320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
    äkki okad 6elda,Kes tegevuse l6petab?
    hea meelega ennast siia teemasse väga ei seoks, ehk ei lõpetatagi oma tegevust ära aga kuna kohta pakuti siis midagi kindlasti ikkagi muutub. varsti teavad kindlasti kõik ja ma olen kindel et päris paljud on tegevuse lõpetajast kuulnud.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Qips Vaata postitust
      hea meelega ennast siia teemasse väga ei seoks, ehk ei lõpetatagi oma tegevust ära aga kuna kohta pakuti siis midagi kindlasti ikkagi muutub. varsti teavad kindlasti kõik ja ma olen kindel et päris paljud on tegevuse lõpetajast kuulnud.
      Räägi välja. Ei ole kuulnud.

      Kommentaar


        #18
        eggar ja keskerakond panevad pillid kotti
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          #19
          selle tiimi esindaja liigub ise siin palju ringi, olen kindel, et ta ise ka mõne sõna varsti paotab!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Qips Vaata postitust
            selle tiimi esindaja liigub ise siin palju ringi, olen kindel, et ta ise ka mõne sõna varsti paotab!
            Omaltpoolt ennustan lahkujat järgmise 3. satsi seast : Kesk, Tondi, Lival
            winners never quit, quiters never win!

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
              Omaltpoolt ennustan lahkujat järgmise 3. satsi seast : Kesk, Tondi, Lival
              Ühe Tondi vennaga käin koos kossu mängimas.Nemad osalevad kindlalt,maks on makstud ja uued vormid tellitud.
              Keski loobumisse ka eriti ei usu,nad on kaua koos mänginud stabiilne sats,kes veel vaevalt pensionile trügib.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas valta Vaata postitust
                Esmalt muidugi avaldaks imestust selle kohta et 2008 aastal on suuremosa uute teemade loojaks üks mees ??? tavaliselt algatavad teemasid ikka asjaosalised piirkondadest ja liigadest, aga ega midagi, küllap on siin mõnel selline tähelepanuvajadus, et peab kohe kõikjal esinema, teadmata mis liiga ja meeskondadega üldse tegemist on.
                Mis vahhhet seal on,mul küll jummala poogen?Inimene tegi teiste eest töö ära,korrektne ja abivalmis tüüp.Sa võta selle eest nüüd teemas rohkem sõna.Sinu juttu on alati meeldiv lugeda.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #23
                  Nii palju kui kuulda on olnud läheb laiali Sport ja ehk siis keegi tõuseb veel meie liigast II liigasse?

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Mis vahhhet seal on,mul küll jummala poogen?Inimene tegi teiste eest töö ära,korrektne ja abivalmis tüüp.Sa võta selle eest nüüd teemas rohkem sõna.Sinu juttu on alati meeldiv lugeda.
                    Äkki kõik liigad/regioonid ei tee igal aastal uut teemat (vihje: IV lõuna), mistõttu ei ole mõtet kogu liigasüsteemi jaoks teemasid valmis lahmida. Meenub lugu naabrimees Jurast, kes suure õhina ja hoolega pesunöörid madalamale paigutas, kuna muidu tütarlapsed ei ulata hästi pesu riputama. Nöörid sai justnimelt kõrgele seatud, et kassid pesu peale sirtsutama ei ulataks.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas viki77 Vaata postitust
                      Nii palju kui kuulda on olnud läheb laiali Sport ja ehk siis keegi tõuseb veel meie liigast II liigasse?
                      Seda juttu ma kyll eriti uskuda ei tahaks... Sport just otsib ju uusi m2ngijaid, et II liigas v6imalikult hea koht saavutada...
                      winners never quit, quiters never win!

                      Kommentaar


                        #26
                        või mängijaid, et üldse võistkonda kokku saada???
                        kas mitte Pari ei otsinud siin mängijaid? ja nüüd sõlmis lepingu Floraga ja hakkab FCF Rakveret juhendama.

                        Kommentaar


                          #27
                          Olympic on see hooaeg noorem ja koledam ja duubliks see aasta ka Trummi ?
                          Raivo, paranda kui eksin
                          PS! Raivo, otepäält 20 kilti on saun olemas, see aasta käpp?
                          Ma tänasest põhja lätti ja homsest juba saunamees, nii et anna kõlla aga
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            või mängijaid, et üldse võistkonda kokku saada???
                            kas mitte Pari ei otsinud siin mängijaid? ja nüüd sõlmis lepingu Floraga ja hakkab FCF Rakveret juhendama.
                            FCF Rakverest ei tea ma midagi aga mul 1 tuttav r22kis, et Spordi trennis on kohati olnd ligi 30 meest...
                            winners never quit, quiters never win!

                            Kommentaar


                              #29
                              siis peaks ju Spordiga korras olema
                              EJL-i kodulehel on ta ka II liigas ilusti kirjas.

                              Kommentaar


                                #30
                                Muudatusi on selles tsoonis veelgi tulemas. Räägin ,kui asi 100% kindel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X