarvo, Sa vist leidsid lõpuks oma tõelise positsiooni Aga tublid, pingutage veel ja kohtume 2009 ühes liigas...samas oleks lihtsam variant, kui kumbki ei pinguta, siis oleme ka ühes liigas

      Kommentaar


        SK 10 ja Liverpooli mängust kah paar sõna. Võiks öelda, et õnne jumal käis kah nv Viljandi folgil. Sk kümme söötis ja lükaks palli keskveljal nii kuidas ise tahtis .. probleeme oli lihtsalt viimase punkti panekuga.
        Irooniline on see,et kohale jõudes seal keegi küsis, kas meil see suur ründaja kah kaasas on ja kuudles, et on kaasas, muigas kavalalt, et tema jaoks on meil rohi olemas. Aga ometi oli tema pealöök see mis 2:1 võidu vormistas
        Mõlema võrava puhul lkaristuslöögist tsenderdati kasti ja sealt peaga löödi ära.
        Rsk need on magusad 3p.
        http://www.jktulevik.ee/

        Kommentaar


          Algselt postitas Tarz Vaata postitust
          Fauna - Metec 2:2 (1:0), puudus väravavaht ja seisin ise väravas ja tõrjusin vanja penalti. Pea terve 2. poolaeg olime ka 10-kesi. Keskkaitsja sai punase selle eest et tõrjus käega joonelt palli. Seisin esimest korda elus väravas.
          sa oleks ju v6ind olla m2ngu parim MÄNGIJA ka kui poleks lasnud sisse seda viimast v2ravat mida l6i sulle MEIE VÄRAVAHT 40 MEETRI KAUGUSELT

          teistele r22gin l2hemalt, l6ime 1-1 viiki v2rava, siis tormasime terve meeskonnaga ette et 2 v2rav 2ra lyya, aga lasime kontrrynnakut ja lasime hoopis meie teise v2rava sisse,see 2-1 kaotusseis meile...siis hakkasime uuesti suruma ja siis Fauna kaitse l6i palli puhtkaks kuskile keskjoonele kus oli meie v2ravaht,kes t6usis vaga k6rgele,siis kohe kontrollis palli 2ra,yhes6naga pall maha, paar sammu edasi ja siis USKUMATU LÖÖK kuskile latti alla 35-40 meetrite pealt

          aga seda ka et kui me oleks 2ra l88nud kas v6i pool omast 100-st v2ravav6imalustest...v2hemalt 5 korda l88di pall joone pealt 2ra, ja kes teab kas oli neist miski ka sees...siis ka mittu latti oli...ooijah

          Kommentaar


            aga jalgpall on ümmargune ja üllatustulemusi sünnib, aga vähemalt läks tabeliseis väga pingeliseks, eesotsa meeskonnad kaotasid punkte tagumised võtsid neid

            Kommentaar


              Metec trjapki Mitrofanova ne mogli obqgrat
              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

              Kommentaar


                Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                Metec trjapki Mitrofanova ne mogli obqgrat
                Eestis elame siiski.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                  Eestis elame siiski.
                  mina elan Venemaal, ja minu jumal on onopko!
                  Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                  Kommentaar


                    miks tabeleid uuendatud ei ole?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Statistikahuvilistele täpsem tabel kaa ..)
                        299195

                        Kommentaar


                          SK10 andis väärilise lahingu Karikamängus ML klubile Maag Tammekale,aga eks Lex kirjutab täpsemalt,kui viitzib
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Sk-10 oli yks ainuke moment.... MT domineeris... ja resultatiivsus oli 10%
                            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                              Sk-10 oli yks ainuke moment.... MT domineeris... ja resultatiivsus oli 10%
                              Kutt vaatas vist jälle mingit muud mängu, sest mina nägin kahte head võimalust ning tammeka kuigi valdas mängu kindlalt oli küllaltki hambutu oma situatsioonide lahendamisega... paiguti tekkis küsimus, et mille kuradi eest neile jorssidele üldse makstakse :P

                              Kommentaar


                                Algselt postitas r_t Vaata postitust
                                Kutt vaatas vist jälle mingit muud mängu, sest mina nägin kahte head võimalust ning tammeka kuigi valdas mängu kindlalt oli küllaltki hambutu oma situatsioonide lahendamisega... paiguti tekkis küsimus, et mille kuradi eest neile jorssidele üldse makstakse :P
                                Vaata, neile makstakse nii vähe, et see on piisav tööl käimiseks aga mitte töö tegemiseks . Aga hambutud olid küll, toppisid (I poolaeg, II ei näinud) palli muudkui 11 kohale meestesumma või üritasid palliga väravasse joosta. Mitte, et ma ise sama hästigi oskaks aga nii see asi välja nägi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X