320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauninho Vaata postitust
    vahepeal ego liiga suur isegi, ...
    selle sõnumi peale kindlasti kõik meeskonnad jooksevad turmtuld su peale...tubli poiss.

    Kommentaar


      Suur ego ei pruugi alati jalgpallis miinuseks olla.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Suur ego ei pruugi alati jalgpallis miinuseks olla.
        no niipalju kui on erinevaid indiviide on ka erinevaid arvamusi. ise eelistaksin siiski mängida meeskonnas, mis koosneb meeskonnamängijatest mitte egodest.

        Kommentaar


          Algselt postitas rauninho Vaata postitust
          Tahan Tallinnas trenni minna kuskile! Üks sõber oleks ka tulemas. :P

          No skilli on, vahepeal ego liiga suur isegi, aga tahtmist on teha kõvasti!
          Ise asun Mustamäel, aga sobiks isegi mingi klubi, mille trennid on A.le.Coqi juures (aka Lilleküla/Kristiine).
          Ma ei oska valida midagi. Südinud olen 1990-ndal.

          Edit: TÄNUD
          Vaata oma postkasti.
          Trummi JK nr. 85
          keskkaitsja

          de gustibus non est disputandum

          Kommentaar


            haha, kasu kohe niimoodi ründama tulla. Ütlesin, et ego VAHEPEAL liiga suur, pole öelnud, et olen kuskil meister olnud ju. Ego all mõtlesin lihtsalt n-ö Ronaldolikku mängimist.

            Nüüd tuleb mingi erks2004 jälle ja ütleb, et sa EPL meister w? Aitäh!

            Lihtsalt räägin.Tänud, ole gunnar!

            Kommentaar


              Algselt postitas rauninho Vaata postitust
              Ego all mõtlesin lihtsalt n-ö Ronaldolikku mängimist.
              vau. kas sa palun liituksid meie meeskonnaga..kui vaja võime ka natuke palka maksta!!

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                vau. kas sa palun liituksid meie meeskonnaga..kui vaja võime ka natuke palka maksta!!
                sarkasm ju, mida sa läbustad seda foorumit kui ise trenni ei otsi mõni tahab sporti teha ja tuled kohe hüppama :')
                kus sa elad muidu?


                Algselt postitas -thierry-
                asd
                kes sa oled?
                tunnen sind?

                ----
                ja ma pole kuskil öelnud, et ma mingi proff olen, lihtsalt ütlesin, et meeldib ronaldolikke elemente kasutada ega see ei täheda, et ma neid oskaks või ma migni super olen kohe las laps lihtsalt mängib

                Kommentaar


                  Ma arvan et asjalik oleks kui sa teeks siia uue kasutaja ja postitaks lihtsalt, et "Tere. Otsin trenni! " Oma egotsemist ja asju saad trennis näidata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    vau. kas sa palun liituksid meie meeskonnaga..kui vaja võime ka natuke palka maksta!!
                    Teil on juba üks ronaldo ju..kaks oleks liiga palju=)

                    Kommentaar


                      Tervitused!
                      Kas siin on meeskondi (3.-4. liiga) Tallinnast, kes teevad Kotkas või Lillekülas ca 3 korda nädalas trenni ja lubaks liituda?

                      Taseme teeme trennis kindlaks.

                      sepp@eys.ee

                      Kommentaar


                        Otsiks ka siis klubi Tartust .
                        Olen noormängija 17 hetkel veel. Aga mänginud olen Tammekas , Santoses ja mõndades madalama liiga satsides . Noortekoondise kogemust on ka kolm neli aastat . Hea oleks kui trenne oleks vähemalt 2 - 3 korda nädalas. Võib ka rohkem olla.
                        Nice and easy ...

                        Kommentaar


                          Tere, sooviks mängida jalgpalli Tartus, saan varsti 17, tase on nõrk. Oskab keegi soovitada midagi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas t2kk Vaata postitust
                            Otsiks ka siis klubi Tartust .
                            Olen noormängija 17 hetkel veel. Aga mänginud olen Tammekas , Santoses ja mõndades madalama liiga satsides . Noortekoondise kogemust on ka kolm neli aastat . Hea oleks kui trenne oleks vähemalt 2 - 3 korda nädalas. Võib ka rohkem olla.
                            Niimoodi tõmbadgi türa maha KARLI?

                            Kommentaar


                              ei, talveks on vaja !
                              Nice and easy ...

                              Kommentaar


                                Tere , sooviks leida tallinnas trenni . elan ise kesklinnas ja olen 19 aastane.
                                olen mänginud 3. liigas , aga nö tase on kesine , aga tahtmist trenni teha suur kui kellegil trennides vähe pallureid siis oleksin väga huvitatud.
                                Andke teada klubidest , kus ikka noori ja eestikeelt kõnelevaid inimesi ( kuna ise venekeelt ei valda)

                                mell11@hot.ee

                                tänan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X