320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rein kle,maga kaineks lõunatsoonis kohtume teiega
    b-day

    Kommentaar


      Kas tartus leidub 4janda liiga satsi kes lisa mängumeest vajaks?
      Uueks hooajaks sooviks uut klubi leida,eelmine aasta mängisin Fc Järva jaani all kolmandat liigat,aga kuna sõber läks luunja alla siis üksi jaanis käia oleks kole kulukas!
      Kogemused:noorena sai kõvasti mängitud,siis tuli pikk paus ja nüüd olen uuesti pea 2 a trenni teinud,talvel olen nüüd futsali mänginud!
      Positsioon:Parem kaitse/äärepoolik
      vanus:25
      90% mängudest ja trennidest aasta vältel saan kindlasti osa võtta
      4jas liiga oleks väga super,saab hakkama ka kolmandas!

      Kommentaar


        Algselt postitas kala2 Vaata postitust
        Rein kle,maga kaineks lõunatsoonis kohtume teiega

        Kajust küll pole meile vastast.
        Kari koomikuid.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          FC Pokkeriprod otsib jätkuvalt mängijaid, kõikidele positsioonidele. Selliseid, kes ikka trennis ja mängudel ka käivad. Nagu soccerneti kutid ütlesid, ludridel ja laiskvorstidel mitte tülitada!

          IV liiga Ida uustulnukaga tegu, oleme Tallinna võistkond ja treenime Wismari hallis pühapäeviti 19.00. ja teisipäeviti 20.45., nüüd ka Wismari kunstil neljapäeviti 20.00. Liitu meiega!
          Bump!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kajust küll pole meile vastast.
            Kari koomikuid.
            Vähmalt on lõbus kui on koomikud,teid vaadates tuleb lihtsalt masendus peale arvestades et sa nüüd tagasi
            b-day

            Kommentaar


              Sõnum mängijaile, kes veel mängijateturul ripakil.

              JK Jalgpallihaigla näeks hea meelega oma ridades veel paari mängumeest, kes algaval hooajal sooviks meeskonna ridades IV liigas mütata. Lisaks ei teeks paha, kui mõni potentsiaalne väravavaht asjast huvituks.

              Huvilised võiks endast märku anda näiteks meiliaadressil jkjalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee või siis privaatsõnumiga foorumi vahendusel.
              Vaikus

              Kommentaar


                Tartus otsivad klubi üks vasakkaitsja/vasak äär ja üks väravavaht. Vanus 20 mõlemal.

                Kommentaar


                  klubi olemas

                  Kommentaar


                    nooo tule ja pane ennast proovile kuusalu jk radas!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas asko23 Vaata postitust
                      Tere,

                      Kas mõni meeskond ei otsi enda meeskonda kiiret ründajat või keskpoolikut ? Isiklikud rekordid 60m 6,94 , 100m 10,94 tuul -1,7 ning 200m rekord 21,53 . Kõik on elektrooniliselt võetud ajad võistlustel. Eelmine suvi sai pidevalt mängitud ja pallikäsitlemine on samuti ok.

                      Jään huviga ootama.
                      Nõmme Kalju III-e mahub paar mängumeest veel. Kirjuta mulle: peeter@jkkalju.ee
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                        Ehk on aeg küps Soccernetil avada eraldi alalehekülg pealehel "mängijate turg" vms, kus klubid ja mängijad saaks sõltumata foorumist omavahel kaupa teha. Selline tegevus oleks madalamate liigade klubidele väga hea võimalus ja mängijatele mugav viis otsida kodukandi meeskondi, kellega liituda. Foorumi formaadis kipuvad veidigi vanemad teated teiste alla mattuma ja nii võib mõni kuulutus tähelepanuta jääda.

                        Mida arvate?
                        Ma laiendaks seda teemat veelgi: võiks olla üks universaalne koht kust leida kohti nii liigameeskondadesse kui ka niisama satsidesse. Eestis pole väga jalkatrenne täisealistele. Kui soovid jalkat mängida siis ainus võimalus on ise 10-15 meest kokku ajada, saal/väljak leida ja püüda asja elus hoida. Olen seda ühe korra teinud ja rohkem ei taha. Algul on kõik kahe käega poolt, aga peale trenni-paari hakkavad tulema vabandused stiilis "tuleks suure heameelega, aga vaja kodus riiulit parandada".

                        Seega oleks tore kui oleks koht mis ühendab satsid kellel trennikaaslastest puudu, inimestega kes jällegi sooviksid jalkat mängida. Seda vaatamata tasemest. Otsin praegu isegi kohta kus mõni kord nädalas veidi pekke hävitada ja natukene palli veeretada. Lapsepõlves jalgpalli mänginud ei ole ja 100m jooksen ka keskmise eestlase tasemel. Hea kui oleks seltskond kelle eesmärgiks ei ole veri ninast väljas tulemuse saavutamine vaid lihtsalt vähe liigutada ja toredas seltskonnas aega veeta.

                        Kommentaar


                          Mõte väga hea ja klubidel oleks lihtsam leida mängijaid, kui peaks meeskonnas augud olema, või kohtadele konkurentsi pakkuda ! Teostust su ideele vaja !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ercos Vaata postitust
                            Ma laiendaks seda teemat veelgi: võiks olla üks universaalne koht kust leida kohti nii liigameeskondadesse kui ka niisama satsidesse. Eestis pole väga jalkatrenne täisealistele. Kui soovid jalkat mängida siis ainus võimalus on ise 10-15 meest kokku ajada, saal/väljak leida ja püüda asja elus hoida. Olen seda ühe korra teinud ja rohkem ei taha. Algul on kõik kahe käega poolt, aga peale trenni-paari hakkavad tulema vabandused stiilis "tuleks suure heameelega, aga vaja kodus riiulit parandada".

                            Seega oleks tore kui oleks koht mis ühendab satsid kellel trennikaaslastest puudu, inimestega kes jällegi sooviksid jalkat mängida. Seda vaatamata tasemest. Otsin praegu isegi kohta kus mõni kord nädalas veidi pekke hävitada ja natukene palli veeretada. Lapsepõlves jalgpalli mänginud ei ole ja 100m jooksen ka keskmise eestlase tasemel. Hea kui oleks seltskond kelle eesmärgiks ei ole veri ninast väljas tulemuse saavutamine vaid lihtsalt vähe liigutada ja toredas seltskonnas aega veeta.
                            Oled oodatud FC Tiigrid/Loo jalgpalliklubi treeningutele!

                            Treeningud toimuvad:
                            Kolmapäev, Wismari kunstmuru väljakul kell 19:45
                            Neljapäeva, Tallinna Spordihall kell 19:30 (ÜLDFÜÜSILINE TREENING)
                            Pühapäeval, Wismari SPORDIHALL kell 16:30 või kokku lepitud sõpruskohtumine mingi klubiga


                            Võta ühendust mailil: antischulz@gmail.com

                            Kommentaar


                              Otsime mängijaid, kes annavad trennis ja mängus endast 101% protsenti ning kes on ka jalgpallikooli selgeks saanud mõne noortetreeneri käe all.
                              Vanusel, ei ole tähtsust. Nagu ma alati öelnud olen, et oled täpselt nii vana nagu sa arvad, et oled.
                              TRENNID TOIMUVAD ÕHTUTI PEALE TÖÖD TALLINNA KESKLINNAS JA MÕNIKORD KA LOO STAADIONIL.

                              FC TIIGRID/JK LOO treeningud toimuvad täpsemalt :
                              Kolmapäev, Wismari kunstmuru väljakul kell 19:45
                              Neljapäeva, Tallinna Spordihall kell 19:30 (ÜLDFÜÜSILINE TREENING)
                              Pühapäeval, Wismari SPORDIHALL kell 16:30 või kokku lepitud sõpruskohtumine mingi klubiga


                              Võta julgelt ühendust mailil: antischulz@gmail.com

                              Näeme siis palliplatsil!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas antischulz Vaata postitust
                                Otsime mängijaid, kes annavad trennis ja mängus endast 101% protsenti ning kes on ka jalgpallikooli selgeks saanud mõne noortetreeneri käe all.
                                Vanusel, ei ole tähtsust. Nagu ma alati öelnud olen, et oled täpselt nii vana nagu sa arvad, et oled.
                                TRENNID TOIMUVAD ÕHTUTI PEALE TÖÖD TALLINNA KESKLINNAS JA MÕNIKORD KA LOO STAADIONIL.

                                FC TIIGRID/JK LOO treeningud toimuvad täpsemalt :
                                Kolmapäev, Wismari kunstmuru väljakul kell 19:45
                                Neljapäeva, Tallinna Spordihall kell 19:30 (ÜLDFÜÜSILINE TREENING)
                                Pühapäeval, Wismari SPORDIHALL kell 16:30 või kokku lepitud sõpruskohtumine mingi klubiga


                                Võta julgelt ühendust mailil: antischulz@gmail.com

                                Näeme siis palliplatsil!
                                Tänan pakkumise eest, aga kahjuks ei vasta esitatud kriteeriumitele. Ei oma jalgpallikooli tausta ega ole ühegi noortetreeneri käe või muu kehaosa alt läbi käinud. 101% andmine ei ole ka päris kindel.

                                Otsin lihtsalt kohta kus kaks korda nädalas pallida ja veidi oma oskusi parandada. Eriti oodatud on pakkumised kus tase oleks võimalikult madal. Samuti oleks kena kui keegi ei karjuks su peale kui palli kolmandat korda aia taha saadad või suurest õhinast üle tüki aja saadud söödu peale omavärava lööd.

                                Pakkumised oodatud kas siia või meilile muhhahaa@gmail.com.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X