320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
    Kas EMV ja EK loetakse kaarte ühte patta?
    Ei, eraldi arvestus on.

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Ei, eraldi arvestus on.
      Tänud, hea kala ikka küll treenerilt
      www.fcelva.ee

      Kommentaar


        türi oleks nagunii võitnud skooriga ca.18:0 vms aga kellel kodutöö on tehtud see ei pea rassimma vaid võib passida ja naerda selle üle kuidas teised rassivad ja lõpetavad kassiga .vaprus on mõ***u võistkond ikka.
        NII ONGI !!!! Türi #2

        Kommentaar


          Algselt postitas teho Vaata postitust
          türi oleks nagunii võitnud skooriga ca.18:0 vms aga kellel kodutöö on tehtud see ei pea rassimma vaid võib passida ja naerda selle üle kuidas teised rassivad ja lõpetavad kassiga .vaprus on mõ***u võistkond ikka.

          sa oled mõttetu, türi ganvixxx
          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

          Kommentaar


            ha haa volodja on neti arved ära maksnud ja on laval tagasi,aga puhka jalga ja vb suudad oma mõtetu võistkonnaga võita millalgi seeaasta vee et te välja ei langeks,sest järgmine aasta sooviks TÜRI GANVIX kindlasti sulle paki korraldada.
            NII ONGI !!!! Türi #2

            Kommentaar


              aga see hooaeg olete saanud meilt vist 0p? pealegi võitsin ma teid ka veel lootose ridades mängides... 4-2 jäi vist seis? nii et neid pakke polegi nii lihtne korraldada nagu sa arvad ja ma saan aru et kesk-eestis on see metsavendlus veel ja värgid, aga kirjavead võiksid teil juba vaikselt kaduma hakata... suudle siis igbali põsele ja maga kõik piiritus endast välja eksju
              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

              Kommentaar


                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                aga see hooaeg olete saanud meilt vist 0p? pealegi võitsin ma teid ka veel lootose ridades mängides... 4-2 jäi vist seis? nii et neid pakke polegi nii lihtne korraldada nagu sa arvad ja ma saan aru et kesk-eestis on see metsavendlus veel ja värgid, aga kirjavead võiksid teil juba vaikselt kaduma hakata... suudle siis igbali põsele ja maga kõik piiritus endast välja eksju
                nii võrratu poiss oled volodja,polegi midagi öelda,metsavendlus peaks olema juba aastaid tagasi kadund,...igatahes mis keelel see meelel,ära sokuta oma pahesi teistele,pedest alkohoolik.
                NII ONGI !!!! Türi #2

                Kommentaar


                  haridus on sulle võõras
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    tulevik II 5:1 (0:1) pärnu

                    .. ja nad väsisid lõplikult.

                    Kommentaar


                      Hea töö tulevik, äkki pannakse kunagi Pärnakatel suu kinni ka.

                      Kommentaar


                        Türi Ganvix - Nõmme United 1:3
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          JK Tarvastu - Pärnu Kalevi SK 3:2(0:2)
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Võru-tabasalu 5:2(3:1)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                              tulevik II 5:1 (0:1) pärnu

                              .. ja nad väsisid lõplikult.
                              Poleks suutnud üks tüüp punast teenida oleks võrdne mäng olnud ka teine poolaeg.

                              Kommentaar


                                Tüübil sõitis katus lihtsalt ära ja otsustas Tuleviku teise värava puhul lihtsalt kohtunikuga mõtetult mölisema minna...sealt tema teenitud punane tuligi, kutt pruukis lihtsalt natuke palju suud.
                                Vaevalt et te väga midagi korda oleksite suutnud saata...esimesel poolajal üks tuleviku kaitse suur prohmakas ja teie ainuke pealelöök oligi sees. Peale seda te ju sisuliselt midagi ohtlikku luua ei suutnud, olid küll mõned läbisöödud kiiretele kontradele aga need korjas Tuleviku väravavaht kõik kindlalt ära.
                                Mängu põhjal ja nüüd seda tulemust vaadates võiks öelda et Tulevik võttis kindlalt oma!!!
                                Edu teile viimase voorus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X