320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    valgusta parem kes või mis see veel on?


    relvur <9: -i> relvade hooldaja ja korrastaja (sõjaväes, laskespordis)

    Kommentaar


      see, kes munandeid kompab, selles ma tunnen kõva vutimehe kohe ära..."vabal ajal" ilmselt politseinik või suhtekorraldaja
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Kas on võimalik mingi võistkonnaga tlnas trennis käia ?
        Soovitavalt III-IV liiga võistkond.

        Kommentaar


          FC Pokkeriprod (Tallinnast, trennid wismari hallis) ootab jätkuvalt uusi mängijaid trenni. IV liigaga tegu. Rohkem infot siin, põhiinff 1. postis: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5330
          Vähem, aga kompaktsemalt ja paremas vormis siit: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

          Kommentaar


            Ma tahaks proovida teie juures mängida. Ma ei tea, kas ma homme jõuan teile trenni(tööl olen), aga nagu ma aru saan on teil pühapäeval(30.01) sõpruskohtumine ?

            Kommentaar


              Jep, pühapäeval on sõpruskohtumine. kellaaeg 100% kindel pole, aga saab kindlaks homse jooksul. Kui sa homme ei jõua, ürita pühapäeval tulla, võta must (või musta meenutav) särk kah, meil veel oma vormiriietust ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                Neljandas liigas mängiv Pirita JK Reliivika otsib väravavahti.


                Reliikvial toimuvad kvaliteetsed treeningud litsentseeritud treeneri käe all ja koosseisu kuuluvad intelligentsed ja toredad mängijad. Nagu ekspressis kunagi üks mängija kirjutas, on meil koosseisus politseinikud, maalikunstnik, tuuker, ajakirjanik, kitarrist, relvur, politoloog, suhtekorraldaja, jurist, ehitajad jt.

                Seega, kui oled huvitatud heast seltskonnast, mõnusast sportlikust tegevusest ja oled valmis oma panust andma, tule kindlasti trenni ja saa meiega tuttavaks.

                Kontakt:
                Einar
                5189176
                Jätkuvalt on pakkumine jõus. Trenni teeme sisehallis ja hea treeneri käpa all. Tulge ja pange end proovile!

                Kommentaar


                  Tohib küsida, kus sisehallis Pirita trenni teeb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rand Vaata postitust
                    Tohib küsida, kus sisehallis Pirita trenni teeb?
                    Tohib ikka küsida. Männikul treenime. Väga head võimalused eeskujulikuks hooajaettevalmistuseks.

                    Kommentaar


                      Tere.

                      Kas kusagil Tartus saaks ka mingi seltskonnaga nö tugitoolijalgpalli mängida? St üheski liigas varem mänginud pole, mitte kunagi pole ka trennis käinud. Võhma on vähe, aga tahtmist palju Varem olen mänginud niisama sõpruskonnaga.

                      Seega, ehk on mõni seltskond, kes tunneb, et lisamängijat oleks vaja

                      Kommentaar


                        Otsi mõni rahvaliiga seltskond sel juhul!
                        Edu!

                        Kommentaar


                          Leidub ehk Pärnus mõni sats, kes sooviks uusi mängijaid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                            Leidub ehk Pärnus mõni sats, kes sooviks uusi mängijaid?
                            Mis mehega tegu on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                              Mis mehega tegu on?
                              Mitte just kõige paremaga... Joosta jõuab

                              Kommentaar


                                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                                Mitte just kõige paremaga... Joosta jõuab
                                Oled mõnda liigat ka mänginud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X