320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Otsin omale juurde ühte väravavahti. Saan pakkuda peale mängutrennide ka eraldi väravavahi trenne koos treeneriga.

    Otsin ühte keskkaitsjat. Ei teeks paha, kui saad hakkama ka äärekaitsjana ja oskad mängida mõlema jalaga.

    E-mail või PM
    peeter@jkkalju.ee
    Krt, selle meeskonna komplekteerimine on nagu Tallinna linna ehitamine, ühest kohast saad tehtud, alustad kohe järgmisest

    Täiuslikkusest puudu veel üks korralik keskpoolik. Kes tunneb ennast kirka kriidina sellele kohale, see tõstku käsi püsti.
    Kontaktid mõned read kõrgemal.
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Tere! Olen 22 aastane meesnoor Tallinnast-Muhust. Otsin seltskonda/klubi kellega nädala sees pealinnas trenni teha. Teinekord miks mitte ka nädalavahetuseti. Üheski klubis siiani mänginud ei ole, ainult niisama sõprade ringis mänginud ja iseseisvalt harjutanud. Vajadusel valmis ka rahaliselt toetama.

      Olen väga tänulik kui keegi võimalust pakub!

      Margus,
      Margus.Naaber@mail.ee

      Kommentaar


        Tere. Kuna murujalgpall on varsti algamas, siis otsiksin omale madalamas liigajalgpallis kohta. Olen väravavaht, mänginud ise 2 ja 3 liigas. Treeningud võiksid olla Tallinnas või lähiümbruses.Pakkumised privasse. Tänan tähelepanu eest.

        Kommentaar


          Algselt postitas leib Vaata postitust
          .Pakkumised privasse. Tänan tähelepanu eest.
          Siis võiksid omal sätetest priva saatmise võimaluse ka peale reguleerida

          Kommentaar


            otsin meeskonda kuna enda meeskond läks laijali või andis nö alla.
            mänginud siis 3-4 liiga tasemel kõigest
            mängin kaitses üldiselt küll keskkaitses aga saan ka hakkama ääre peal

            Kommentaar


              Algselt postitas lauri90 Vaata postitust
              otsin meeskonda kuna enda meeskond läks laijali või andis nö alla.
              mänginud siis 3-4 liiga tasemel kõigest
              mängin kaitses üldiselt küll keskkaitses aga saan ka hakkama ääre peal
              kui sa oma piirkonda [linna] kirja pane, siis keegi vaevalt viitsib ise sinuga ühendust võtta.

              Kommentaar


                Raplas aga võin ka mujal mängida.

                Kommentaar


                  Kas mõnda IV liiga Tallinna klubisse trenni saaks tulla? Otsin koos ühe sõbraga trenni, mõlemad 15.

                  Kommentaar


                    kas keegi teeb trenni väljas talve-kevade perioodi jooksul, lasnamäe kandis?
                    otsin klubi, kus saab trenni teha.

                    Kommentaar


                      Küsitakse korra, kas trenni tulla saab ja siis rohkem ei postitata. Kas see siis tähendab, et nad leidsid satsi või ei olnud mingit vastukaja ja ei hakanud rohkem tüütama?

                      Kui esimene variant, siis ma uuriks ka. Heameelega teeks mõnes Tallinnas asuva III-IV liiga klubiga koos trenni. Maksaks trennimaksu ja värki, aga liituda ei plaani. Kui päevad sobivad, siis üks stabiilne kohalkäija juures. Viimased hooajad olen III lõunas mänginud.

                      PM või tauriter@gmail.com

                      Kommentaar


                        viimsi fc igiliikuris on ka veel mõned vabad kohad algavaks hooajaks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                          Küsitakse korra, kas trenni tulla saab ja siis rohkem ei postitata. Kas see siis tähendab, et nad leidsid satsi või ei olnud mingit vastukaja ja ei hakanud rohkem tüütama?

                          Kui esimene variant, siis ma uuriks ka. Heameelega teeks mõnes Tallinnas asuva III-IV liiga klubiga koos trenni. Maksaks trennimaksu ja värki, aga liituda ei plaani. Kui päevad sobivad, siis üks stabiilne kohalkäija juures. Viimased hooajad olen III lõunas mänginud.

                          PM või tauriter@gmail.com
                          Vast oodatakse ikka vastust.

                          Kommentaar


                            otsiksin madalama liiga klubi pärnu kandist, kus tuleval hooajal mängida.

                            Kommentaar


                              soovitan fc metropooliga ühendust võtta neil praegu mehi hädasti vaja!!!
                              orkutis otsi metropooli komuun üles ja suhtle nendega ise!!

                              Kommentaar


                                klubiotsijad kel oskused olemas ja tahtmine hobi eest klubimaksu maksta ning sobib kolmanda liiga põhjatsoon-saatke privaatsõnum

                                Edit: Väravavahid, andke endast märku
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X