320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernetis olev tulemuste tabel on veidi vigane. Õiget tabelit võite vaadata siit: http://www.fchansanet.ee/index.php?page=64

    Kommentaar


      Tabel võib ju õige olla, aga värvad on ikka valed.
      Supplies!

      Kommentaar


        hmm huvitav vb tõsti kusagil eksisin... eks ma siis kontrollin hiljem järgi

        Kommentaar


          kontorllisin ka jalkaliidu kodulehelt - kõik õige. ehk ütled oma tähelepaneku mis sinu arvates valesti on.

          Kommentaar


            Algselt postitas manifest Vaata postitust
            Mängust ka. Minu arust võrdne kohtumine, kus Kristiine lihtsalt kasutas omad võimalused ära ja jätkab tabeliliidrina. Soccernet ei ole kindlasti nii nõrk tiim, nagu hetke tabel seda näitab. Usun, et Soccer tõuseb veel kõrgete kohtade eest võitlema.
            Liidrina me paraku ei jätka, sest Enteril on parem väravate vahe
            Kristiine JK

            Kommentaar


              Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
              Kui vilet ei küsita palub kohtunik müüril eemale minna õigele kaugusele. Kui sellel ajal mängib ründav võistkond lahti käib mäng edasi. Kui müür ei liigu palli eest ära siis võib kohtunik ise öelda et mängitaks vilega. Asi on väga lihtne. Tavaliselt nii lähedal kastile läheb palli ette vähemalt neli meest mis ei võimalda kergelt palli lahti mängida.
              Selliseid väravaid on ennegi löödud ja lüüakse ka edaspidi.
              Aga üldiselt korrektne mäng mõlemalt poolelt. Alguses suhteliselt võrdne. Pärast Kristiine avaväravat oli Soccernet sunnitud tõstma oma mängu ja sellest tekkis ka Kristiinel rohkem võimalusi. Teise poolaja algul valitses mängu Kristiine kuni teise väravani. Peale seda läks mäng üle Soccernetile kes ka ühe värava tagasi lõi. Rohkemaks ei olnud neil lihtsalt õnne. Ei olnud õnne ka Kristiine kontratel. Samuti suudeti peaga üle lüüa maa põrkest kahe meetri kauguselt väravast. Igaljuhul edu edaspidiseks mõlemale
              Nojah, oligi oma viga, et lasime lolli värava lüüa endale.
              Vile oli igati ok.

              Kommentaar


                Algselt postitas Alari Vaata postitust
                Liidrina me paraku ei jätka, sest Enteril on parem väravate vahe
                Justament. Teine koht ka ju hetkel hea teile
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas kristjan84 Vaata postitust
                  kui ma nüüd ei eksi siis toompea lõi oma vastast 6-2 täna
                  Tuleb tunnistada, et seekord jäi lõpptulemus meiepoolt vaadatuna kahjuks sellisena, kuid revanssiks oleme valmis ja kindlasti paremad
                  Mängust: I poolaeg lõppes viigiga (2:2), II poolajal võiks öelda, et sai saatuslikuks meile "hr. kohtuniku" lahe vile ja loomulikult FC Toompea suured kogemused. Kui nüüd juttu samast kohtunikust, kellest eelpool tuliselt teema ülesse võetud siis jagan arvamust täiega! Päris raske on ikka vilistamata jätta situatsiooni, kus ründaja karistuskastis mängib üks-ühele kaitsjast mööda, kes otsustab takistada käest kinni hoidmisega ja finaaliks meie mees kastis pikali kuna väravaht sajaga talle otsa jookseb! Kindel penalt, kuid hr kohtunik otsustas palli anda vastastele. Siinjuures kiitus FC Toompea meestele ausa mängu üles näitamise eest!

                  JK Pirita alustas ühiselt treeninguid eelmise aasta septembris, nii et areneme absoluu-utselt iga treeningu ja mänguga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hansanet Vaata postitust
                    FC HansaNet.ee vs. FC Hansa United 3:2 (1:2).
                    Hansaneti väravad: Märt Mere, Martti-Sten Merilai x 2
                    Pisut sellest mängust ka siis. Kohtunik oli veidi kummaline, olematud kontaktid vilistas ära , tõsisemad jättis vilistamatta. Mõlemale määras pendlad , Hansanet realiseeris , Unitede oma võttis meie kiiper ära.
                    Üldiselt Hansaneti poolt kehv mäng, ei suutnud palli hoida nii nagu vaja, söödud olid kehvad jne. United läks 2-0 ette (esimene koll oli meie väravahi apsakas,mille hiljem pendla tõrjumisega heastas) , suutsime 1 enne poolaega tagasi lüüa. teise poolaja 2 kolli ja vastaste kerge peata olek lisasid tabelisse +3 punkti. Tänud vastastele ja loodame et sügisringis suudame ilusamat mängu pakkuda!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hansanet Vaata postitust
                      kontorllisin ka jalkaliidu kodulehelt - kõik õige. ehk ütled oma tähelepaneku mis sinu arvates valesti on.
                      Nokkisin kirjavea kallal- väravad-värvad.
                      Aga kui nii põhjalik tabel on, võiksite ka väravatevahe +- kujul kajastada.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        lisasin nüüd ka varavate vahe veeru. ning ka väravad said vastavalt õigekirjareeglitele parandatud tänud tähelepaneku eest!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas manifest Vaata postitust
                          Ka mina pean nõustuma Sir Tammega, et kohtunik tegi suure enamuse oma vilepartiist keskringis seistes. No kurat, kui ei viitsi joosta, siis ära ikka tule vilistama kulla mees. Vaadake ML-i ja Esiliigas vilistavaid kohtunikke, jooksevad mööda väljakut nii, et särk higine. Kuigi neil veel abiks joonekohtunikud.
                          Tead kulla mees näib et sa ise pole küll platsi peal vilet suhu võtnud. Aga see selleks. Nimelt märkisid sa väga õieti ära et meistri ja esiliigas jookseb kohtunik mööda platsi nii et särk on higine. Aga arvesta sellega et seal on mängu tempo mitmeid kordi kiirem ja nimelt just see et sul on olemas joonekohtunik lubab väljakukohtunikul diagonaalis liikuda võimalikult rohkem palliga kaasa. Madalamas liigas ei saa sa joosta nagu hull ringi. Sa pead valima optimaalselt parima koha et näha nii seda mis toimub palliga kui ka fikseerima ise suluseisu. Kui sa liigud kaitsva võistkonna kastis ja siis tuleb kiire pikk pall kontrasse võid sa vaid oletada kas oli suluseis või mitte. Nii et asi pole mitte viitsimises vaid oma töö korrektses läbiviimises.Antud mäng oli enamus ajast keskväljal ja kõigutati palli ühest äärest teise vahelduva eduga ühe ja teise võistkonna poolt. Ma ei näe põhjust miks ma oleks pidanud kappama nagu marutaudis hobune mööda koplit ringi. Ja kas sul on mingeid konkreetseid näiteid mängust tuua kus oli midagi väga valesti vilistatud. Ja kui ka on siis mis teha eksivad kõik ka parimad. Collina nende seas. Ei soovita kellelgi teisi kritiseerida kui ise pole seda ametit pidanud.
                          Teadmiseks sulle et tegutsen kohtunikuna ka esimeses ja teises liigas.
                          Aga edukat fännamist edaspidiseks. Ka kriitikat või positiivsena võtta

                          NB ! Veel parem mõte oleks kui sa ennast kohtunike kurustele kirja paneks. Meil hädasti uut verd juurde vaja.
                          Trummi JK nr. 85
                          keskkaitsja

                          de gustibus non est disputandum

                          Kommentaar


                            Lp. eelkõneleja, tore on näha, et võtad oma tööd suure entusiasmiga, mis on igati tervitatav. Kontstruktiivsus on samuti tervitatav
                            Olen mänginud mänge, kus vilistab meistriliiga kohtunik ja üksinda platsil oma tööd tehes. Liikus iga olukorraga ilusti kaasa ja nägi ka sulgu suurepäraselt.
                            Sinu vile IV liiga kohta oli üldlaastus OK. Mind ajendas kirjutama see, et märkasin mõned korrad, kuidas keskringist upitasid ennast nägema situatsiooni, mis toimus nurgalipu lähistel. Kui see madalamates liigades nii peakski käima, siis on asjaga JOKK. Igatahes olen näinud tugevamaid vilepariisid. Mitte, et sinu vile nüüd halb oleks olnud aga väga kummaline oli vaadata, kuidas enamus mängu keskringist vilistasid.

                            Olen ka ise vilistanud ja tean, et see on üks tänamatu töö. Nii et ära minu kirjutatut südamesse võta. Kes olen mina, et kvalifikatsiooniga kohtunikku arvustada
                            Edu!
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas manifest Vaata postitust
                              Lp. eelkõneleja, tore on näha, et võtad oma tööd suure entusiasmiga, mis on igati tervitatav. Kontstruktiivsus on samuti tervitatav
                              Olen mänginud mänge, kus vilistab meistriliiga kohtunik ja üksinda platsil oma tööd tehes. Liikus iga olukorraga ilusti kaasa ja nägi ka sulgu suurepäraselt.
                              Sinu vile IV liiga kohta oli üldlaastus OK. Mind ajendas kirjutama see, et märkasin mõned korrad, kuidas keskringist upitasid ennast nägema situatsiooni, mis toimus nurgalipu lähistel. Kui see madalamates liigades nii peakski käima, siis on asjaga JOKK. Igatahes olen näinud tugevamaid vilepariisid. Mitte, et sinu vile nüüd halb oleks olnud aga väga kummaline oli vaadata, kuidas enamus mängu keskringist vilistasid.

                              Olen ka ise vilistanud ja tean, et see on üks tänamatu töö. Nii et ära minu kirjutatut südamesse võta. Kes olen mina, et kvalifikatsiooniga kohtunikku arvustada
                              Edu!
                              Ega aastatega vilistades ei saagi kõike südamesse võtta ja konstruktiivne kriitika on alati teretulnud. Kes kriitikat liiga südamesse võtab see lõpetab kohtunikukarjääri tavaliselt esimese hooaja järel ära. Nõrganärvilisem peale paari mängu.
                              Aga edu Sullegi
                              Trummi JK nr. 85
                              keskkaitsja

                              de gustibus non est disputandum

                              Kommentaar


                                Tallinna JK Jalgpallihaigla - Tallinna FC Ahtamar 4:3
                                päris tige andmine oli, aga see kord haigla kestis kenasti lõpuni ja suudeti pall väravasse kah ajada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X