320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ilms Vaata postitust
    Piiraja on see tegelane, kes keskajal mööda euroopat ringi jalutas ja kindluseid piiras.

    Piraaja on teravate hammastega Lõuna-Ameerika kala.

    Aga väga kurb algus on olnud küll.
    Sina küll teravate hammastega pole,vähemalt mind sa põle hammustanud
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Sina küll teravate hammastega pole,vähemalt mind sa põle hammustanud
      Kui nüüd samal teemal korraks veel jätkata ja su mälu turgutada, siis vist on ikka küll. Ma igatahes leidsin äärmiselt humoorika lugemise 3a tagusest ajast üles - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...t=3217&page=45

      Väiksed tsitaadid sinu sulest ka:

      23-09-05, 22:17 #888
      Raivo19
      Eesti koondislane


      Liitumiskuupäev: May 2004
      Asukoht: Trummi
      Postitused: 1,762 Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

      --------------------------------------------------------------------------------

      Tsitaat:
      Algselt postitas erts


      mis piraaja - trummi mäng jäi?

      5:1(p.a.1:0),otsustavaks sai meie vv-i vahetus poolajal.Siukse vennaga on ikka raske mängida,kes latti välja ei hüppa,kelle mängulugemine ja püüdmine on null ja kes suudki lahti ei tee.Mängupildiga võib veel rahul olla,selle järgi võttes oli seis vähe ülekohtune.Kuid lõpus läks üleüldiseks möginaks,kohtunik siiski kontrollis olukorda.
      Piraaja võistkonna kohta tahaks öelda,et need olete teie koos oma fännidega,kes koguaeg kiunuvad ja kommenteerivad iga olukorra peale(teil ikka t*rad ja p*tsid lendavad ja \"hästi\" simuleerite maas lamades,oskate vastast närvi ajada).Kui kohtunik vilistab teile vea või kaardi,ega te naljalt ei vabanda.Ühesõnaga sõjakas kollektiiv,kelle vihane eesmärk on reede õhtul vastast meelega vigastama tulla.Isiklikult hüppasin mingi viis korda üles,kui teie mees \"liblikaga\"hüppeliigeseid minema tahtis sõita.Ex igaühel oma stiil,minu subjektiivne arvamus teie taktikat heaks ei kiida.
      __________________
      Kapten Trumm


      24-09-05, 20:17 #901
      Raivo19
      Eesti koondislane


      Liitumiskuupäev: May 2004
      Asukoht: Trummi
      Postitused: 1,762 Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

      --------------------------------------------------------------------------------

      Tsitaat:
      Algselt postitas mätu


      Tegelikult kordame piraajadega enne igat mängu üle oma põhilise alustaktika:

      - võta jalgpalli liiga tõsiselt
      - kohtunikul pole kunagi õigus
      - lõhu igal võimalusel vastast
      - löö esimesena ja kõvasti
      - vastase mõnitamine on hea
      - sülita vastase pihta
      - ropenda ja katsu olla väga kole

      Kusjuures, see on tõsine rituaal. Tavaliselt toimub see ringis tantsides, mõmisedes ja põdra verd juues.

      Raul2 - kui sa tõmbad kahevõitluses jala tagasi, siis su meeskond tõenäolislt kaotab. Ja miks sa tuled lööd mul pärast mängu naeratades patsi ja ütled \"hea mäng, aitäh\" ning järgmisel hetkel ajad sellist jama suust välja.

      Su jutu esimene osa vastab tõele,lisada võib siia veel karjakesi üle platsi jooksmise.\"Hea mäng,aitäh\"pole ma kindlalt kellelegi eile öelnud.Enamgi veel,tahtmine oli hoopis \"elagu\"asemel niisama minema marssida,kuid austusest Piraaja vastu,kellega kunagi esim.liigamängu pidasime,seda ei teinud.
      Jala tagasitõmbamine ei tähenda veel,et pall oleks vastastele jäänud,perseli \"libistada\"oskab igaüks.Kahevõitlusest niipalju,et teie 17,keda siin varem jobnutõiks sõimatud,jäi umbes kolm korda maha vedelema,mulle sisse tulles,korra veel pennalt nõudes.Jah,ta on kiire,kuid üliülbe omadega ja vastastega,koguaeg mögiseb,isegi palli üle aia minek ajas teda närvi.Aga ma ei näe mingit mõtet vaielda inimestega,kes korduvalt kollaseid ja punaseid kaarte saanud ning kel fair play\'st pole aimu(ise veel kohtunik).Mind ennast pole veel õnnistatud kunagi punase kaardiga,kui hakkan inimesi vigastama,saan neidki.Mul Piraajast vähe arvamus muutus,ma pole esimene,kes nende vaimse liidri(keda ka näit.Rafig vigastuse tekitamise eest ära tahtis tappa)mängunippe võttis kritiseerida.Mõni nimetab seda võitluseks.Edu Piraajale edaspidiseks vigastuste tekitamisel ja ise viga saamisel.
      P.S Arvan,et me poleks võitnud,kui jalg tagasitõmbamata oleks jäänud.Kuid sa oled ju toorutsemise musternäide,kui arvad,et jalgade kokkupeksus peitubki edu ja võidu võti,muidu ju \"tõenäoliselt kaotab\".
      __________________
      Kapten Trumm
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        Lahe lugemine, mis lõpupoole oma vürtsi kaotab ja labaseks muutub. Kui viitsida kerida siis jatkub seda oma kümnekonna järgneva kommentaari jooksul.
        Siin ongi kuidagi kuivaks läinud. Piraaja võiks mingi sigadusega küll hakkama saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas 12 Vaata postitust
          Saue JK - Saku JK 2:1

          Midagi ilusat ei olegi selle mängu kohta öelda. Eks hooaeg alles alguses ka ju. Mängu algust domineeris Saue, kuid tasapisi sai ka Saku oma mängumootori käima. Saue esimene värav sündis vasakult äärelt kui suudeti paari sööduga end trahvikasti vabaks mängida ja tugev löök lati alla. Minu arust sai väravavaht näpud vahele. Saku viigistas üsna poolaja lõpus. Tsenderdus karistusalla, ründaja võttis ilusti palli rinnaga alla ning pöördelt tagumise posti kõrvale. Ilus värav. Teine poolaeg oli suht võrdne mäng. Kohati tuli sööt välja, kohati rabistati üsna kõvasti. Umbes 15 min enne mängu lõppu vahetusest tulnud Saue vasak äär sai hoo peale söödu, mille ta paari puutega karistusalasse mängis. Saku õnnetuseks väravavaht eksis ja lasi palli näppude vahelt läbi ning ründaja libistas koos palliga ilusti väravasse. Peale seda väravat asus Saku aina rohkem suruma. Saue istus rohkem kaitses ja üritati aega venitada ja nii siis mängu lõpuni.

          Sakule edu järgmistes voorudes ja eks mida mäng edasi seda paremaks läheb mäng.
          Saue siis nii nõrgaks jäänud`?
          Saku ju eluaegne peksukott olnud...

          Kommentaar


            Alfonso, ole palun tubli poiss ja ära enam kirjuta siia ilmseid labasusi ja provokatsioone. Mõõt hakkab täis saama, ausõna. Ma väga palun.

            Ma olen pikka aega püüdnud seda rämpsu, mis sa siia kirjutad, alla neelata. Enamus foorumi liikmeid ja ka lihtsalt külalisi käib siin info andmise, saamise ja info edastamise eesmärgil. Nähes sinu labasusi ei pruugi nad enam siia tulla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
              Saue siis nii nõrgaks jäänud`?
              Saku ju eluaegne peksukott olnud...
              Saue ei ole nõrgaks jäänud ega läinud vaid ainult tugevamaks.
              Mis puutub saku mängu siis see tõesti ei õnnestunud, kuna meeskonnal puudus nagu võitlus tahe justkui unes oleks olnud kõik see mees.
              Sellist asja ikka juhtub on juhtunud ja kahjuks juhtub ka tulevikus.
              Ja õnneks mitte ainult Saue meeskonnas.
              Ja kindlasti on nii öelda "eluaegne peksupoiss" Saku teinud talve jooksul kõva arengu ja astub veel paljudele varbapeale.
              Edu Sakule ja tahaks juba hirmsalt näha mida kujutab endast Eurouniv.

              Kommentaar


                Algselt postitas Miq Vaata postitust
                Kui nüüd samal teemal korraks veel jätkata ja su mälu turgutada, siis vist on ikka küll. Ma igatahes leidsin äärmiselt humoorika lugemise 3a tagusest ajast üles
                __________________
                Tubli poiss Aga noh,ma olen ajapikku rahulikumaks muutunud ja Illikas kindlasti ka.Aga siis ta mängis ju jalgadega.Hambad on tal ikkagi ilusad,mitte teravad nagu Voldemar Kuristikul

                Kurat,ise loed ka ja mõtled kuidas see mängujärgne emotsioon ja duhh nii närviliselt üleval on olnud Oleks veel,et kuldgloobuse peale kõksisime.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                  Saue siis nii nõrgaks jäänud`?
                  Saku ju eluaegne peksukott olnud...
                  Võitjate üle ju kohut ei mõisteta...

                  p.s. Eurouniv on päris hea ja tundub,et aina paremaks läheb.Võitlevad kõvasti, kui üks mees, ja viimse veretilgani.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Võitjate üle ju kohut ei mõisteta...

                    p.s. Eurouniv on päris hea ja tundub,et aina paremaks läheb.Võitlevad kõvasti, kui üks mees, ja viimse veretilgani.
                    Lahe, et liigaga liitub uusi ja tugevaid tiime. Muidu aastast aastasse samade võistkondade vastu mängides muutub asi igavaks. See muidugi ei tähenda seda, et vanade tuttavatege ei oleks rõõm kohtuda.
                    http://www.sauejk.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                      Saue siis nii nõrgaks jäänud`?
                      Saku ju eluaegne peksukott olnud...
                      tahaks näha seda tühikargajat Alfonsot, kel tuul tema papist lõugu pidevalt liigutab...

                      ei jõua sinu arulagedaid jutte siit lugeda, mõttetu postkasti risustamine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Qips Vaata postitust
                        tahaks näha seda tühikargajat Alfonsot, kel tuul tema papist lõugu pidevalt liigutab...

                        ei jõua sinu arulagedaid jutte siit lugeda, mõttetu postkasti risustamine.
                        Punased putsad, räme vingumine ja kesine mänguoskus peaks vist olema need näitajad, millele toetudes härra Alfonso platsil kohtudes identifitseerida saad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas prox Vaata postitust
                          Punased putsad, räme vingumine ja kesine mänguoskus peaks vist olema need näitajad, millele toetudes härra Alfonso platsil kohtudes identifitseerida saad.

                          jätan meelde

                          Kommentaar


                            Kuuse - Ajax 2:3

                            Kommentaar


                              Algselt postitas prox Vaata postitust
                              Punased putsad, räme vingumine ja kesine mänguoskus peaks vist olema need näitajad, millele toetudes härra Alfonso platsil kohtudes identifitseerida saad.
                              Tänud hea lahterduse eest.
                              Aga Saku on ju koguaeg peksa saanud, liigas viimaseks jääda eelmine aasta on ikka mark ja nüüd teenimatult jälle siin liigas mängida, mina näen siin tohutut ebaõiglust. Pilet tuleb välja teenida. Saku võistkonnas ei näinud ma ühtegi mängijat, kes jalgpalli oskaks mängida. Isegi punaseid bootsasid polnud kellelgi.
                              Aga jõudu ja punnitamist quips, kui kunagi tahad minu tasemeni jõuda.
                              Janek, see ei ole see foorum kus hädaldatakse, mine hingeabi.ee või mujale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                                Aga jõudu ja punnitamist quips, kui kunagi tahad minu tasemeni jõuda.
                                see on kõigi foorumlaste igavesti kättesaamatu eesmärk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X