320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laupäeval, 9 jaanuaril Hiiu staadionil, väike treeningkogunemine uutele mängijatele. Kes tunneb ennast natuke teravama pliiatsina ja otsib algavaks hooajaks uut klubi, siis võtke ühendust, vaatame üksteise sobivuse üle.

    E-mail või PM
    peeter@jkkalju.ee
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      otsin uut meeskonda, kus mängida. trennis oleks parim käia Männikul. mängin äärepoolikut.

      Kommentaar


        Algselt postitas hansanet Vaata postitust
        otsin uut meeskonda, kus mängida. trennis oleks parim käia Männikul. mängin äärepoolikut.
        Miks sa uut otsid???????? Kas Hansanet läks erru?

        Kommentaar


          Algselt postitas hansanet Vaata postitust
          otsin uut meeskonda, kus mängida. trennis oleks parim käia Männikul. mängin äärepoolikut.
          Täna on Concordial trenn Männikul kell 19.00. Kui huvitab võta ühendust.

          Kommentaar


            Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
            Miks sa uut otsid???????? Kas Hansanet läks erru?
            FC HansaNet.ee lõpetas jah. Polnud enam piisavalt huvilisi, et jätkata. Samamoodi vegeteerida nagu eelmine aasta, poleks mõtet.
            Aga kunagi ei saa välistada, et mõne aasta pärast jälle teema üles võetakse...

            Kommentaar


              Algselt postitas hansanet Vaata postitust
              FC HansaNet.ee lõpetas jah. Polnud enam piisavalt huvilisi, et jätkata. Samamoodi vegeteerida nagu eelmine aasta, poleks mõtet.
              Aga kunagi ei saa välistada, et mõne aasta pärast jälle teema üles võetakse...
              Ok......... väga kahju aga loodame, et sats ikka kunagi taastatakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                Ok......... väga kahju aga loodame, et sats ikka kunagi taastatakse.
                oskad sa öelda, kas on mõne selline sats, kes on kulbi nurka visanud ja hiljem uuesti comebacki teinud? mina küll ei mäleta ühtegi. madalama liiga tasemel, kui on kõik, siis on kõik lõplikult, ma kardan. mängijad pudenevad mujale laiali ja enam neid uuesti kokku ei kogu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ertz Vaata postitust
                  oskad sa öelda, kas on mõne selline sats, kes on kulbi nurka visanud ja hiljem uuesti comebacki teinud? mina küll ei mäleta ühtegi. madalama liiga tasemel, kui on kõik, siis on kõik lõplikult, ma kardan. mängijad pudenevad mujale laiali ja enam neid uuesti kokku ei kogu.
                  Põhja -Tallinn kusjuures mängis mingi aeg neljandat ja siis eelmine hooaeg hakkas selle nime all mängima Oper JK teist liigat. Ei tea muidugi kas see päris sama asi on

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    oskad sa öelda, kas on mõne selline sats, kes on kulbi nurka visanud ja hiljem uuesti comebacki teinud? mina küll ei mäleta ühtegi. madalama liiga tasemel, kui on kõik, siis on kõik lõplikult, ma kardan. mängijad pudenevad mujale laiali ja enam neid uuesti kokku ei kogu.
                    FC Tiigrid tulid tagasi kuid teise nime all, uus nimi on JK Loo
                    karm värk on see jalgpall

                    ja ega see elu ka parem pole

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ertz Vaata postitust
                      oskad sa öelda, kas on mõne selline sats, kes on kulbi nurka visanud ja hiljem uuesti comebacki teinud? mina küll ei mäleta ühtegi. madalama liiga tasemel, kui on kõik, siis on kõik lõplikult, ma kardan. mängijad pudenevad mujale laiali ja enam neid uuesti kokku ei kogu.
                      Pakri SK tuli tagasi kõva combacki-ga. Seekord küll uue sponsori PSK Alexela nime all. Aga minu teada suur osa vanemaid mängumehi kõik endised SK Pakri omad.
                      Trummi JK nr. 85
                      keskkaitsja

                      de gustibus non est disputandum

                      Kommentaar


                        no näete, ikkagi on see aga sees, et teise nime all tullakse tagasi, kui tullakse

                        Kommentaar


                          tartus löök tuli löök nime all tagasi.
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            tartus löök tuli löök nime all tagasi.
                            Täpselt nii,Tartu Löök tuli sama nime all tagasi eelmine hooaeg ja isegi mingi 4-5 põhitegijat seal samad.Ja ka nüüd algaval hooajal tegutseme edasi

                            Kommentaar


                              Otsin omale juurde ühte väravavahti. Saan pakkuda peale mängutrennide ka eraldi väravavahi trenne koos treeneriga.

                              Otsin ühte keskkaitsjat. Ei teeks paha, kui saad hakkama ka äärekaitsjana ja oskad mängida mõlema jalaga.

                              E-mail või PM
                              peeter@jkkalju.ee
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                                Otsin omale juurde ühte väravavahti. Saan pakkuda peale mängutrennide ka eraldi väravavahi trenne koos treeneriga.

                                Otsin ühte keskkaitsjat. Ei teeks paha, kui saad hakkama ka äärekaitsjana ja oskad mängida mõlema jalaga.

                                E-mail või PM
                                peeter@jkkalju.ee
                                jaaa kõik oleks hea aga asukoht kaugel
                                http://www.skimavere.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X