320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

I want to play football in viljandi -TimothyJarman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16


    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Hei, Timothy!

    First of all - thanks for the interview at Elu24, Mariann said that it went brilliantly and the reading numbers are also high. So thanks again from me too.

    But to football now. There are two teams that you can try out in Viljandi (there are some others near Viljandi like Suure Jaani), both of them play at Estonian 3rd league South region. The level is quite okei for Sunday league player, so I guess you should manage.

    The first team is Viljandi JK Kotkad and the second one JK Liverpool Pub. I think that neither of them has a homepage, but probably you can get the info from here, but just in case you should also post at http://www.jktulevik.ee/modules.php?...ums&file=index.

    Oh, as I see Kotkapoeg has already written their training times. He didn't mention the place, but I guess they use the artificial pitch at the moment.

    Cheers!


    Thank you so much, i will have a look. I need to get back into more sport

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
      Timothy, mayb u can leave some contact or smth. maybe i can help you.
      Hey, yeah sure, all my contact details are on my website www.jarmandistribution.eu if you have any info great, best thing is to e-mail me, then when i get some free time i will check it all out. thanks again

      Kommentaar


        #18
        You can also try finding information about clubs like: Viljandi JK Kodugaas and Viljandi JK Liverpool Pub , (they play in the 3.League South )

        Good luck!
        >>

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
          noo kui nii arvad siis sinusugused saaks tõesti jalaga näkku , kui nii südamelähedane selline värk on edu , külasta viljandi ka vahel naljamees.
          olen käinud Viljandis küll, jalga näkku pole saanud... aga noh ma pole naine ka Kui nüüd tõsisemalt rääkida siis Viljandi linn mulle väga meeldib, alati heameelega kohe lähen sinna. Üks Eesti ilusamaid siiski!
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            olen käinud Viljandis küll, jalga näkku pole saanud... aga noh ma pole naine ka Kui nüüd tõsisemalt rääkida siis Viljandi linn mulle väga meeldib, alati heameelega kohe lähen sinna. Üks Eesti ilusamaid siiski!
            nu ma usun ka et viljandi ilus linn , igal linnal positiivseid ja negatiivseid asju.
            lihtsalt kui viljandi oma 23000 ?! inimesega väikelinn siiski , ja kui midagi toimub siis jõuab ka see suurema pauguga avalikuse ette.
            ja see et naine mingilt vennalt jalaga näkku sai , pidavat see naine ise ülbe ja ennasttäis olema , ka teise naiste vastu.
            muidugi ei poolda et mehed naiste vastu vägivalda kasutatakse- see täielik absurd.
            aga viljandis ka sõbraliku rahvast , ja kui olla ise sõbralik saavad kõik läbi.

            see pole küll jalka teema , nii et sorry , aga lihtsalt irooniast et viljandis igaasjapeale jalaga näkku saab , ei maksa ajada
            küll on igal asjal oma põhjused , samamoodi tallinna erinevates linnaosades jne.

            loodan et viljandi jalgpall ka areneb , eelkõige staadionite ja platside suhtes , et noored saaksid mängida vabalajal ka jalgpalli

            Kommentaar


              #21
              3 team as too. Jk Suure-Jaani Rolling doors(near viljandi 21 km away)
              you can try do send email to Kaido.Heinsalu@Bauhof.ee

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                nu ma usun ka et viljandi ilus linn , igal linnal positiivseid ja negatiivseid asju.
                lihtsalt kui viljandi oma 23000 ?! inimesega väikelinn siiski , ja kui midagi toimub siis jõuab ka see suurema pauguga avalikuse ette.
                ja see et naine mingilt vennalt jalaga näkku sai , pidavat see naine ise ülbe ja ennasttäis olema , ka teise naiste vastu.
                muidugi ei poolda et mehed naiste vastu vägivalda kasutatakse- see täielik absurd.
                aga viljandis ka sõbraliku rahvast , ja kui olla ise sõbralik saavad kõik läbi.

                see pole küll jalka teema , nii et sorry , aga lihtsalt irooniast et viljandis igaasjapeale jalaga näkku saab , ei maksa ajada
                küll on igal asjal oma põhjused , samamoodi tallinna erinevates linnaosades jne.

                loodan et viljandi jalgpall ka areneb , eelkõige staadionite ja platside suhtes , et noored saaksid mängida vabalajal ka jalgpalli
                Mingi tüüp sai üldse Redis nuga, ma olen kuulnud.
                Jalkast niipalju, et orgunnige rannajalkat jälle see suvi.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Elina Vaata postitust
                  Mingi tüüp sai üldse Redis nuga, ma olen kuulnud.
                  Jalkast niipalju, et orgunnige rannajalkat jälle see suvi.


                  rannajalka tuleb kindlasti, ära muretse.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X