320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ercos, kas sa oled endale juba mingi pundi leidnud? Mul ka selline probleem, et seoses hiljutise Tallinnasse kolimisega ei saa enam vana pundiga koos harjutada ja otsiks linnas mingit mõistlikku ja sõbralikku seltskonda, kellega koos paar korda nädalas palli taguda...liiga taset ma päris välja ei vea ja ei viitsikski asja nii tõsiselt ajada...kui kellelgi on mingi seltskond, kes vajab lisa mängijat, siis andke julgelt teada!

    Kommentaar


      JK Visadus otsib oma meeskonda kaitsjat, poolkaitsjat või ründajat...väga hea oleks vasaku jalaga mängija. Võib ka kõik kolm korraga proovima tulla.
      Tähtis on liigakogemus ja parimal juhul võiks olla ka esi-või meistriliigakogemus.

      Treeningud toimuvad murul ja treeningprogramm on korralik. Suvel üritame ka välismaad külastada. Loomulikult ei pääse klubitasust.

      Lisaks...juhul kui keegi teab ka mõnd imearsti, kes suudab meie mängijatel laiskuse välja ravida, siis palume võimalikke konsultatsiooni aegu.

      Aeg-ajalt korraldame ka ühisüritusi.

      Ühendust saab raimo@jkvisadus.ee või tel. 56 667 442
      sigpic

      Kommentaar


        Hola,

        Kas mõni IV liiga põhja meeskond otsib trennikaaslast?

        Põhimõtteliselt mängiksin kõik postisioonid kuidagi moodi välja, kui saaks enne pisut trenni teha. Meelsamini tagumise ründajana, vähemmeelsasti kaitsjana. Varasemalt olen 2009. a. Hansaneti eest mõned mängud kõksinud.
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Nõmme Kalju III otsib oma ridadesse väravavahti.
          Asjaolude kehval kokkulangemisel on kaks väravavahti väljas (vabariiki teenimas ja käeluu murd). Seega vajame kedagi, kes pole käimasoleval hooajal registreeritud meistrivõistlustele. Pakkuda korralikud treeningud väravavahtide treeneriga ja võimalus sobivusel treenida ka koos Nõmme Kalju duubliga.
          Jäta oma kontaktid e-mailile: manifest@hot.ee
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Tere,
            Otsin Tartu kandis natukene nõrgemat klubi, IV liigast midagi äkki, sest 12. klass on tulekul ja lihtsalt, et end vormi saada ja võistluskogemusi ning mingi jäädav klubi. Trennikogemused puuduvad suuremas osas, mingisugune 2-3 nädalat käisin kunagi Välgus, sealt kutsus Tammeka treener enda trenni, seal ma kahjuks ei viitsinud käia peale ühe ja esimese korra. Välguga sai Soomes võistlustel ka käidud, aga kõik see oli ammu. See aasta käisin nädalake ja veits peale SK10-s, meeldis, kuid jälle ei tea miks ära tulin. Jalgpallihuviline olen olnud terve elu ja mänginud ka tatist saati, kas siis üksi või koos sõpradega enamasti. Koolidevahelistel ka osalenud. Eelistan mängida eespool vasakul(keskel ja paremal pole ka hullu vist). Paremajalgne. Ajaa, rahvaliigas FC Annelinnas, kuid see läks suvel üsna failiks ära, kõigil muud huvid. Pmst dumbo pole, puudub lihtsalt võistluskogemus ja selline, tekitab närvi sisse. 92. sündinud
            "Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people." - Eleanor Roosevelt

            Kommentaar


              Algselt postitas Gimaletdinov Vaata postitust
              Tere,
              Otsin Tartu kandis natukene nõrgemat klubi, IV liigast midagi äkki, sest 12. klass on tulekul ja lihtsalt, et end vormi saada ja võistluskogemusi ning mingi jäädav klubi. Trennikogemused puuduvad suuremas osas, mingisugune 2-3 nädalat käisin kunagi Välgus, sealt kutsus Tammeka treener enda trenni, seal ma kahjuks ei viitsinud käia peale ühe ja esimese korra. Välguga sai Soomes võistlustel ka käidud, aga kõik see oli ammu. See aasta käisin nädalake ja veits peale SK10-s, meeldis, kuid jälle ei tea miks ära tulin. Jalgpallihuviline olen olnud terve elu ja mänginud ka tatist saati, kas siis üksi või koos sõpradega enamasti. Koolidevahelistel ka osalenud. Eelistan mängida eespool vasakul(keskel ja paremal pole ka hullu vist). Paremajalgne. Ajaa, rahvaliigas FC Annelinnas, kuid see läks suvel üsna failiks ära, kõigil muud huvid. Pmst dumbo pole, puudub lihtsalt võistluskogemus ja selline, tekitab närvi sisse. 92. sündinud
              Milleks sa mingit jäädavat klubi otsid? Peale sellist juttu ma küll ei panustaks selle peale, et sa kuskile klubisse ise pidama jääd. Aga muidu Tartus on IV liiga klubidest Quattromed ja Löök, äkki proovid nendes õnne. Kontakte ei oska peast öelda, a ehk netis kuskil ika on Edu
              FC Otepää II

              Kommentaar


                Sooviks mängida mõnes madalama liiga meeskonnas - IV/Rahvaliiga.
                Vanust 19
                Asukoht: Tallinn/Maardu
                Endast: kunagi noores eas sai käidud Levadia noortemeeskonna trennis kuid peale seda pole ca 4-5a pmst mänginud.
                Võimalus: käia trennis/mängudel neljap-pühap, seoses sellega, et E-K käin tööl ning on pikad tööpäevad

                e-mail apocdasL@gmail.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                  Milleks sa mingit jäädavat klubi otsid? Peale sellist juttu ma küll ei panustaks selle peale, et sa kuskile klubisse ise pidama jääd.
                  +1

                  Või pigem mina küsiksin, milline meeskond tahaks sellise suhtumisega tegelase peale registreerimiskohta raisata.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    +1

                    Või pigem mina küsiksin, milline meeskond tahaks sellise suhtumisega tegelase peale registreerimiskohta raisata.
                    See oli kuskil 4 aastat tagasi võinii, kui ma ~14-15 max olin. Välgust tulin ära, sest klubi lihtsalt polnud enam, treener käis joogise peaga trenni andmas ja varsti pärast seda enivei kadus klubi ära. Tammeka tundus tol hetkel liiga karm ja otsustasin muude huvide kasuks. SK10-s ei tundnud ühtegi inimest, seega natukene jamaks kiskus + kool surus peale, ei olnud aega käia.
                    "Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people." - Eleanor Roosevelt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gimaletdinov Vaata postitust
                      See oli kuskil 4 aastat tagasi võinii, kui ma ~14-15 max olin. Välgust tulin ära, sest klubi lihtsalt polnud enam, treener käis joogise peaga trenni andmas ja varsti pärast seda enivei kadus klubi ära. Tammeka tundus tol hetkel liiga karm ja otsustasin muude huvide kasuks. SK10-s ei tundnud ühtegi inimest, seega natukene jamaks kiskus + kool surus peale, ei olnud aega käia.
                      Aga siis ütle kohe, et "tase tundus karm", mitte "ei viitsinud üle ühe trenni käia".
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        No ega ei viitsigi ju käia, kui tase on liiga üle!?!?!?
                        "Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people." - Eleanor Roosevelt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gimaletdinov Vaata postitust
                          No ega ei viitsigi ju käia, kui tase on liiga üle!?!?!?
                          Jeerum küll. Osta endale aju.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Sinu võime järeldusi teha on banaalselt väike. Järgmine kord jäta sellised idiootsed kommentaarid omale.

                            edit: teoreetiliselt poleks sul üldse vaja siia selliseid postitusi teha.
                            "Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people." - Eleanor Roosevelt

                            Kommentaar


                              Mida ta valesti ütles?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Jeerum küll. Osta endale aju.
                                Sellise mõttetu postituse alusel juba peaks tema olema see, kes endale "aju peaks ostma". Nii mittemidagi andev ja ebavajalik postitus. Selliste mõttekäikude resultaat on teada, haters gonna hate. Aitab ka offtopicust?
                                "Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people." - Eleanor Roosevelt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X