320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga sa poksimisega ei tahaks tegelema hakkata ?

    Kommentaar


      Algselt postitas #20 Vaata postitust
      Aga sa poksimisega ei tahaks tegelema hakkata ?
      Ma olen selleks juba liiga vana ja tervis ei luba...ma usun,et jalgpalliplatsil saan paremini hakkama ka...
      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

      Kommentaar


        Siis on tore.

        Kommentaar


          See teeema on nüüd ennast ammendanud...unustame kõik ära
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar


            tore, et rahu majas, aga ruuni, me teeme mängulisi vigu, aga sina näed alati välja nagu ruuni, kuidas kommenteerid?
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              tore, et rahu majas, aga ruuni, me teeme mängulisi vigu, aga sina näed alati välja nagu ruuni, kuidas kommenteerid?
              Päris huvitav ja sisukas lause.

              Kommentaar


                Algselt postitas sanso Vaata postitust
                Järgmine voor selgitatakse Mulgimaa parimat - 1.vaatus ;D
                Täna kell 19:00 Männiku staadionil Viljandi Tulevik II -vs- Nõmme utd

                Kommentaar


                  Algselt postitas Roll Vaata postitust
                  Täna kell 19:00 Männiku staadionil Viljandi Tulevik II -vs- Nõmme utd
                  Viljandi derby nö.

                  Kommentaar


                    Sörve - Tabasalu 5:0
                    Hans Hiiuväin 2, Mikk Rajaver 2, Sander Laht 1
                    Tabasalu olevat lõpetanud 10kesi

                    Kommentaar


                      nii väidab jalgpall.ee ka jah

                      06.06. 18.30 Sörve JK - Tabasalu Palliklubi 5:0 (2:0)
                      väravad: 42. Sander Laht, 44., 80. Hans Hiiuväin, 65., 88. Mikk Rajaver
                      hoiatused: 40., 76. Risto Tämmo, 87. Lennart Lundve (mõl. Tabasalu)
                      eemaldamine: 76. Risto Tämmo

                      Kommentaar


                        Nõmme 4:0 Viljandi.

                        Kommentaar


                          Pärnu kalevil on pühapäeval võimalus taas tagasi võtta omale koht ,mis talle kuulub !!!

                          Kommentaar


                            Viljandile vist ei sobi selline pisike väljak. Tabasaluga tuli seal läbi ussi-emmi hädine 0:0 ja täna teisel poolajal saun. Aga Nõmme mängis mudugi targalt. Kaitses seisti kompaktselt ja ründajatele ruumi ei antud, need vähesed momendid võttis Vessu kindlalt ära.

                            Kommentaar


                              06.06. 20.00 JK Maag Tammeka III - Valga FC Warrior II 2:0 (0:0)
                              väravad: 80., 90.+2. Taivo Kask
                              Hoiatused: 16. Kaspar Kohler, 55. Taivo Kask - 24. Hare Unt, 79. Tiit Tjulkin

                              Kommentaar


                                Sõrve mängis väga hea mängu,kus iga mees teadis oma rolli ja mängis selle ka hästi välja.Tabasalul polnud isegi erilist varjanti väravat lüüa,selle lähedalegi jõudmine oli suur asi.Saarlased olid igati paremad meie vanadekodu meeskonnast ja skoor räägib enda eest.Päris palav oli ja jube läbi võttis.Muidu on Saaremaal vahva ja kena,seal peabki puhkamas käima,mitte jooksma palli järele,mida need saarlased sulle üldse anda ei taha.Eks sügisel proovime oma väiksel väljakul paremad olla.Aitähh meeldiva jalgpalliõhtu eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X