320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Lääs 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jeah(H)..
    ühte ma ytlen, lihtsalt nad seda võitu ei saa
    nad peavad ikke tublisti higistama

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Emmaste ei saa jah loosi üle kurta
      Ega jah pole ju nõrka vastast olemas aga siiski saime eeldatavalt parima vastase omale Ja see eeldab et 1/18 finaalivastane peaks juba päris tugev olema.
      Trummi JK nr. 85
      keskkaitsja

      de gustibus non est disputandum

      Kommentaar


        Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
        Ega jah pole ju nõrka vastast olemas aga siiski saime eeldatavalt parima vastase omale Ja see eeldab et 1/18 finaalivastane peaks juba päris tugev olema.
        Võitke kõigepealt Guwalda mehed ära, sis võite edasisi plaane teha
        ja järgmine ring peaks olema 1/16 finaal. või ma eksin?

        Kommentaar


          Algselt postitas pellepohlak
          Ma ise lootsin, et tuleb selline mäng:
          FC Kose-FC Kuressaare
          Oru PK statal aga pole hullu
          Pellle sa loodad liiga palju
          Ega me ka sibulaid ei tahtnud.
          levadia või flora oleks hea olnud
          Te saite Fc otepää..
          Be Happy

          Kommentaar


            Algselt postitas pellepohlak
            Keba oleks ju olnud:P
            comeback sinna
            Otepäe ka kena ju:P
            Olen.
            Aga oleksin veel õnnelikum olnud kui oleks Kose saanud.
            ma usun
            Kose on teie jaoks ikke kõige kõrgem tase juu

            Kommentaar


              Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
              Võitke kõigepealt Guwalda mehed ära, sis võite edasisi plaane teha
              ja järgmine ring peaks olema 1/16 finaal. või ma eksin?
              Sa ei ei eksi. Minu näpukas oli
              Aga unistama peab alati.
              Trummi JK nr. 85
              keskkaitsja

              de gustibus non est disputandum

              Kommentaar


                Saue JK - Emmaste Dagö.
                0-2

                Mäng väga kuuma ilmaga, suhteliselt võrdne heitlus, lihtsalt Sepp lõi enda kohustuslikud väravad ära. Sauel oli paar väga ohtliku olukorda, kus nr 2 mängija kõmmutas esimesel poolajal mingi 35`dal minutil latti väga super löögi ca 30m pealt. Teise poolaja viimasel minutil kõlksus meie latt taaskord..
                Ka meie tabasime poste ja latte.

                Tänud vastastele korrektse mängu eest.

                Kommentaar


                  ! EI saa märkimata jätta ka kohtuniku, kes jäi suhteliselt nähtamatuks. Mitte ühtegi halba sõna!

                  Kommentaar


                    Eks tänased-homsed mängud üle Eesti ole õlleliiga pallivõluritele üsna vaevarikkad. Emmaste meeskonna juures on tagasi pool aastat Brasiilias mänguoskusi lihvinud poiss ja seetõttu oli keskel palju kindlam mängida ja tuli ka vähem pallikaotusi. Kuuajane paus trenni mittetegevatele mängijatele just eriti hästi pole mõjunud, palli omaksvõtmine ja söödu- ning löögitäpsus jätsid tihti soovida. Kasutasime platsi laiust natuke paremini ära kui Saue ja eks sellest ka ohtlikumad olukorrad tulid. Esimese poolaja viimasel minutil tõstis Sepp kiirel kontrarünnakul palli üle vastase väravavahi ja õnneks langes see lati alla. 1 - 0. Enne seda lõi Saue nr 2 30m pealt tugeva karistuslöögi, mille väravavaht latti tõrjus. Teise poolaja esimesel-teisel minutil lõin ca 20m kauguselt kastist välja tulnud palli ristnurka, aga kahjuks põrkas pall platsile tagasi. Teise poolaja keskel lõi Sepp kasti joonelt pöördelt alla nurka, aga väravavaht sai näpud vahele ja tõrjus posti. Ca 15 min enne lõppu pääses Sepp karistusalas palliga paari mehe vahelt läbi ja väravavahi vale positsioonivalik sai saatuslikuks, kui pall esimese posti juurest sisse läks. 2 - 0. Viimasel minutil sai Saue mees kastis löögile, meie väravavaht tõrjus latti ja nii ta umbes lõppeski. Eks pealelööke oli veel mõlemal meeskonnal (mulle tundus, et rohkem meil), aga realiseerimine jättis soovida (nagu alati).

                    Aitäh Sauele korrektse mängu eest. Kohtunik oli ka hea, juba mitu kodumängu pole nii head vilet olnud. Mõlemal poojala tegime joogipausi ka (mis mind krampidest muidugi ei päästnud). Teise poolaja teisel poolel läks pikaks ajaks mängutempo päris alla, kui pall mitu korda üle aia käis, aga keegi selle üle vist ei kurtnud ka.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      tribling - keila 1:2
                      kommenteerida ei jaksa veel, pea valutab
                      Keila JK nr 9

                      Kommentaar


                        Guwalda - Kumake 1:16

                        Kas koduvõiskond ei saanud võiskonda kokku ve,või on Kumake klass kõrgem loomulikult ka on,tundsime seda omal nahal, kuigi meiega mängus mängisid osa mängijad I Liigast,kes küll väljakul seal eriti palju mängu aega vist ei saa.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          JK Suure-Jaani Rolling Doors 1-4 Rapla FC Flora (0-4)

                          ma annan kommenteerimis võimaluse kellegile jutukamale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Guwalda - Kumake 1:16

                            Kas koduvõiskond ei saanud võiskonda kokku ve,või on Kumake klass kõrgem loomulikult ka on,tundsime seda omal nahal, kuigi meiega mängus mängisid osa mängijad I Liigast,kes küll väljakul seal eriti palju mängu aega vist ei saa.
                            Guwalda ei saanud jah meeskonda kokku. Mängisid mängu 6+1. Esimene poolaeg 4:0 Paidele aint.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raunst Vaata postitust
                              Guwalda ei saanud jah meeskonda kokku. Mängisid mängu 6+1. Esimene poolaeg 4:0 Paidele aint.
                              kodumänguks ei saa meeskonda kokku:O:O
                              See on kyll natuke häbiväärt...

                              Kommentaar


                                Kompanii 3-3 Linnugripp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X