320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere , otsin endale klubi kus ennast treenida , olen 15 a 26veebruar saan 16 , olen mänginud kunagi ammu Fc Dünamos , koolis meeskonnas ja mõnes kohas veel , jalgpall on juba kuskil 7a külge jäänud , sõpradega päevad läbi jalgpalli mänginud ja sealt kogemusi juurde saanud , positsioonilt olen ründaja , kuid võin ka ründavat poolkaitset mängida , elan ise Tallinnas , ootan huviga , et saaks kuskil trenni teha , mängisin ka Aastalõpu fänniturniiril Flora eest , lõin ka värava
    Ootan huviga kuskil klubis mängimist.
    Fc Flora ! JK Visadus! 4 EVER!!!

    Kommentaar


      Noh, jookske kõik klubid tormi nüüd!

      Kommentaar


        Algselt postitas v50 Vaata postitust
        Noh, jookske kõik klubid tormi nüüd!
        Aga tohib küsida, et mida siin plõksida on?
        Vennike postitab teemasse asjakohase loo, aga sina tegid mida? Nalja või?

        Kommentaar


          Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
          Aga tohib küsida, et mida siin plõksida on?
          Vennike postitab teemasse asjakohase loo, aga sina tegid mida? Nalja või?
          Aga miks sa arvad, et ma tõsiselt ei mõelnud asja?

          Kommentaar


            Kui sa mu küsimusest aru ei saanud, siis loe uuesti.

            Kommentaar


              Ehk saad siis sina paremini aru, kui ma ütlen: ma ei plõksinud ja ei teinud ka nalja.

              Kommentaar


                Algselt postitas v50 Vaata postitust
                Ehk saad siis sina paremini aru, kui ma ütlen: ma ei plõksinud ja ei teinud ka nalja.
                ei maksa tühja koha pealt lihtsalt sõna võtta. paukpadrunid ei too erilist edu.

                Kommentaar


                  nuff smalltalk.

                  ilmad soojenevad. kas on veel jalkamehi ka talveunest ärkamas, kellel veel klubi pole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    nuff smalltalk.

                    ilmad soojenevad. kas on veel jalkamehi ka talveunest ärkamas, kellel veel klubi pole?
                    ikka on!!!!!

                    Kommentaar


                      Ma olen ka jalkamees
                      Fc Flora ! JK Visadus! 4 EVER!!!

                      Kommentaar


                        Mõned FC HansaNet.ee edised mängijad (5 kuni 10 meest) otsivad uut klubi, kellega liituda. Eelistame 4.liigat ning trenne Männikul, Hiiul või Kalevis. Andke teada, kes on huvitatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hansanet Vaata postitust
                          Mõned FC HansaNet.ee edised mängijad (5 kuni 10 meest) otsivad uut klubi, kellega liituda. Eelistame 4.liigat ning trenne Männikul, Hiiul või Kalevis. Andke teada, kes on huvitatud.
                          Vaata PMi. Teeme küll trenni Kotkas, aga see peaks teie eelistusi arvestades ka vast sobima

                          Kommentaar


                            Teretulnud mõni mänguhuviline ka FC Concordia meeskonda.

                            Kel huvi siis PM mulle või siis email info@fcconcordia.ee

                            Trennime ja mängime Männikul. Ilmastikku arvestades oleme talvel parimates tingimustes mis saada Eestis . Liigaks 2010 hooajal III Põhi.

                            Kommentaar


                              Sügisel siin sai põgusalt vaadatud ja puuritud kuhugi trennikest tegema minna.
                              Siiski talvisel - külmal ajal ei kippunud kuhugipoole. Nüüdsiis tuleks see pull ära teha ja hakata väikestviisi kusagil käima.

                              Kommentaar


                                Otsiks klubi Viljandist või selle lähedalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X