320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EBS siis saavutas imelise võid jälle, 3:2 Kuuse üle. Mehed olid koos ja täies hoos. Ise nimetaksin end põhitegijaks, kes andis kõik väravasöödud. Nii see liiga algab, kui vigastused ravitud, siis läheb lahti. Kuuse poolt nõrk esitus. Meie poolt hea. Ma pole ühtegi mängu mängind, kus me üle 2 värava vahega kelleltki oleks pähe saand, va eelmise aasta mäng Eneteriga 6:2, a siis sadas paduvihma ja ma ei näind.

    Kommentaar





      märgidnirgid

      Kommentaar


        Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
        Kas seda tüüpi näidati gayparaadil telekas ka?
        Mannetuks hakkad jääma, geiparaadi teema on juba liiga ära mämmerdatud.
        Samas on su nõrkus ka arusaadav kuna kogu su väikese aju mahu potensiaal kulub sellele kuidas oma lühikeste kõverate jalgade otsas punaste putsade paelad saaks kinni siduda...
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Mannetuks hakkad jääma, geiparaadi teema on juba liiga ära mämmerdatud.
          Samas on su nõrkus ka arusaadav kuna kogu su väikese aju mahu potensiaal kulub sellele kuidas oma lühikeste kõverate jalgade otsas punaste putsade paelad saaks kinni siduda...
          1:0 mulle, sest sa e suutnud väärilist vastust anda. Sina nämmutad oma punaseid bootsasid, mul on 5 paari bootsasid ja ühed neist on punased. A seda gayparaadi asja küsin mina küll esimest korda. Nii et pese end puhtaks.

          Kommentaar


            poolaeg...

            Kommentaar


              Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
              1:0 mulle, sest sa e suutnud väärilist vastust anda. Sina nämmutad oma punaseid bootsasid, mul on 5 paari bootsasid ja ühed neist on punased. A seda gayparaadi asja küsin mina küll esimest korda. Nii et pese end puhtaks.
              Mina saan alati edit nuppu kasutada ja punased putsad lihtsalt jalanõudeks muuta aga sinu vanemad sinu sünni puhul edit nuppu kasutada ei saa/saanud.
              Ja kas "bootsade" kandmiseks peab samasugune peakuju olema nagu sinul või saavad neid ka normaalsed inimesed kanda?
              Ma olen uutele asjadele lihtsalt avatud!
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Mis sai jalgpallist?? Kui mõni on natuke vähem õnnistatud (nimesid EI nimeta) siis teised kel on rohkem aru peas võiks mitte provtseerida ja olekski meil vähe puhtam see foorumi nurgake siin

                Kommentaar


                  Algselt postitas rantz9 Vaata postitust
                  Mis sai jalgpallist?? Kui mõni on natuke vähem õnnistatud (nimesid EI nimeta) siis teised kel on rohkem aru peas võiks mitte provtseerida ja olekski meil vähe puhtam see foorumi nurgake siin
                  peksa eo karda saada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Mina saan alati edit nuppu kasutada ja punased putsad lihtsalt jalanõudeks muuta aga sinu vanemad sinu sünni puhul edit nuppu kasutada ei saa/saanud.
                    Ja kas "bootsade" kandmiseks peab samasugune peakuju olema nagu sinul või saavad neid ka normaalsed inimesed kanda?
                    Ma olen uutele asjadele lihtsalt avatud!
                    ma kasutan sinu puhul varsti edit nuppu - Good to be back- SCooteri anthem, ta sekkus viimasel 5-l minutil män...gu

                    Kommentaar


                      JK Tondi - TJK Legion II 0:6

                      Kommentaar


                        Saku JK - Eurouniv FC 0:3 (0:1). Lõpuks oleks võinud skoor ka tunduvalt suurem olla. Veskimäe juhatas Sakul küll väga ilusti, aga konkreetseid väravavõimalusi eriti tekitada ei suudetud. Esimene poolaeg oli mõlemalt poolt masendavalt aeglane ja praaki täis, pidevad seisakud ja palli järgi käimised hakkisid mängu totaalselt ära. Abiks oli ka kohtunik, kes iga kontakti veaks vilistas. Ahjaa, meie väravavahi pendlatõrjusmisprotsent on hetkel 100%. Eelmises voorus eksis Saue ja seekord tõi Rauno samast nurgast palli välja. Meeleolukas oli ka Saku ründaja katse karistuslöögijärgsest olukorrast tõukamisele apelleerides penaltit välja meelitada.

                        Jällegi oli võimalus kolmandasse liigasse tõusnuna tõdeda, et mängutaseme kasvades väheneb ka mölisemisvajadus, sõbralik ja viisakas mäng Saku poolt.

                        Huntide väravad: R. Polberg, Mikk Maal, S. Keert
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          oi , täiesti kägaras
                          Sakul ikka 0 punkti ja pakk paki järel tuleb

                          Kommentaar


                            Ajax Veteranid - FC Olympic 2:3 (1:1)

                            Üsna võrdne mäng. Ajaxi poisid mängid üsna puhast jalgpalli. Erinevalt Legionist erilisi lõhkumisi ei olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Janek Vaata postitust
                              Ajax Veteranid - FC Olympic 2:3 (1:1)

                              Üsna võrdne mäng. Ajaxi poisid mängid üsna puhast jalgpalli. Erinevalt Legionist erilisi lõhkumisi ei olnud.
                              Kas Ajaxi kodumängud muruväljakul?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas viki77 Vaata postitust
                                Kas Ajaxi kodumängud muruväljakul?
                                kunstmuru on meil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X