320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsin meeskonda Tallinnas, eelistatavalt võiksid trennid toimuda Mustamäe lähiümbruses 2-3 korda nädalas. Neljas liiga oleks tõenäoliselt sobiv, kuigi ka 3. liigat võib proovida. Mängin keskpoolkaitses või paremas äärekaitses. Vajadusel ehk saab hakkama ka paremas poolikus. Vanust on 19.
    Ühendust saab võtta rix_12@windowslive.com

    Kommentaar


      Tervist! Meeskonnaks FC Absoluut ja mängime neljanda liiga lääne tsoonis. Otsime hädasti mängijad igale positsioonile. Teeme kord nädalas trenni- neljapäeviti kell 18:30 Tallinna Ühisgümnaasiumi staadionil.

      Kontakt: Hans 56566752 või Allan 5019639 või allantiitsmann@hot.ee

      Kommentaar


        Tervitus!
        Seoses Tartusse elama kolimisega otsin Tartu kandis klubi, mille treeningutes kaasa lyya, et vormi saada ning hiljem ka liigat m2ngida.
        Umbes 3a pole aktiivselt jalgpalliga tegelenud, enne seda aga erinevates noorteliiga meeskondades ning 4-5 liiga klubides. Tegelenud ka noortemeeskonna treenimisega.
        Positsioon platsil ryndaja v6i 22repoolik. V6in ka muid positsioone proovida.
        Vanust 24, pikkus 182cm.

        kontakt mailil hattrick@hot.ee v6i foorumi privaats6num.
        --
        Edit: Kui kerllelgi soov üritada mingi meeskond kokku panna ja alguses niisama palli taguda, siis võib samuti teada anda!

        Kommentaar


          Huvi täiesti null. Plaan oleks ikka järgmine hooaeg ka terve liigahooaeg kaasa mängida. Seega endiselt otsin trennikohta!

          Kommentaar


            Algselt postitas -Loom- Vaata postitust
            Huvi täiesti null. Plaan oleks ikka järgmine hooaeg ka terve liigahooaeg kaasa mängida. Seega endiselt otsin trennikohta!
            soovitaks ise tiimidega kontakti võtta.
            www.netsoccer2.com

            Kommentaar


              Mingile osale meeskondadest täiesti mailid saadetud, aga siiani ei miskit. Hakka või ise mingit meeskonda kokku panema, aga see on ropp töö ja pole aega sellise asjaga tegeleda hetkel.

              Aga mis ma virisen, mänguisu lihtsalt

              Kommentaar


                klubi päris vast ei kannataks niisama kätte võtta ja teha, aga mingi pundi, nii umbes 15 inimest, kokku saada kellega paar korda nädalas trenni teha võid vabalt saada. M arvan et ma ise olekski osaline ja paar 3-4 minu tuttavat kh
                www.netsoccer2.com

                Kommentaar


                  Kogemus olemas noorte treenimise ning meeskonna kokku ajamisega, et liigasse minna, närve läheb ja aega läheb. Ja kui raha kah on, siis saab isegi hakkama. Kunagi jäi aga sellest kõigest kuhjaga puudu ja ega praegugi ole
                  Niisama mängimise osas olen ka täitsa käpp!

                  Kommentaar


                    ma arvaks kah pigem sedasi et mängiks algul niisama ja kui nagu tõsisemat huvi veel on siis võib hakkata liigale mõtlema.
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas absoluut Vaata postitust
                      Tervist! Meeskonnaks FC Absoluut ja mängime neljanda liiga lääne tsoonis. Otsime hädasti mängijad igale positsioonile. Teeme kord nädalas trenni- neljapäeviti kell 18:30 Tallinna Ühisgümnaasiumi staadionil.

                      Kontakt: Hans 56566752 või Allan 5019639 või allantiitsmann@hot.ee
                      Sooviks küsida, et kas see trenn maksab ka ja kui maksab, siis kui palju ning kas riietus ja jalgpallisaapad peab enda omad võtma? Ise mängin aktiivset jalgpalli 2 korda nädalas (suvel muruväljakul ja talvel saalis). Klubisse sooviksin tulla eesmärgiga saada mängida liigat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Eutektoidteras Vaata postitust
                        ...ning kas riietus ja jalgpallisaapad peab enda omad võtma?
                        mida hekki?

                        Kommentaar


                          Seetõttu selline küs, et pole varem nagu jalka trennis käinud ning olen kuulnud, et mõnes kohas saadakse vorm ja mõnes peab vormi ostma või siis tullakse oma riietega ning tõmmatakse vestid peale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eutektoidteras Vaata postitust
                            ...et pole varem nagu jalka trennis käinud ning olen kuulnud...
                            Algselt postitas Eutektoidteras Vaata postitust
                            ...Ise mängin aktiivset jalgpalli 2 korda nädalas (suvel muruväljakul ja talvel saalis)...
                            kumb siis?

                            või sa mõtled et trennis on kõigil vormid seljas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eutektoidteras Vaata postitust
                              Seetõttu selline küs, et pole varem nagu jalka trennis käinud ning olen kuulnud, et mõnes kohas saadakse vorm ja mõnes peab vormi ostma või siis tullakse oma riietega ning tõmmatakse vestid peale.
                              Ikka oma asjad peavad olema trennis käimiseks.


                              Ertz ole kena ja ära ilgu kui inimene küsib küsimuse. Olgu see siis kasvõi nii rumal küsimus.

                              Kommentaar


                                Vb jäi tõesti segaseks asi veits. Ma pole kunagi jalgpalli trennis käinud, aga oma pundiga saame kokku kindlal ajal ja mängime.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X