320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väravavaht

    Päris vägev, väravavahte tuleb nagu seeni pärast vihma..

    Et ma tahtsin ka pakkuda välja, et otsin klubi/meeskonda kus trenni teha ja miks mitte mingi aeg isegi mängida liigat, olen väravavaht. Kunagi olin väljakumängija ka, käisin viktor metsa trennis paides, aga siis tuli paus vahele ja pärast seda alustasin väravas(3a. tagasi). Ja oleme lihtsalt regulaarselt sõprade pundiga mänginud mänge kas oma sõpruskonna sees või nt. Fc Järva-jaani vastu jne. Ja samuti sisejalkat.
    Viimati siis soccerneti fännide turniiril kaitsesin Paide Linnameeskonna väravat.. Olen 189cm pikk ja 21a. muidu.
    Meeskond (võiks) asuda Pärnus. Kui huvi on siis võib kirjutada paidekas@hotmail.com - ja eks siis vaatab.

    Kommentaar


      Rapla lähistel on midagi pakkuda?

      Kommentaar


        Algselt postitas MatiLume Vaata postitust
        Rapla lähistel on midagi pakkuda?
        atli äkki--

        Kommentaar


          Tean,et Atli,ise mängin seal aga kuulsin,et see pidavat vist laiali minema ja hakkasin kohe varakult tegutsema

          Kommentaar


            Algselt postitas paidekas Vaata postitust
            Päris vägev, väravavahte tuleb nagu seeni pärast vihma..

            Et ma tahtsin ka pakkuda välja, et otsin klubi/meeskonda kus trenni teha ja miks mitte mingi aeg isegi mängida liigat, olen väravavaht. Kunagi olin väljakumängija ka, käisin viktor metsa trennis paides, aga siis tuli paus vahele ja pärast seda alustasin väravas(3a. tagasi). Ja oleme lihtsalt regulaarselt sõprade pundiga mänginud mänge kas oma sõpruskonna sees või nt. Fc Järva-jaani vastu jne. Ja samuti sisejalkat.
            Viimati siis soccerneti fännide turniiril kaitsesin Paide Linnameeskonna väravat.. Olen 189cm pikk ja 21a. muidu.
            Meeskond (võiks) asuda Pärnus. Kui huvi on siis võib kirjutada paidekas@hotmail.com - ja eks siis vaatab.
            TERE!

            Üldiselt on FC Metropool (IV liiga lääs) enamuse hooajast väravavahita! Väravavahiks on 4-5 erinevat väljakumängijat hooaja jooksul, üks - kaks neist on seal muidugi päris head, aga parema meelega mängiks nad ka kindlasti väljakul.

            Hetkel trennides paus kuni uue aastani, siis toksime kaks korda nädalas edasi.
            Ja karta on et mängime ka liigat ikka 2010

            Kommentaar


              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
              TERE!

              Üldiselt on FC Metropool (IV liiga lääs) enamuse hooajast väravavahita! Väravavahiks on 4-5 erinevat väljakumängijat hooaja jooksul, üks - kaks neist on seal muidugi päris head, aga parema meelega mängiks nad ka kindlasti väljakul.

              Hetkel trennides paus kuni uue aastani, siis toksime kaks korda nädalas edasi.
              Ja karta on et mängime ka liigat ikka 2010
              oh äge. tegelikult ma ootasingi et keegi metropoolist kirjutaks.
              aga kirjuta mulle meili peale infot, et mis kes ja kus...?

              oleks huvitatud vägaväga.

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                samas otsime ka uusi mängijaid uueks hooajaks, kui huvi, võta ühendust.
                teema endiselt aktiivne..

                kui huvi siis trennid uuesti Viimsi platsil alates jaanuarist..

                Kommentaar


                  oskab keegi öelda, mis III-IV liiga satsid Männiku kunstmurul trenni teevad??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Carramba Vaata postitust
                    oskab keegi öelda, mis III-IV liiga satsid Männiku kunstmurul trenni teevad??
                    Parimad satsid pidid olema

                    Kommentaar


                      nagu näiteks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                        Parimad satsid pidid olema
                        Põhja-Tallinn, Hansa United ja Hansanet, võimalik et on veel neid meeskondi. Võimalik et nemad keda ma nimetasin on kolinud kuhugi mujale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Põhja-Tallinn, Hansa United ja Hansanet, võimalik et on veel neid meeskondi. Võimalik et nemad keda ma nimetasin on kolinud kuhugi mujale.
                          Käib siin foorumis mõni Hansa Unitedi tegelinski, treenite veel Männikul?

                          Kommentaar


                            Tervist olen 19.a ja otsin samuti klubi Tallinna lähistel olen pikalt mänginud II Liigat, mängin äärekaitses, äärepoolikus või keskel... Pikalt treenisin Aivar Tiiduse käe all...Ise olen pärit Kuusalust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Põhja-Tallinn, Hansa United ja Hansanet, võimalik et on veel neid meeskondi. Võimalik et nemad keda ma nimetasin on kolinud kuhugi mujale.
                              Nõmme United, Tabasalu I ja II, Moskva Torpeedo ja Minski Rubiin

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Põhja-Tallinn, Hansa United ja Hansanet, võimalik et on veel neid meeskondi. Võimalik et nemad keda ma nimetasin on kolinud kuhugi mujale.
                                Põhja-Tallinn peaks nüüd maarjamäel treenima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X