320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsin punti Tallinnas, kus mängida/treenida. Eelistaks kesklinnas, kristiines mängimist. Olen ise 20aastane tudeng ja igapäevaselt mängisin 6-15 aastaseni jalgpalli, viimasel ajal olen korra kuus putsad jalga pannud. Saan hakkama keskväljal ja ründes.

    Kommentaar


      lasnamäe kandis kellegiga trenni saaks teha ?

      Kommentaar


        IV N. JK Jalgpallihaigla. Tule trenni ja vaata kas sulle meeldib. Trennid T ja N 20.30 Kalevi kunstmurul.

        Kommentaar


          Viljandis mõnda satsi kellega trenni teha, võib ka rahvaliiga olla?

          Kommentaar


            Otsime mängijaid rahvaliiga klubisse JK Küsimärk, trenne teeme Pirita Velodroomil T ja N 19.30. Plaanis ka järgmisest aastast IV liigasse minna. Lisainfot küsi julgelt. Peace!
            FCTW

            Kommentaar


              Vihmaga ka trenne teete v?
              I am who I am: confident, arrogant, dominant, honest, hard-working and innovative.

              Kommentaar


                Iga ilmaga
                FCTW

                Kommentaar


                  Tuleks vaataks üle! Äkki tahavad juba see hooaeg mõned mängijad teil proovida 4ndas mängida. Alustasime ise just sellel aastal.

                  Kommentaar


                    Otsime mängijaid! IV liiga.
                    Alustasime see aasta ning otsime oma ridadesse täiendusi. Trennid 2 korda nädalas Kalevis ja Mustamäel.
                    Huvi korral: +372 55 687 424

                    Kommentaar


                      Tere,

                      Sooviks õhtuti veidi palli taguda Laagrikandis(Laagri kooli staadion). 30 aastane meesterahvas, oleks vaja tegevust. Jalgpalli taust puudub, trenni pole ka ammu teinud. Ülekaaluline pole aga vormis ka mitte. Kas on mingit varjanti, et keegi otsib oma punti inimesi, kellega koos mängida?

                      Kommentaar


                        Otsin klubi Tallinna piirkonnas, olen 16a , varem mänginud noortemeeskonnas (4kuud), sooviks leida klubi 4.liigast või Rahvaliigast, senini pole leidnud.

                        Kommentaar


                          Kas mõni tore Tartu sats, kes teeb 4-5 korda nädalas trenni, tahaks sügisest endale juurde üht trennihuvilist? Võistkonna tase pole nii väga oluline, pigem entusiasm mängijates-treeneri(te)s ja reaalne treening, mitte lihtsalt mängimine. Võistlustel teie eest osaleda ei sooviks, aga trennis käiksin päris hea protsendiga kohal ning aitaksin ülejäänud tiimil tervikuna areneda. Vastastikune kasu seega
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Tallinnas, Õismäel, FC IceBears otsib oma trenni ja IAFA Liiga mängudele pallureid.
                            Kuna tase on rahvaliiga, siis kõrgtasemel ei pea olema. Muidugi on hea, kui mängid hästi.
                            Rohkem infot: fcicebears@gmail.com
                            https://www.facebook.com/FCIceBears/

                            Kommentaar


                              Otsin meeskonda,kes mängib 3-4 liigat ja võtab asja väga tõsiselt,meeskond võiks olla motiveeritud ja väga suure meeskonnatöö võimeline,kuna minu arust kõige tähtsam on ikkagi meeskonnatöö,ilma selleta on meeskond suhteliselt kasutu

                              Ise hakkasin kunagi 6-aastaselt jalgpalli mängima ja kui olin 16,siis pidin tänu põlvevigastusele lõpetama,nüüd olen pikka aega mõelnud taas jalgpalli mängima hakata ja olen täiesti valmis mängima hakkama - kasvõi kohe,trennid võiksid toimuda ikka õhtupoolikul(7-8 ajal ja Tallinnas).
                              Olen mänginud FC Floras ja TJK-s.
                              Olen mänginud Eesti Meistriliigas(noorte ajal),saime oma meeskonnaga 2 eesti meistriliiga tiitlit ja juuniorite EM-l kolmas koht!
                              Kui kellegil on midagi pakkuda,siis kirjutage mulle postkasti ja räägime seal täpsemalt edasi!
                              Ilusat päikest kõigile! (:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas R3mka Vaata postitust
                                Otsin meeskonda,kes mängib 3-4 liigat ja võtab asja väga tõsiselt,meeskond võiks olla motiveeritud ja väga suure meeskonnatöö võimeline,kuna minu arust kõige tähtsam on ikkagi meeskonnatöö,ilma selleta on meeskond suhteliselt kasutu

                                Ise hakkasin kunagi 6-aastaselt jalgpalli mängima ja kui olin 16,siis pidin tänu põlvevigastusele lõpetama,nüüd olen pikka aega mõelnud taas jalgpalli mängima hakata ja olen täiesti valmis mängima hakkama - kasvõi kohe,trennid võiksid toimuda ikka õhtupoolikul(7-8 ajal ja Tallinnas).
                                Olen mänginud FC Floras ja TJK-s.
                                Olen mänginud Eesti Meistriliigas(noorte ajal),saime oma meeskonnaga 2 eesti meistriliiga tiitlit ja juuniorite EM-l kolmas koht!
                                Kui kellegil on midagi pakkuda,siis kirjutage mulle postkasti ja räägime seal täpsemalt edasi!
                                Ilusat päikest kõigile! (:
                                Kui sellise kirjeldusega mängumehi ka Pärnus saadaval on, siis kirjutage mulle.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X