320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas on võimalik,et Santos ,tegemata aprillist peale ühtegi treeningut võidab
    Maagi järelkasvu? Nii mulle vähemalt Tartu mehed ütlesid.Kurat ja Maag oli veel
    2-0 ees.Mis toimub?Kokkumäng?

    Kommentaar


      ah ära põe, santos teeb trenni küll, raudselt ja maag pole üldsegi nii tugev kui sa arvad... nõrgemaks jäänud just
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        Algselt postitas volodja Vaata postitust
        ah ära põe, santos teeb trenni küll, raudselt ja maag pole üldsegi nii tugev kui sa arvad... nõrgemaks jäänud just
        muidugi teeb...stabiilselt 4-5 venda käib seal pidevalt..
        nr 31

        Kommentaar


          Algselt postitas killers678 Vaata postitust
          Ma arvan et sinu kommentaar oli just kõige erapooletum PLUS mina nägin platsiääres ainult mehi kes USINALT viina nosisid (väga sümpaatsed fännid teil)*Mis puutub kukkumistesse siis vb sa ei tunneta oma piire piisavalt minust oeld sa igatahes piisavalt pikem ja suurema massiga ja kui sa mulle selga kukud juhtubki see mis on loogiline...igatahes jäeti tabasalule punane kaart andmatta neie oma jooksi 1-1le ja tõmmati tagant maha.
          Ja üleüldse edu teile järgmistes mängudes
          Mina nägin täna volodja ERIIITI kurja nägu
          ära aja sitta mees ,ei joonud seal keegi ja teil on tõesti tore naiskond eriti see oli armas kui mister LILL taas palli sai siis omd tsikid kisasid " kuku pikaliiii ,kukuuuu pikaliii"aiii plääd kuradi homod nahhui on siuksed
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Algselt postitas reed Vaata postitust
            ära aja sitta mees ,ei joonud seal keegi ja teil on tõesti tore naiskond eriti see oli armas kui mister LILL taas palli sai siis omd tsikid kisasid " kuku pikaliiii ,kukuuuu pikaliii"aiii plääd kuradi homod nahhui on siuksed
            Proovi nüüd olla reed, see et siin sõimab ei näita küll kui suurepärane meeskond te olete!!! Oleks sa mu meeskonnas oleks kohe häbi!!! Killer ära mine kaasa provokatsioonidega!!!! Elad kauem ja säästad närve!! Muidu oled 25-selt hall
            www.emmaste.com

            Kommentaar


              Tabeli peksupoiste mängus alistas Valga Warrior Kernu Kadaka 7:2 (2:1).

              Kommentaar


                põllumehe arvele jäi 4 väravat vist .

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tammeka93 Vaata postitust
                  põllumehe arvele jäi 4 väravat vist .
                  Hea päev siis
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas reed Vaata postitust
                    ära aja sitta mees ,ei joonud seal keegi ja teil on tõesti tore naiskond eriti see oli armas kui mister LILL taas palli sai siis omd tsikid kisasid " kuku pikaliiii ,kukuuuu pikaliii"aiii plääd kuradi homod nahhui on siuksed
                    heh.Eks see postitus räägib enda eest mis meeskonnaga on tegu:P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gazza Vaata postitust
                      Proovi nüüd olla reed, see et siin sõimab ei näita küll kui suurepärane meeskond te olete!!! Oleks sa mu meeskonnas oleks kohe häbi!!! Killer ära mine kaasa provokatsioonidega!!!! Elad kauem ja säästad närve!! Muidu oled 25-selt hall
                      aga mis ma valesti ütlesin
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas killers678 Vaata postitust
                        heh.Eks see postitus räägib enda eest mis meeskonnaga on tegu:P

                        aga sa oledki Lill eks? lihtsalt räägi, kas sul endal polnud mark koguaeg maha ennast visata, isegi kohtunik ju naeris su üle...
                        härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                        Kommentaar


                          Algselt postitas killers678 Vaata postitust
                          heh.Eks see postitus räägib enda eest mis meeskonnaga on tegu:P
                          Sa tõmba nats tagasi!!!
                          kuni te siin omavahel tõmblesite ei viitsinud ma siia midagi kirjutada, aga kui sa hakkad midagi võistkonna kohta ütlema, siis natuke ajab närvi küll!!!
                          Ma äkki tuletan sullegi meelde mis võistkond(naiskond) teil on!!
                          Mängust ei hakka rääkima(enamus mängumehi oli pikali, peale gazza), kuna seal ei ole midagi rääkida
                          Enne mängu hakkas üks teie härra(isegi vist ejl palgaline) protesteerima, kuna meie ründajal olid valged sokid(isegi teie kapten naeris selle peale) ja nõudis kohtunikult seda RÄMEDAT rikkumist kajasatama oma protokollis .....loomulikult on teada, et teises liigas peaks kõik olema ühes vormis, aga vaadates mis üldse toimub eesti vutis, siis ma tõesti ei saa aru miks see METSIK apsakas nii hullult teid häiris?
                          See on alles algus Hr Killers!!
                          Äkki sa rägikisd nüüd ise edasi enda võistkonnast...ja kindlasti kirjuta ka sellest, miks mäng peaaegu ära oleks jäänud....tead teistel ka hea naerda kui tore ja kõva võistkond teil on!
                          Ilusat hooaja lõppu kõigile!!

                          Kommentaar


                            ganvix vs kalev 3-0

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Üllar Vaata postitust
                              Sa tõmba nats tagasi!!!
                              kuni te siin omavahel tõmblesite ei viitsinud ma siia midagi kirjutada, aga kui sa hakkad midagi võistkonna kohta ütlema, siis natuke ajab närvi küll!!!
                              Ma äkki tuletan sullegi meelde mis võistkond(naiskond) teil on!!
                              Mängust ei hakka rääkima(enamus mängumehi oli pikali, peale gazza), kuna seal ei ole midagi rääkida
                              Enne mängu hakkas üks teie härra(isegi vist ejl palgaline) protesteerima, kuna meie ründajal olid valged sokid(isegi teie kapten naeris selle peale) ja nõudis kohtunikult seda RÄMEDAT rikkumist kajasatama oma protokollis .....loomulikult on teada, et teises liigas peaks kõik olema ühes vormis, aga vaadates mis üldse toimub eesti vutis, siis ma tõesti ei saa aru miks see METSIK apsakas nii hullult teid häiris?
                              See on alles algus Hr Killers!!
                              Äkki sa rägikisd nüüd ise edasi enda võistkonnast...ja kindlasti kirjuta ka sellest, miks mäng peaaegu ära oleks jäänud....tead teistel ka hea naerda kui tore ja kõva võistkond teil on!
                              Ilusat hooaja lõppu kõigile!!
                              ah hakkab jälle pihta.
                              www.emmaste.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Üllar Vaata postitust
                                Sa tõmba nats tagasi!!!
                                kuni te siin omavahel tõmblesite ei viitsinud ma siia midagi kirjutada, aga kui sa hakkad midagi võistkonna kohta ütlema, siis natuke ajab närvi küll!!!
                                Ma äkki tuletan sullegi meelde mis võistkond(naiskond) teil on!!
                                Mängust ei hakka rääkima(enamus mängumehi oli pikali, peale gazza), kuna seal ei ole midagi rääkida
                                Enne mängu hakkas üks teie härra(isegi vist ejl palgaline) protesteerima, kuna meie ründajal olid valged sokid(isegi teie kapten naeris selle peale) ja nõudis kohtunikult seda RÄMEDAT rikkumist kajasatama oma protokollis .....loomulikult on teada, et teises liigas peaks kõik olema ühes vormis, aga vaadates mis üldse toimub eesti vutis, siis ma tõesti ei saa aru miks see METSIK apsakas nii hullult teid häiris?
                                See on alles algus Hr Killers!!
                                Äkki sa rägikisd nüüd ise edasi enda võistkonnast...ja kindlasti kirjuta ka sellest, miks mäng peaaegu ära oleks jäänud....tead teistel ka hea naerda kui tore ja kõva võistkond teil on!
                                Ilusat hooaja lõppu kõigile!!
                                midaiganes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X