320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks saun, bassein ja mullivann tegid Trummi noorte talentidega oma töö.

    Kommentaar


      Trummi noortel hakkas uneaeg eile peale pidu jah alles viie paiku hommikul
      Aga see trummi-magistri mängu vilistaja olevat ka mingi tõsine punn olnud, ise küll kohal ei olnud, aga räägiti, et vilistas ikka väga magistri kasuks

      Kommentaar


        Algselt postitas KasparMo Vaata postitust
        Trummi noortel hakkas uneaeg eile peale pidu jah alles viie paiku hommikul
        Aga see trummi-magistri mängu vilistaja olevat ka mingi tõsine punn olnud, ise küll kohal ei olnud, aga räägiti, et vilistas ikka väga magistri kasuks
        Aja oma paska Purksile. Kohtunik oli normaalne, peale penalti olukorra.
        Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

        Kommentaar


          well, mulle väideti muud ja pealegi selle penaltiolukorra pärast ütleks juba, et idioot. See pall vaevalt riivas ju...

          OT:nüüd tean, kuidas sind kutsuda Sir Tamme

          Kommentaar


            hansanet - pirita 4:2

            pirita mees sai mängu lõpus punase kohtunikuga vaidlemise eest.

            Kommentaar


              Soccernet 7 - 1 Mercury
              Scooter lõi 6 väravat, kõik teisel poolajal.
              Nii öeldi mulle.
              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sir Tamme Vaata postitust
                Soccernet 7 - 1 Mercury
                Scooter lõi 6 väravat, kõik teisel poolajal.
                Nii öeldi mulle.
                Tegelt võitis Mercury 4-1 (1-1).
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  soccerneti üks fänn ropendas jubedalt ja kalevi staadioni turva tädi mudis teda seal varjuall ja kui ta vait jäiselle peale siis te lasitegi 3 kolli endale sahistada muidu oleks võit kindel olnud.
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Tegelt võitis Mercury 4-1 (1-1).

                  Kommentaar


                    tõsi ta on. ahtamari vähemalt ühel tüübil (sain ise ka tunda) on kombeks särgist kinni hakata. ründaja, kui ma ei eksi. vahetevahel ka pooles. peaks ehk kohtunikule enne mängu laskma tähelelepanu juhtida sellele tüübile, et hoiaks silma peal. et rohkem paremhaake ei korduks. muidu kaob mänguilu ära, me mängime ju ikkagi jalkat, mitte ei maadle?

                    Kommentaar


                      Nõmme Kalju IV-Enter olevat lõppenud seisuga 2-1

                      Kommentaar


                        see vennike peaks mõtlema alavahetusele terve kohtumine togis hansaneti mehi küll õlaga, kossi ja kuhu iganes,keskvälja mehele lendas tagant tallad ees sisse ja sai kollase aga sellest polnud veel vähe ja hakkas pärast kohtunikku õpetama,et kummalt poolt kornerit hansanet andma peaks, sellepeale see (pime mees)kes seal väljakul vile suus ringijalutas ärritus ja saatis ta platsiäärde
                        Algselt postitas wddest Vaata postitust
                        hansanet - pirita 4:2

                        pirita mees sai mängu lõpus punase kohtunikuga vaidlemise eest.

                        Kommentaar


                          02.08. 11.00 FC Majandusmagister - Trummi SK 3:0
                          Ma oleks arvutitooliga ümber kukkunud, kui nägin seisu! mitu korda kontrollisin üle, et ega mu silmad mind ei peta. Raivo, kuidas kommenteerid
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Toompea-Kristiine 0:2
                            R9

                            Kommentaar


                              teeks keegi Toompea - Kristiine mängust sisuka ülevaate palun!
                              Tänan.
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                hansa united 3 - 2 jalgpallihaigla
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X