320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reijo34 Vaata postitust
    Kes sulle putru pakkus? Kas olid mängul kohal,et sõna võtad?
    Ära ole kibestunud külamees !!!
    http://www.jktulevik.ee/

    Kommentaar


      Algselt postitas killers678 Vaata postitust
      http://www.album.ee/album/30043140/50104323

      See annab hea pildi Tarvastust...
      Hr.Lill kahju, et oma näost pilti ei saanud teha Viga tehti täpselt suure mudalombi ees ja suurelt kiiruselt kukkus mängija näoga mutta. Eks teistel oli siis nalja palju kui valge mees hetkega "neegriks" muutus. Vormi said ikka puhtaks?
      www.fcelva.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
        Hr.Lill kahju, et oma näost pilti ei saanud teha Viga tehti täpselt suure mudalombi ees ja suurelt kiiruselt kukkus mängija näoga mutta. Eks teistel oli siis nalja palju kui valge mees hetkega "neegriks" muutus. Vormi said ikka puhtaks?
        Hehh, ja telekast tuleb väike Mukk või midagi sarnast

        Kommentaar


          Algselt postitas Reijo34 Vaata postitust
          Kas sa nimetad ennast kohtunikuks? mängu ajal ei julgenud isegi põhjendada oma otsust ja ei tulnud sõnagi suust ja nüüd võtad nii julgelt sõna?Kas sõid lõvikonservi vahepeal või on ema sul selja taga. taevasse sa enamus ajast oma lipukesega näitasidki. peakohtunik sai ka lõpuks aru et sa ei tule toime ja hakkas sinu otsuseid muutma. see juba näitab sinu olematut taset ja ka see et hakkad ropendama ja joomisest rääkima.
          Ei ole ma söönud lõvikonservi ja mu ema ei olnud mul selja taga. Ja mis põhjenduse pean ma tõõma, kui ma olen näidanud suluseisu? Kas ma pean ütlema, kui palju keegi sulus oli või suluseisu näidates, et suluseis oli? Ja taevasse näitasin ma loomulikult sellepärast, et oli suluseis.
          Ma arvan, et sa preagu ei vinguks siis, kui teie oleksite mingi valemi läbi võitnud.
          Ja mis sellesse ropendamise ja joomisse juttu puutub, siis meeskonnad, kes saavad nii suurelt peksa tavaliselt ju trenni ei tee.
          Ning minu ja peakohtuniku otsused peaksid jah kattuma, aga ei pruugi, kuna me näeme asju erinevate nurkade alt.

          Kommentaar


            Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
            Hr.Lill kahju, et oma näost pilti ei saanud teha Viga tehti täpselt suure mudalombi ees ja suurelt kiiruselt kukkus mängija näoga mutta. Eks teistel oli siis nalja palju kui valge mees hetkega "neegriks" muutus. Vormi said ikka puhtaks?
            tarvastu on haige koht....seal muutuvad valged mehed neegriteks
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              See ju päris kuum foorum siin Peaks tihedamini lugemas käima
              Trummi JK nr. 85
              keskkaitsja

              de gustibus non est disputandum

              Kommentaar


                kohtuniku kallal õitsemine viitab suhteliselt ebaprofessionaalsele suhtumisele mängija poolt. Ka kohtunikud on kirjaosakajad, ja loevad ning kui keegi annab nende pihta turmtuld, siis järgmisel korral nad võivadki vilistada pisutki erapoolikult, sõltub kohtuniku kogemusest.
                Seis 9:2 on liiga veenev ülekaal, et kohtunike süüks miskit ajada.
                Muuseas, märtsis lõpetas üks plejaad noori kohtunike just kursused, ja häda võrokestele, kes neid noori sõimama hakkavad... Aga eks otsustage ise - mina kohtunikuna võtaks teid igal juhul üsna suure luubi alla, aga õnneks pole ma kohtunik ning ei planeeri selleks ka saada

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                  kohtuniku kallal õitsemine viitab suhteliselt ebaprofessionaalsele suhtumisele mängija poolt. Ka kohtunikud on kirjaosakajad, ja loevad ning kui keegi annab nende pihta turmtuld, siis järgmisel korral nad võivadki vilistada pisutki erapoolikult, sõltub kohtuniku kogemusest.
                  Seis 9:2 on liiga veenev ülekaal, et kohtunike süüks miskit ajada.
                  Muuseas, märtsis lõpetas üks plejaad noori kohtunike just kursused, ja häda võrokestele, kes neid noori sõimama hakkavad... Aga eks otsustage ise - mina kohtunikuna võtaks teid igal juhul üsna suure luubi alla, aga õnneks pole ma kohtunik ning ei planeeri selleks ka saada
                  Kõik sõltub, kuidas info edastatakse. Kui viidatakse konkreetsetele puudustele, siis on sellest õppida ja tuleb kohtunikele ainult kasuks. Kui keegi niisama labaselt sõimab ja oma küündimatuse (jalgpallis) kohtunike kaela veeretab, siis ei maksa seda tähele panna. Igatahes ei tasu hakata kätte maksma selle eest, et keegi foorumis sitasti ütles. Noored kohtunikud, kasvatage omale paks nahk! Ja tsiteerides Presidenti: kõige hullem, mis te teha saate, on nende-sarnasteks muutuda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kent Vaata postitust
                    tarvastu on haige koht....seal muutuvad valged mehed neegriteks
                    No kui oleks kuti nägu näinud, ainult valged silmamunad särasid!
                    www.fcelva.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                      Hr.Lill kahju, et oma näost pilti ei saanud teha Viga tehti täpselt suure mudalombi ees ja suurelt kiiruselt kukkus mängija näoga mutta. Eks teistel oli siis nalja palju kui valge mees hetkega "neegriks" muutus. Vormi said ikka puhtaks?
                      Pm teise pesuga sai alles korralikult puhtaks...Njah..Selline see eesti jalgpall juba on

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                        kohtuniku kallal õitsemine viitab suhteliselt ebaprofessionaalsele suhtumisele mängija poolt. Ka kohtunikud on kirjaosakajad, ja loevad ning kui keegi annab nende pihta turmtuld, siis järgmisel korral nad võivadki vilistada pisutki erapoolikult, sõltub kohtuniku kogemusest.
                        Teises liigas ei tohiks töesti ebaprofessionaalsust esineda...

                        Jöudu köigile!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                          kohtuniku kallal õitsemine viitab suhteliselt ebaprofessionaalsele suhtumisele mängija poolt. Ka kohtunikud on kirjaosakajad, ja loevad ning kui keegi annab nende pihta turmtuld, siis järgmisel korral nad võivadki vilistada pisutki erapoolikult, sõltub kohtuniku kogemusest.
                          Seis 9:2 on liiga veenev ülekaal, et kohtunike süüks miskit ajada.
                          Muuseas, märtsis lõpetas üks plejaad noori kohtunike just kursused, ja häda võrokestele, kes neid noori sõimama hakkavad... Aga eks otsustage ise - mina kohtunikuna võtaks teid igal juhul üsna suure luubi alla, aga õnneks pole ma kohtunik ning ei planeeri selleks ka saada

                          Nõus,kõige hullemad virisejad ongi need,kes ise mitte midagi ei tee ainult vinguvad
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas killers678 Vaata postitust
                            Pm teise pesuga sai alles korralikult puhtaks...Njah..Selline see eesti jalgpall juba on
                            Räpane ja puhtaks pesta vaat ,et võimatu?
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Emmaste-Maag III 1-1
                              emmaste värav Indrek Rist
                              Oli hea võrdne mäng võimalusi oli mõlemil vb emmaste oli natuke domineerivam ehk kindlaid väravavõimalusi oli rohkem mida realiseerida ei suutnud...teisel poolajal saime surve peale ja saime1:0 ette peale seda mäng tasakaalustus ja oli keskvälja võitlus rohkem mingil hetkel meie ründaja eksis palli puhtaks löömisega ning tagajärjeks 1:1(Maagi löök oli ikka päris kaugelt taha ristnurka).

                              Kommentaar


                                mis loll jutt ,ründajad peavad ikka väravaid lööma,mitte puhtaks peksma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X