320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võru lõpetas ka 10-kesi. Ja ei saa öelda et Kohila mehed ei võidelnud. Võitlesid nii palju kui 9-kesi võimalik on.

    Kommentaar


      nojah.. eks see paras peavalu ole... sedasi keset nädalat kuskile rännata ja korralik komand kokku korjata.

      Kommentaar


        Betgenius-Kalju mäng peaks täna ära jääma, meeskonda betgenius pole olemas nagu teatati. Keegi selgitada oskab väheke sellise asja võimalust, et karikapaar on olemas aga meeskonda mitte?

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Betgenius-Kalju mäng peaks täna ära jääma, meeskonda betgenius pole olemas nagu teatati. Keegi selgitada oskab väheke sellise asja võimalust, et karikapaar on olemas aga meeskonda mitte?
          Põhjus selles, et Betgenius pole oma meeskonda EJLis ära reganud.
          Seega ei osale see sats ei karika ega meistrivõistlustel. Tõenäoliselt peaksite olema edasi.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Tõenäoliselt peaksite olema edasi.
            ei tead, betgeniust ei ole olemas, aga nad võidavad kaljut 4-0 ja saavad edasi. juustukook ma ütlen

            Kommentaar


              palju mölised, võtab rein su algkoosseisust maha .

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Põhjus selles, et Betgenius pole oma meeskonda EJLis ära reganud.
                Seega ei osale see sats ei karika ega meistrivõistlustel. Tõenäoliselt peaksite olema edasi.
                meeskond on regatud, kuid mängijaid eile hommikul veel ühtegi regatud polnud. liidus oldi suht pissde off, sest nende pärast tehti ka kalendreid ümber.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Põhjus selles, et Betgenius pole oma meeskonda EJLis ära reganud.
                  Seega ei osale see sats ei karika ega meistrivõistlustel. Tõenäoliselt peaksite olema edasi.
                  kelle võistkond see on? kes siis esindaja, kes EJL-is regas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    kelle võistkond see on? kes siis esindaja, kes EJL-is regas.

                    Keegi türklane või mingi selline vennike veab seda asja.
                    Tegu on vennikesega kes osutab teenuseid igasugu totalisaatoritele(loe: teevad statistikat mängude kohta).
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      FC Soccernet - Muhumaa JK poolaeg 0:1, värav 8. minutil Priit Post penaltist

                      Kommentaar


                        FC Soccernet - Muhumaa JK normaalaeg 1:1, viigivärav 54. minutil Roger Pärss. Nüüd ees 2x15 minutit lisaaega.

                        Kommentaar


                          FC LOOTOS - Türi JK Ganvix 4 : 2 (4:0)

                          Kommentaar


                            Lisajal lagunes Soccernet täielikult, lõpp seis 1:5 Muhumaa JK kasuks. 2 tundi mängu järjest on paras piin, oli näha, et mõlemas meeskonnas väsimust tunda teise lisaaja alguses. Vastaste nr.7 oli ebanormaalselt pikk, ma veel arvasin, et mina olen pikk.
                            Aga tänud vastastele ja turvalist kodu teed!


                            PS: nr.10 muhumaa poolelt oli kõige tondim mängija ever, pool mängu väänles maas, jobu täielik.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              päris põnev oli... aga jah.. lisaaeg oli paras piin.. mul jalad tuikavad raisk

                              Kommentaar


                                peaaegu raisk!

                                edit: Pendal oli tegelikult enne kasti aga noh see väljaku kohtunik ja kolmanda värava tarbeks tõukas vastaste mees väravavahti selga, ja pall pudenes, kohtunik eiras seda, ytles, et ise syydi vms, no kamoon.

                                Lipupoisid tegid oma tööd hästi, väljakukohtunik oli tihti väga kahtlane.

                                Mõni vastane oli päris suur jah , aga muidu hea võrdne mäng viimase lisaaja veerandini. Edu Muhumaale.

                                Vähemalt sain kollase, jess :P.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X